Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
borkovic
Postovi: 68
Pridružio se: Ned Maj 06, 2018 10:34 pm

Re: Uprava

Post od borkovic »

Ne verujem u iskrene namere ni jednima ni drugima.Dok je ovakvo stanje u drzavi,u svim segmentima drustva, ova lakrdija ce trajati.Zasto bi se ista menjalo,niko ne odgovara za bilo kakvu stetu nanetu klubu,menadzeri,treneri,clanovi uprave imaju svoj interes,zasto bi oni ista preduzimali ili menjali,a oni koji bi trebalo da ih kontrolisu to ne cine opet zbog svog interesa.Navijaci u skupstini su se pokazali mnogo puta,narocito kod dovodjenja pumpadzije i onog nesrecnika Mijica,njima je pre svega bitan interes,ponekad kao veceras zele da su iskreni a onda im vecina kaze, pa sada ne moze,i sve u krug.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Meni nije jasno sto su trazili skupstinu, kad su izasli.Ili nikome nije ni stalo do pitanja sa dnevnog reda, vec neceg drugog.Dal je vazno nama dal je javna ili tajna.Ostali smo uskraceni za brojne odgovore
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Biće sve ok, udeliće čika Bajat par stotina evrića i opet će proraditi "ljubav" prema Vojvodini.

Ujedinjeni navijači FK Vojvodina :D

Čuj oni vole Vojvodinu, baš oni koji su nam doveli pumpadžiju...treba ih zauve deportovati iz skupštine, kluba, stadiona.

Bagra.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

draganas napisao:Biće sve ok, udeliće čika Bajat par stotina evrića i opet će proraditi "ljubav" prema Vojvodini.

Ujedinjeni navijači FK Vojvodina :D

Čuj oni vole Vojvodinu, baš oni koji su nam doveli pumpadžiju...treba ih zauve deportovati iz skupštine, kluba, stadiona.

Bagra.

Upravo tako, dok je I jedan "navijac" u upravi koji je glasao za pumpadziju, ja sam protiv svake odluke za koju se oni zalazu.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Po ugledu na ''vodju'' - iskljuci medije, zanemari statut i pravila, kao i osnovne principe demokratije.
Kao u Football Manageru kad sacuvas igru pred tekmu, pa onda izlazis iz igre i ulazis nazad dok ne pobedis.

Kako vreme odmice, sve sam nesigurniji u to sta mi je manje zlo - biti ugasen pod pumpadzijom, jer je sve pokradeno, ili biti prostituisan vladajucim strukturama, da te jase svaka propalica sa partijskom knjizicom, dok zivotaris na marginama ovog kao ''fudbala''.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

gospodinFKV napisao:Po ugledu na ''vodju'' - iskljuci medije, zanemari statut i pravila, kao i osnovne principe demokratije.
Kao u Football Manageru kad sacuvas igru pred tekmu, pa onda izlazis iz igre i ulazis nazad dok ne pobedis.

Kako vreme odmice, sve sam nesigurniji u to sta mi je manje zlo - biti ugasen pod pumpadzijom, jer je sve pokradeno, ili biti prostituisan vladajucim strukturama, da te jase svaka propalica sa partijskom knjizicom, dok zivotaris na marginama ovog kao ''fudbala''.
Kakve su ovo zamene teza, i pokusaj konstantnog opravdavanja pumpadzije kao parolom, kao gore pomenuti vodja, "i ovi ne valjaju, pa nije Vukovic bio bas takvo zlo". Ali nije, Vukovic je nesto najgore u Vojvodini od osnivanja, i tacka. A ovi su jednaka go**a kao Kostic, Sokolovacki i slicni koji su po partijskoj liniji dosli na celo Vojvodine, ali su ipak miljama daleko od Veternickog biznismena.
Poslednja izmena od Djisa u Sub Dec 22, 2018 12:37 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Је л' има некога овде блиског садашњој управи да нам каже шта је јуче било на Скупштини?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

@Djisa
Niti menjam teze, niti pravdam taj kancer. Stavise, mislim da vise ti menjas teze u svom postu, jer okreces na to da ja time sto ne podrzavam ove defakto podrzavam/pravdam pumpadziju. Ja ne pripadam nijednoj struji, tako da u ovoj trci ja nemam konja. Necemo se tako igrati. :mrgreen:

Ja samo ukazujem na razlike izmedju namera jednih i drugih. On je obican pljackas, koji bi nas iscedio do kraja ove sezone da nije sklonjen, i sledecu bismo verovatno poceli u nekoj srpskoj ili gradskoj ligi. Ovi to rade u sluzbi nekog drugog i perfidnije, jer je ovaj preglup i prebahat bio da krade perfidno. Ishod je manje-vise isti, samo su pozadina i duzina drugaciji. Da im i jednima i drugima zelim nesto sto ne bih najgorem neprijatelju pozeleo - itekako.

Da me ne razumes pogresno opet, radi se cisto o razlikama u intenzitetu i duzini silovanja kluba. Ako se nesto ne promeni na bolje, zavrsicemo na istom mestu, samo kasnije. Unistenje Vojvodine kao takve sada i dalje bi donelo ogromnu buru u javnosti, pogotovo uz trenutnu ''podrsku'' grada. Unistenje Vojvodine koja se sistematski unistava jos narednih par godina i dovodi u rang nekog suvog proseka u ovom ispodprosecnom fudbalu - bas i ne bi.

U trenucima gde se klub strmoglavo vraca u period od pre 14-15 godina, verujem da nema puno ljudi koji ovom klubu vide svetlu buducnost...ili bilo kakvu uopste...
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

https://www.fkvojvodina.rs/odrzana-sednica-skupstine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post od AntonioKasano »

Koja najezda botova na forum :mrgreen:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Ova skupština je očigledno bila jedno veliko ništa. Jedni pričali tako da ne kažu ništa, kako smo već i navikli od njih, a drugi, pošto su izgubili ucenjivački potencijal "principijelno" napustili salu. Nemaju se na šta trošiti reči, svi su akteri dobro poznati, a takvi su im i rezultati. Nista se drugo od takvih nije ni moglo očekivati.
Ali, kako god delovala ova tragikomedija, manja je šteta što su ovi izašli nego da su ostali i odlučivali o bilo čemu. Eh kamo sreće da su tako izašli i sa Spensa pre dve godine.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post od AntonioKasano »

Sad kad zli i placeni navijaci vise nemaju vecinu u skupstini, koliko vremena ce trebati novopridosloj vecini da se vidi neki opipljiv rezultat rada? Za dve do tri godine? Ili smo vec u zlatnom dobu a da ne znamo dok se ne objavi? :mrgreen:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

http://mondo.rs/Comment/StandardComment ... rila.html/" onclick="window.open(this.href);return false;


Кажу да су вратили милион евра дуга и то је супер (ако је тачно), али нигде не пише колики је сада дуг Воше. :|
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post od MiSmoFKV! »

Pise na mondu - Veselinovic raskrstio sa Vojvodinom a u oprostajnom pismu naveo detalje nepoznate javnosti: 'Igraci su strajkovali i bez treninga docekali mec sa Zvezdom. Jos sredinom aprila sam molio Upravu da produze ugovor sa Jovancicem, oni su mu dugovali 7.000€ i govorili da nije kvalitet'

Sramota ako je istina.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Zato su ovoj upravi Ahcin i Zlomislic Kante i Makelele licno... :deal:

Pazi, nisu precizirali za cega nije bio kvalitet...moze to biti i (ne)kvalitet za njihove kombinacije :greenbutt:
Odgovori