Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

Minja napisao:
v1o9s1a4 napisao:
Minja napisao:Za ljude koji planiraju da udju u klub.

Nemojte da se sve zavrsi na praznim obecanjima.
Za ljude koji biraju novu upravu - da nadju nekog sa jeftinijim Rent a Car-om.

Ti ljudi treba da idu napolje.
Normalno.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Bojim se da ce grad uzeti Vosu na upravu. Blago receno, jeza me vata od same pomisli...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

churguzijanac napisao:Bojim se da ce grad uzeti Vosu na upravu. Blago receno, jeza me vata od same pomisli...
Ovakvi stavovi me podsećaju na ponašanje pripadnika verskih sekti, koji iz razloga bolesnog tumačenja verskih normi odbiju transfuziju krvi i tako završe život. Izgleda bi neki hteli da se ponašamo tako pa da "časno" nestanemo.
Govoriti u ovim uslovima, nakon ovoga što smo prošli u proteklih 9-10 meseci i praktično došli na rub ponora i kliničke smrti, o tome da ne treba prihvatiti eventualnu pomoć i podršku Grada je najblaže rečeno neodgovorno. Izbor je prost, nestajanje ili opstanak, a da sam ja na mestu nekoga ko sada donosi odluku prihvatio bi svaku takvu pomoć, ako je uopšte neko i nudi.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Cane napisao:Izbor je prost, nestajanje ili opstanak, a da sam ja na mestu nekoga ko sada donosi odluku prihvatio bi svaku takvu pomoć, ako je uopšte neko i nudi.
Identican izbor je bio i pre nekoliko meseci kada je doveden Vukovic. Identican.
I, eto nas ovde, opet...

Inace slazem se da treba prihavtiti pomoc grada... Bez love se ne moze a trenutno samo politicari imaju pare... I dok se ne pojavi neko sa debelim novcanikom, moramo trpeti.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Cane napisao:Izbor je prost
Slika
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Kada ćemo mi doživeti ovako nešto?

http://www.mozzartsport.com/vesti/grad- ... 000/178437" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

Svaka pomoć je dobrodošla, međutim, jasno je svima da ta pomoć nikad ne dolazi "gratis". Politička struktura u gradu i državi ima interes u pomaganju klubova. Jasno vam je da im nije bitno ko tu za koga navija, navija se za sopstvene džepove. Ukoliko će nam grad pomoći tako što će nam obezbediti makar nekakva sredstva, onda ok. Ukoliko će nam utovariti još gomilu pijavica da nas još malo sisaju, dok još ima šta, onda neka hvala. Ako ćemo da se gasimo, ja bih da nas ugase Đumi i Buač, puno pre nego da nam Vučević objašnjava kako je eto ipak bilo nemoguće spasiti klub, dok je njegov račun, i račun njegovih najbližih saradnika u tom periodu postao mnogo deblji. Bole grad uvo za to da li će deca imati gde da se sklone sa ulice, i da obezbedi da par klubova imaju razvijene škole fudbala sa svojim akademijama gde će mladi moći da se razvijaju profesionalno. Ta pomoć ide iz džepa grada, samim tim ide iz džepa tog nekog guzonje koji je na čelu toga nečega što treba da nam pomogne. Tako ide elitističko pilićarsko razmišljanje političke "elite" danas u Srbiji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Je l' ima makar nekih glasina van onih butasport Ahmetova, Kostica, Mandarica?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:Je l' ima makar nekih glasina van onih butasport Ahmetova, Kostica, Mandarica?
KoKanidja???
Ti si nam jedini bliski izvor.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Radoye napisao:
Cane napisao:Izbor je prost
Slika
+1

Cane, misliš da "pozajmimo" pare od države pa da se pretvorimo u malu zvezdu i mali partizan iz provincije, koji je na državnoj sisi samo manjoj? Po čemu ćemo se razlikovati od njih, broju i boji pruga na dresovima? Ko će za takav klub da navija i na kojim principima? Ja sigurno neću...

Zapravo, trebalo bi definisati šta znači pomoć i podrška, pa tek onda donositi konačan sud.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Karlsson napisao:Kada ćemo mi doživeti ovako nešto?

http://www.mozzartsport.com/vesti/grad- ... 000/178437" onclick="window.open(this.href);return false;
To sve mi placamo, zapravo najvise sirotinja, hteo ne hteo novci idu u rupu bez dna!
Zasto sad njih recimo neko ne kupi za 50 milki?Zato sto onda nema mesta za politicare i interesne grupe da se ugradjuju i pilicare.
Politicari ce da odmognu nasem klubu, bez daljnjeg.Neka se niko ne zanosi da mi mozemo imati tretman kao oni u ovoj drzavi.Zapravo ni ne treba nam.Trebali smo jos posle one kradje u finalu kupa da se samo iskljucimo iz ovog cirkusa, ali jebiga ni mi nismo imuni na pilicare.

Samo zdrava prica drugari, pa makar od nule posli.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 15-09-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Znaci nista - status quo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Neko ostavku od skupštinara da podnese ?

Ono digao sam ruku za pumpadžiju, delom ( ogromnim ) sam i sam kriv za ovu katastrofu u klubu.

Ništa.

I vi volite Vojvodinu, more.....
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Turija napisao: Znaci nista - status quo.
Jebiga.

Sve dok se trazi spasioc za nastavljanje dosadasnje prakse istinskog spasa klubu biti nece.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

gospodinFKV napisao:Je l' ima makar nekih glasina van onih butasport Ahmetova, Kostica, Mandarica?
Pa nisu valjda oni toliku lovu stekli zato sto su ludi.Da u ovom sistemu daju lovu, a ostali ,mislim na menadzere i neke skulstinare i ko jos zna koga,da dele procente od igrace i plate ko zna kome i kolike

Uci ce oni kad budu mogli da kupe klub i kad im se niko nebude mesao,ako nas do tad bude bilo, bar kao prava , original Vojvodina

Generacija 2002 trebala je da bude izlaz iz krize , al dosta njih sve sa Pantom mislim da je rasformirana i poslata u Bg
Odgovori