Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Sudeći po načinu pisanja i količini gluposti koja je prisutna u ovih par nazovi rečenica, ne bi isključio da je ovaj Aleksa Putin u stvari sam Vuković. Ovo je njegov stil. :lol:
No, ovo samo pokazuje da se štetočina nije okanula Voše i da stoga treba očekivati da ponovo krene akciju, čim proceni da može.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Мислиш Алекса(ндар) Вучић? Не мешај цара са оваквим пумпаџијама
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Cane napisao:Sudeći po načinu pisanja i količini gluposti koja je prisutna u ovih par nazovi rečenica, ne bi isključio da je ovaj Aleksa Putin u stvari sam Vuković. Ovo je njegov stil. :lol:
No, ovo samo pokazuje da se štetočina nije okanula Voše i da stoga treba očekivati da ponovo krene akciju, čim proceni da može.
"Protivu", "srbska" :pegla:

Tako je to, kad polupismeni homo erectus-i žele da (de)reformišu pravopis.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

naseljekolumbija napisao:Мислиш Алекса(ндар) Вучић? Не мешај цара са оваквим пумпаџијама
Naravno.
Nego zbog profilne slike koju je debil stavio.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

http://mondo.rs/a1103972/Sport/Fudbal/R ... -2010.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ima Bajatovic silno da se naplaca dugova Bate,Scepe,Vukovica@navijaca....Nebi mu bio u kozi.
Zao mi je ove uprave , malo krenu pa ih saseku
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Danilo napisao:silno da se naplaca
:rolll: :rolll: :rolll:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Danilo napisao:http://mondo.rs/a1103972/Sport/Fudbal/R ... -2010.html

Ima Bajatovic silno da se naplaca dugova Bate,Scepe,Vukovica@navijaca....Nebi mu bio u kozi.
Zao mi je ove uprave , malo krenu pa ih saseku
Hajde, sad mi iskreno kaži, da li si realan???

Ponekad, zaista ne mogu da verujem šta se može pročitati...

Čuj, žao mu uprave!!! A, Bajat (inače, naivko jedan!) drži čekić u desnoj, a ekser u levoj ruci....

Danilo, sine, samobanuj se, molim te...ovde slabo prolaze botovi.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Džabe meni ovakvi na hide, kad ih vi non stop citirate :frown:
Io odio Belgrado
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Marcello napisao:
Danilo napisao:http://mondo.rs/a1103972/Sport/Fudbal/R ... -2010.html

Ima Bajatovic silno da se naplaca dugova Bate,Scepe,Vukovica@navijaca....Nebi mu bio u kozi.
Zao mi je ove uprave , malo krenu pa ih saseku
Hajde, sad mi iskreno kaži, da li si realan???

Ponekad, zaista ne mogu da verujem šta se može pročitati...

Čuj, žao mu uprave!!! A, Bajat (inače, naivko jedan!) drži čekić u desnoj, a ekser u levoj ruci....

Danilo, sine, samobanuj se, molim te...ovde slabo prolaze botovi.
A sta tebi nije jasno
Sta ce njemu ili bilo kome sve ovo, da ozivljava sahranjenu Vojvodinu, a posebno da ti jos navijaci kao ti lupaju packe,preko foruma,a sa fudbalom veze nemaju.Bez uvrede
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

Isto tako mu ni kurca ne znači povlađivanje tih istih navijača koji veze s fudbalom nemaju, bez uvrede
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Bajatovic je, verovatno, dobio zadatak da bude u Vosi, da ne propadnemo skroz.
E sad, koliko mu je stalo do Vose, ne znam, ali da uspesno obavi posao, sigurno, mu je stalo.Takodje i sa kojim novcima raspolaze, ne znamo, ali prema zimskom prelaznom roku, ne bas velikim.
Videcemo budjelar na letnjem prelaznom roku, ali mi se cini da se vise ocekuju novci od transfera (Sergej, mozda Veselinovic, Rockov?)?
Bice jako zanimljivo sta ce se na leto dogadjati u Vojvodini. Da li je neki optimizam realan ili iracionalan kod navijaca Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post od MiSmoFKV! »

Informacija iz druge ruke koja je stigla do mene je da je Bajatović dao pare, i to je to, ništa drugo ga ne zanima.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Mozda bih i preskocio tvoj post, da nisi odvalio ovo.
Danilo napisao:Sta ce njemu ili bilo kome sve ovo, da ozivljava sahranjenu Vojvodinu, a posebno da ti jos navijaci kao ti lupaju packe,preko foruma,a sa fudbalom veze nemaju.Bez uvrede
Jeste, posto Bajatovic ima bogatu fudbalsku istoriju, jos od kad se prva krpenjaca zakotrljala ovom ravnicom. Institucija igre, koju drzi u malom prstu. Fudbalskim znanjem ne mogu mu prismrdeti ni najvece vedete svetskog fudbala. Ser Aleks Ferguson je u nekoliko navrata izjavio kako mu je licno Bajatovic svojim savetima pomagao u odsudnim trenucima, a sam gigant bubamare nije stao tu, vec je svoju nesebicnost pokazao i tako sto je bez predrasuda kao vatreni grobar usao da pomogne drugom velikom posrnulom gigantu, jer ''navijacko rivalstvo ne rusi drugarstvo''. Zeljan izazova, upustio se i u ovaj posao ozivljavanja FKV, kao iskren filantrop, u zelji da objasni ubogoj sirotinji s foruma sta je fudbal.

Trebalo mi je minut da spizdim ovo na tastaturi. Vidis koliko je lako lupiti nesto :lala:

To koliko ce on tj. ova uprava postici s ovim klubom cemo videti u narednoj sezoni. Do tada, nemojmo mesati babe i zabe, jer ogroman deo ovog foruma (kao i navijackog mnjenja generalno) ima vise ''veze s fudbalom'' od vecine ''fudbalskih'' radnika u ovoj drzavi, koji po partijskoj liniji dolaze kao ''spasioci'' posrnulih klubova. Ako ti verujes da je Bajatovic ovde zato sto hoce da bude, blago tebi. :)
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

gospodinFKV napisao:Mozda bih i preskocio tvoj post, da nisi odvalio ovo.
Danilo napisao:Sta ce njemu ili bilo kome sve ovo, da ozivljava sahranjenu Vojvodinu, a posebno da ti jos navijaci kao ti lupaju packe,preko foruma,a sa fudbalom veze nemaju.Bez uvrede
Jeste, posto Bajatovic ima bogatu fudbalsku istoriju, jos od kad se prva krpenjaca zakotrljala ovom ravnicom. Institucija igre, koju drzi u malom prstu. Fudbalskim znanjem ne mogu mu prismrdeti ni najvece vedete svetskog fudbala. Ser Aleks Ferguson je u nekoliko navrata izjavio kako mu je licno Bajatovic svojim savetima pomagao u odsudnim trenucima, a sam gigant bubamare nije stao tu, vec je svoju nesebicnost pokazao i tako sto je bez predrasuda kao vatreni grobar usao da pomogne drugom velikom posrnulom gigantu, jer ''navijacko rivalstvo ne rusi drugarstvo''. Zeljan izazova, upustio se i u ovaj posao ozivljavanja FKV, kao iskren filantrop, u zelji da objasni ubogoj sirotinji s foruma sta je fudbal.

Trebalo mi je minut da spizdim ovo na tastaturi. Vidis koliko je lako lupiti nesto :lala:

To koliko ce on tj. ova uprava postici s ovim klubom cemo videti u narednoj sezoni. Do tada, nemojmo mesati babe i zabe, jer ogroman deo ovog foruma (kao i navijackog mnjenja generalno) ima vise ''veze s fudbalom'' od vecine ''fudbalskih'' radnika u ovoj drzavi, koji po partijskoj liniji dolaze kao ''spasioci'' posrnulih klubova. Ako ti verujes da je Bajatovic ovde zato sto hoce da bude, blago tebi. :)
Sta moze bilo ko da postigne sa min 8 mil duga.Nije bitan on , kamo srece da imamo vise ljudi da pomazu finansijski.I Finansijere i prave sportske radnike.Nemoj se zavaravati i ocekivati nesto bitno naredne sezone.Imas samo jedan pravac, ozivljavati klub vracajem duga i forsiranjem mladih igraca, gde nemamo nijednog da iole vredi, nazalost, stavljajuci rezultat u drugi plan.Klub ce redovno izmirivati tekuce obaveze i to je to.Bio bi srecan kad bi omladinsku skolu revitalizovali i da za 3 godine da nove , mocne izdanke.
Evo umesto kod nas , Tedic je danas igrao za cukaricki i kao Micin, Cuka ce za njega uzet 2 mil e.Nas nema
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post od srkins »

Racun nam vise nije u blokadi
A posto je bilo da se sa izvestajem ceka zbog kraja sezone samo da obavestim upravu da je sezona gotova pa bi mogli objaviti izvestaj
Odgovori