Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Mi kao prvo ne znamo ni sami sta hocemo, zato je sve i ovako kako je.

Kako da definises ciljeve, sta ces onda ako ih trener ispuni ali nije "poslusan" i nece da gura igraca kojeg ti hoces (jer imas neki privatni interes)? Pa mi smo onomad otpustili trenera koji je bio lider na tabeli jer satro "ekipa ne igra atraktivno". Mislim, o cemu mi onda uopste pricamo, kakvi ciljevi, titula, kup, to se sve zna unapred kome sta sleduje za tekucu sezonu, bice kako mora da bude, a usput daj da se mune neka para od transfera... Tako ti razmislja tipicni "sportski radnik" u Srbiji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... sa/y4v3c8j" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Vosa je sve »

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... ica/163345" onclick="window.open(this.href);return false;
ludilooo
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

http://www.mozzartsport.com/vesti/sok-v ... ica/163694" onclick="window.open(this.href);return false;

Ajmo dalje, cirkus Medrano
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Obzirom da je smenjen, da li to znači da mu moramo isplatiti preostale 4 (5?) godine ugovora?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Hahah da da, najjaci potez su tih 5 godina ugovora :) Gde igrace potpisujemo na 6 meseci, trenere menjamo na 3 meseca, a Ivanovicu dali ugovor na 5 godina!
Ima li odgovornosti za te poteze? Ili smo mi navijaci preuzeli klub, dali ga Vukovicu i radi se ko sta hoce?
Elem, meni se cini da se (sada vec bivsi) trener nije najbolje slagao sa igracima. Mnogo napetosti, skoro nepostovanja, nedostatka motiva... Iskreno se nadam nekoj konsolidaciji tima, da makar u julu i avgustu koji put nosim osmeh na licu vracajuci se sa Karadjodja ili iz nekog evrospkog grada.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Mozda nismo dobro procitali,mozda covek potpisao na 5 utakmica!? :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Voja napisao:Mozda nismo dobro procitali,mozda covek potpisao na 5 utakmica!? :mrgreen:
Nismo mi te srece Vojo... :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Logican potez, covek se zavadio sa svim igracima, proziva ih po konferencijama za stampu, upjre prstom a ni jednom za sebe nije rekao da je krivac. Bar deo krivice da je priznao.

Sto se tice tih pet godina ugovora, sta treba sad da trpimo lose rezultate pet godina? Dobio je otkaz zbog slabih rezultata i kraj price, nema prava na nikakvu naknadu ako se ne varam.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Stexman napisao:Logican potez, covek se zavadio sa svim igracima, proziva ih po konferencijama za stampu, upjre prstom a ni jednom za sebe nije rekao da je krivac. Bar deo krivice da je priznao.

Sto se tice tih pet godina ugovora, sta treba sad da trpimo lose rezultate pet godina? Dobio je otkaz zbog slabih rezultata i kraj price, nema prava na nikakvu naknadu ako se ne varam.
Ako je jednostrani raskid ugovora sa naše strane, grdno se varaš.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Pa zar je moguce da se kao klauzula ugovora ne stavi to da u slucaju losih rezultata moze da se raskine ugovor. Zasto bi stalno pravili ugovore na svoju stetu!? Pa valjda su rezultati kluba osnovni cilj ovog takmicenja i ako oni nisu zadovoljavajuci koja poenta je placati trenera?
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od lazarr »

"Rumenačka veza proradila. Mićo i ekipa....
Sve najgore o ovom čoveku...
Imao sam priliku da sa njim igram u istoj ekipi skoro 2 godine. On je bio pri kraju a ja na početku. Niko ga nije voleo... Dodao bi loptu samo ako bi morao.... Nikad dokazano, ali sasvim izvesno je učestvovao u prodaji nekoliko važnih utakmica koje smo igrali. Gnjida neopevana a kao šlag na tortu je i informacija da je veliki navijač jednog od blizanaca i najveći cilj u karijeri mu je da sedne na klupu istog....
Uprava nastavlja utabanim stazama svojih prethodnika...."

Ovo je kopiran moj post iz decembra 2016 par dana posle postavljanja novog trenera....
Posle sam pisao o tome da je imao žestoku svađu sa Melegom, ispostaviće se i sa još nekim igračima...
Niste mi verovali, čak su me neki i napali.

Najgore od svega je što su i oni koji su ga doveli a sada mu dali otkaz, još gori od njega.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Stexman napisao:Pa zar je moguce da se kao klauzula ugovora ne stavi to da u slucaju losih rezultata moze da se raskine ugovor. Zasto bi stalno pravili ugovore na svoju stetu!? Pa valjda su rezultati kluba osnovni cilj ovog takmicenja i ako oni nisu zadovoljavajuci koja poenta je placati trenera?
Mozda ugovor jeste na stetu kluba ali ne mora biti i na stetu onog ko ga je sklapao. Ne verujem da je iko od nas verovao da ce ovaj na nasoj klupi docekati istek ugovora - lepo dogovore se njih dvojica, ja ti da mugovor na 5 godina ti ako izguras polusezonu super, ako ne nema veze, u svakom slucaju kada raskinemo ugovor dobar si, pare delimo 50-50%...

Barem sa Vukovicem vec imamo iskustva, i znamo koliko je privrzen interesima kluba... :deal: :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od limanfkv »

Siroma covek, sad mora 5 godina nista da ne radi :(
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

Ajaoooj, show
Ko je ovaj Veselinovic
Dok je Vukovic bio u Veterniku cuo sam da je cak bio i trener Fk Veternik.
Odgovori