Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Ne treba sad padati u totalnu malodušnost, gasiti klub, betonirati ili šta već. Za početak treba prestati s vređanjem i ovim budalastim pretnjama koje se tu i tamo pojave. I pogledati i sebi i istini u oči.
Ja ne sumnjam da su neki hteli dobro u decembru, ali svi videsmo sta ispade od toga. Jasno je sad da za vođenje kluba nije dovoljna samo ljubav prema istom i jasno je da navijači sami nemaju kapacitet da vode klub. Priznati to i krenuti od toga. Ostavke koje se ovde pominju bi bile minimum moralnosti, ali same po sebi nisu dovoljne. I dajte više da prestanemo zamišljati i idealizovati neke bivše igrače kojima je Vosa na srcu i koji bi zbog toga trebali voditi klub. Klub treba da vodi neko sposoban i da za to obezbedi što širu podršku, počev od navijackih grupa pa na dalje. Ali ne zavaravajvajmo se, bez dodira sa vladajucom politikom (koja god da je u tom trenutku, lično se gadim svih) to je neizvodljivo trenutno bilo gde u Srbiji pa i kod nas. Tužno, ali je tako. Sad mi mozemo prihvatiti tu realnost i igrati taktički koliko je moguće, ili zatvarati i gasiti klub. Nema trećeg na žalost. E sad recite sta je manje zlo?
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... vlace.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lep napredak od ovog trenutka, nema sta. Cinjenica je da je klub sa starom upravom imao trenera, solidan tim i dobre rezultate. Nova uprava je za pola godine uspela da otera trenera (pa nakon toga jos par njih), da rasproda ceo jedan tim (igrao play off za ligu evrope) koji je inace sastavila stara uprava. Igrace koje je dovela nova uprava mislim da nema potrebe komentarisati i zivo me zanima kome misle da ih uvaljaju i za koje pare. Sto se tice finansija one ce uvek biti "transparentne" koja god da je uprava na celu kluba pa je glupo voditi bilo kakvu polemiku na tu temu, mada moze da se pretpostavi da se i u tom segmentu proslavila nova uprava. Nakon svega ovoga mogao bi neko od ovih "oslobodioca" da objasni jos jednom zasto je stara uprava oterana i zasto su dovedeni Vukovic & co u novu upravu. Pretpostavljam da ce odgovor biti tipa kako nismo upuceni u celu situaciju, kako stara uprava nije oterana vec je sama otisla i kako je Vukovic doveden jer eto niko drugi nije hteo da dodje.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post od KoKanidja »

E jebiga sad ti :lol:
Kako si samo uspeo da ne spomenes najbitnije oko te cele situacije i kako se pravis lud kao da si sa Marsa pao, sve znas samo to si zaboravio :lol:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

KoKanidja napisao:E jebiga sad ti :lol:
Kako si samo uspeo da ne spomenes najbitnije oko te cele situacije i kako se pravis lud kao da si sa Marsa pao, sve znas samo to si zaboravio :lol:

Obozavam ove zagonetke. Ako se ovo odnosi na mene, napisi konkretno na sta mislis, ako ne, neka ostane da se pravim lud ...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Cane napisao:Ostavke koje se ovde pominju bi bile minimum moralnosti
Traziti ostavke kao moralni cin od ljudi kojima se moralni kompas okrece kao turbina... :greenbutt:

Ti ljudi prvo treba da poznaju koncept morala, a kao sto si mogao da vidis juce na zapadu, tu ni M od morala nema. Samo ulicarsko ponasanje i mentalitet...
v1o9s1a4 napisao:...
Pranje gajica i tih rezimskih kreatura kroz katastrofu ove uprave je smesno, blago receno. Ako je tebi onakav debakl na pecurkani dobar rezultat, gde se iz aviona videlo sta se desava, onda stvarno nemamo o cemu da pricamo. Razlika izmedju ove i prethodne uprave je ta sto je ovaj pilicar, a oni malo veci igraci, i obe opcije su vise nego pogubne za klub.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post od KoKanidja »

U pravu si, neka ostane onda kako jeste. Puno bi ti bilo.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

Јел постоји негде неки модел, систем... како се бира онај ко води клуб?

Као, скупштина, па управни одбор, надзорни одбор... да препишемо?

А не овако, ко хоће прихвати се, па после прича "ја сам вам спасилац, нико није хтео".

Оно као, менаџер неки, који би полагао рачуне, објављивао одлуке, водио маркетинг, радио на имиџу, привлачио навијаче, зарађивао паре за клуб... не неко ко је ту да нам удели милостињу, неко ко би примао плату и радио посао?
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

gospodinFKV napisao: Pranje gajica i tih rezimskih kreatura kroz katastrofu ove uprave je smesno, blago receno. Ako je tebi onakav debakl na pecurkani dobar rezultat, gde se iz aviona videlo sta se desava, onda stvarno nemamo o cemu da pricamo. Razlika izmedju ove i prethodne uprave je ta sto je ovaj pilicar, a oni malo veci igraci, i obe opcije su vise nego pogubne za klub.
Porediti taj tim i rezultate sa ovim novim je van svake pameti. Hvatati se za tu jednu utakmicu koja po mom misljenju i nije prodata je smesno. Zato ove godine nema brige, naguzice nas 5-0 i bez pustanja. Staru upravu sam spomenuo samo zato sto se u tom periodu igrao dobar fudbal i delovalo je da postoji neka koncepcija (bar sto se fudbalskog dela tice). A to ko ce da ocerupa i ovo malo sto je ostalo od kluba dok ne propadne totalno me i ne zanima previse. Sve same postenjacine u poslednjih 15-20 godina (od Vukovica, Zbiljica, Gajica pa nadalje). Ocigledno da nemamo svi ista ocekivanja od fudbalskog kluba. Nekima je izgleda zanimljivija da se bave finansijama i da prate ko ce sledeci da dodje na celo kluba i da ga ocerupa, nego da gledaju dobar fudbal.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

Ne mogu da odoli da na odjavi ne stavim postove iz decembra 2016.:


Radoye wrote:
Pera Centar wrote:
U 103 godine dugoj istoriji ovo je najveca tragedija FK Vojvodine.


Dobro, necemo preterivati. Valjda je 1941-45 ipak bilo gore.

Ali, da ovo sada nista ne valja - to je istina.


Nije preterivanje, sto su komunisti govorili najgori je unutrasnji neprijatelj, a on se ovde namnozio.
27.08.2017.:
Nazalost sledi nam sudbina FK Novi Sad, FK Proleter.....
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Koliko zaključujem iz izjave onog nesrećnika kojeg predstavljaju predsednikom kluba, on, odnosno oni i ne razmišljaju o bilo kakvim ostavkama. :shock:
Kaže čovek, šta pravite dramu, pa to je sport i to se dešava ...
Šta reći a probati zadržati minimum pristojnosti?
Ali opet, na njega ne treba trošiti energiju ni najmanje, po meni je veći problem što se ne javlja i oglašava niko od kreatora decembarskih dešavanja i kaže bilo šta. Barem izvinite, ako ništa drugo.
I da, iskoristio bi priliku da pozdravim našeg uvaženog predsednika skupštine, gdina Davidova. Kod vas u Odžacima sve dobro? Baš lepo. Uživajte samo.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Cane napisao:Kaže čovek, šta pravite dramu, pa to je sport i to se dešava ...
Ono sta je meni najsmesnije od svega je to sto covek proziva navijace sa zapada kao da su bog zna kakva rulja...

1. Druze, ti kanda nisi video sta znaci rulja navijaca...
2. Dok ti kontempliras sta ces reci za novine, ovi tvoji udaraju tu istu ''rulju''.

Taj momenat mi je stvarno fascinantan - pioncic proziva navijace i apeluje na civilizovan razgovor, dok ova njegova dva skacu kao besni kerovi na njih.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

v1o9s1a4 napisao:
KoKanidja napisao:E jebiga sad ti :lol:
Kako si samo uspeo da ne spomenes najbitnije oko te cele situacije i kako se pravis lud kao da si sa Marsa pao, sve znas samo to si zaboravio :lol:

Obozavam ove zagonetke. Ako se ovo odnosi na mene, napisi konkretno na sta mislis, ako ne, neka ostane da se pravim lud ...
Menica.... treba ga oterati po cenu i da pusti menicu.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Negde naleteh da je saban u tom obracanju navijacima, nakon sto je onaj vepar nasrnuo coveka, navodno rekao da celokupan upravni odbor podnosi ostavku u ponedeljak.

Cekamo ostavke... :dance2:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

I sta kad podnesu?

Pitam iz razloga sto su sve uprave (od Bate, pa na dalje) birane od strane istih ljudi. Tako ce biti i sa sledecom. I sta nam je to dobrog donelo? Samo smo mi naivni, pa svaki put progutamo pricu. Nisu uprave problem! Mozda je stvarno bolje bataliti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Milan napisao:I sta kad podnesu?

Pitam iz razloga sto su sve uprave (od Bate, pa na dalje) birane od strane istih ljudi. Tako ce biti i sa sledecom. I sta nam je to dobrog donelo? Samo smo mi naivni, pa svaki put progutamo pricu. Nisu uprave problem! Mozda je stvarno bolje bataliti...
Batali Milane pluz,be trebaju nam takvi kao sto si ti!
Odgovori