Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Taj nece sjahati dok ne dobije 20mil za Sergeja... :dance2:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Inace, morao sam da se pomucim malcice da saznam ko je izvesni Ljubisa Dedovic, nas potpredsednik kluba, posto su iskakale samo vesti vezane za FKV.

Mozda da promenimo ime u FK Viskol, hm?
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Uprava

Post od afroditi »

Душан napisao:
Karlsson napisao:Ja ne znam ko je proširio taj mit da je Vojvodina najstariji superligaš. Već desetak godina slušam o tome, a recimo FK Javor je stariji i OFK je bio dok nije ispao iz lige.[/qote]
За Јавор не знам, али ОФК :D клуб основан 1957.
Javor je osnovan dosta posle nas, a tu godinu koju su uzeli da bi bili mnogo mator klub su izvukli kao godinu kad se počeo igrati fudbal u Ivanjici.

Uglavnom... Hoćemo li nastaviti staru dobru praksu iz prošle sezone kada smo dolazili na stadion i navijali da pobedimo kao da to utiče na situaciju na kraju sezone (bićemo treći, tim rasprodajemo, dug ostaje isti) ili se ovog puta ipak nećemo praviti mutavi, glumiti da smo sami krivi za naše rezultate, verovati da je sve do fudbala, da je slučajnost što nam se omladinska škola raspada, da je slučajnost što je otišao doktor Borko Vukosav, da nam FC VB vodi čovek s nadimkom Galijani kojem je jedina preporuka što poznaje Vukovića i ćutati na sve ovo što nam radi Vuković? Ovo pišem s (malom) nadom da me neće neko razapeti i da kao odgovor neću dobiti "a što ti onda ne učiniš nešto" :frown: Mi "obični" navijači ne možemo ništa, ali ljudi koji vode zapad protiv blizanaca bi mogli. Na sever znam da Vojvodina ne može da računa, baš kao i na skupštinare. Samo se nadam da će oni koji imaju malo više uticaja na ljude oko sebe konačno pružiti makar simboličan otpor našem predsedniku, pardon, predsedniku nadzornog odbora (?!).

Nadam se da neću dobiti ban ako se neko osetio uvređenim, ali uostalom, nije ni bitno. Godinama pratim forum, ali kad sam shvatio koliko i ovde ima onih koji pričaju o fudbalu, o transferima, o... o svim tim fudbalskim stvarima kao da su problem loše procene, a ne loše namere... onda... onda ni ne pratim više forum.

Riba se čisti od glave!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post od Voja »

PRIJATELJ,ti li si? :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Sa'ce Vukoviceva potrazivanja od kluba skociti:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1277598" onclick="window.open(this.href);return false;
Mateja Kežman tvrdi da je Lacio dobio nekoliko ponuda za Sergeja Milinković-Savića vrednih više od 50 miliona evra.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

UPRAVA NAPOLJE!!! + ONI KOJI SU IH DOVELI !! Ne prodaje se ono što navodno voliš za pare, a pogotovo ne za sitne pare, ili što bi se u ovoj situaciji žargonski moglo reći - za napojnicu kada im opereš šajbu ... na pumpi naravno !
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post od Душан »

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... ZnlQG9JaQQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Лик је психијатријски случај
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Bolidu nije prvi put da ide i po vestima siri ovakve vesti.
Kome verovati, Bataku da ga je ovaj oterao ili njemu da je Batak otisao? Momak koji je strucnjak za pumpanje goriva deli savete o fudbalskom terenu i lopti, koju verovatno nikad sutnuo nije.
Dokle ce da se cuti? Kako bese nekada davno: "Kad je najteze, klub se voli najvise"? He he
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Neizlecivi napisao:Bolidu nije prvi put da ide i po vestima siri ovakve vesti.
Kome verovati, Bataku da ga je ovaj oterao ili njemu da je Batak otisao? Momak koji je strucnjak za pumpanje goriva deli savete o fudbalskom terenu i lopti, koju verovatno nikad sutnuo nije.
Dokle ce da se cuti? Kako bese nekada davno: "Kad je najteze, klub se voli najvise"? He he
Od fudbalera do atletičara
Otkud kod vas tolika ljubav?
- Postoji ljubav prema sportu od malih nogu. Odigrao sam 700-800 utakmica u nižim rangovima u Veterniku i Futogu, a onda sam se obreo u atletici. Bio sam 17 puta reprezentativac i prvak Jugoslavije na 5.000 metara. Ceo život sam u sportu, jednostavno to je deo mene. U sport se ne ulazi i izlazi. Ili si u njemu ili nisi. Ko se odjednom pojavi, isto tako i nestane. Kao dete sam 1978. došao u Vojvodinu i bio jedan od najboljih igrača u polaznim generacijama. Bila su druga vremena, sticajem okolnosti prestao sam da treniram i posvetio se atletici. Osećam sebe kao deo sveta Vojvodine.
http://www.vesti-online.com/Sport/Fudba ... a-u-Srbiji" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Karlsson napisao:Otkud kod vas tolika ljubav?
Ljubav do poslednje menice. :pegla:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post od ragazzi di Neoplanta »

700-800 utakmica, možda u PES-u.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Вуковићу ајде више седи на клупу кад си толико стручан. Немој да доводиш људе и да их тераш после две утакмице. Престани да брукаш себе,њих и клуб.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

sami smo sebi pucali u glavu pre par meseci ... to je najgori potez kluba ikada.
ostaje nam samo da placemo
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Vosa je sve napisao:sami smo sebi pucali u glavu pre par meseci ... to je najgori potez kluba ikada.
ostaje nam samo da placemo
pa, nije da nema ohoho kandidata za najgori potez u istoriji kluba, narocito u zadnjih 15-20 godina, ali dovodjenje na celo kluba coveka koji ga je vec jednom tesko finansijski ostetio zloupotrebom polozaja se sigurno vrlo visoko rangira na toj listi.

U glavu nam je pucano mnogo ranije, sad su samo iskluceni aparati za odrzavanje zivota pacijentu u komi i ceka se samo da srce stane pa da se proglasi smrt.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post od Душан »

Види се колико Нови Сад касни за Београдом :mrgreen: овакви ликови су деведесетих година и почетком двехиљадитих водили Обилиће,звездаре,железнике,бежаније,балкан буковицу,београд са карабурме...а има примера и ван Бг-а :Солунац Карађорђево, бадњевац, Офк Шикара са чувеном браћом Маловић...
Odgovori