Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: Uprava

Post od Maki »

Red Marquis napisao:Bratstva da, ali i to ne uvek. BBB i Gate 13 (Panatinaikos). A beograđani se sasvim fino ližu i sa poljacima, česima...
Da, ali to nisu bratstva, već povremene saradnje. I mi smo npr. imali takvu sa Rapidovim navijačima kad smo igrali dvomeč protiv njihovog gradskog rivala, Austrije iz Beča.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post od Душан »

Па сад, Чеси су већином атеисти око 40%, католика 39% остало су протестанти. Шта ли су навијачи Славије немам појма :D Торцида је највеће батине добила у клерокатоличком Кракову, БББ и навијачи ПАО-а су братска група, а БББ има добре односе са Манијацима ,смешно. Тако да је религија један од ставки, али није пресудан.
Мене лично ама баш ништа не везује за Славију, ни као клуб, а још мање ка њеним навијачима, чак су ми навијачи Плзења много симпатичнији од њих. Нека предисторија постоји, али првобитни Вошини дресови су светлоплави, Славијини се узимају 1921. и то пуким случајем пошто је Славија у то време била један од највећих клубова у Европи. Да ли то значи да је којим случајем то била Спарта, Војводина би данас носила тамно црвене или бордо дресове ? Можда да а можда не, у сваком случају традицију треба чувати и поштовати, али немем намеру да сагињем грбину не би ли се навијачи Славије удостојили да ме приволе, уосталом не могу да будем добар с неким ко је добар са Торцидом. За сад ми је братство са Лешинарима сасвим довољно.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Slicnog sam misljenja kao Dusan. Jednostavno, to sa Slavijom nije zazivelo.
Nesto slicno kao sa rodbinom. Bude ti veci rod neko ko ti nije rod.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Vojvodina mi sve vise lici na list Dnevnik.
Vojvodjanski list Dnevnik da postoji na papiru, a da se ne cita. FK Vojvodina da postoji, a da se ne gleda.

Dnevnik citaju jos samo neki stari Novosadjani i poneko u Vojvodini - po inerciji koje ne moze da se oslobodi. Isto tako i sa FKV.
Velika bruka bi bilo da se ugase (oboje) sa tolikom tradicijom, a jos veca je bruka, sto takvi postoje, bas zbog te Tradicije.
Ceka se samo da nestane i ono malo tog zaostalog duha nekadasnjeg Novog Sada i Vojvodine, pa da se knjiga zatvori.
Uprava FKV ne postoji, jer da postoji ne bi se sve ovo desavalo, svih ovih proteklih godina sramote Kluba.
Imacemo Proleter u gradu, pa sta nam treba vise? Bas su nezahvalni ovi navijaci Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

Paralela Dnevnik i Vojvodina. Ili samo paralela DV. Ma sigurno je slučajnost...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post od MiSmoFKV! »

Jedan mali offtopic, pričam nešto sa drugarom pa me zanima stav foruma. Da li biste navijali za Red Bull Vojvodinu? (Red Bull je samo primer kao Salzburg i Leipzig, znači ideja je da neki privatnik kupi klub i rebrandira ga)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Zasto bi moralo da se promeni ime, ako bi se klub privatizovao?
A ako bas mora menjati ime, Vojvodina bi imperativno morala biti na prvom mestu u nazivu, a ne obrnuto ( ako vlasnik ne bi hteo drugacije i nema druge ponude).
Recimo, za mene bi bilo prihvatljivo Vojvodina Neoplanta, ako bas mora.
Nerado, ali bolje nego ovako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Nema privatizacije, nema ni kupovine. Samo stranacki fudbal.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

MiSmoFKV! napisao:Jedan mali offtopic, pričam nešto sa drugarom pa me zanima stav foruma. Da li biste navijali za Red Bull Vojvodinu? (Red Bull je samo primer kao Salzburg i Leipzig, znači ideja je da neki privatnik kupi klub i rebrandira ga)
Užas! Užas! Užas!

P.S. Imamo primer komšijskog velikana Videotona. MOL Vidi...jezivo.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post od Dragojlo »

"Vojvodina Vuković" ...... :D :greenbutt:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Не,не вискол Војводина :D
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post od Ultra slanina »

Isključivo ako će uz ime Vojvodine stojati ime trenutne stranke na vlasti :cheers:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Ultra slanina napisao:Isključivo ako će uz ime Vojvodine stojati ime trenutne stranke na vlasti :cheers:
ФК АВ
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

Umesto uprava ovo da rešava sa svojim slinavim gazdama...

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... kanja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post od AntonioKasano »

Podrzati izlaskom 10 minuta pre kraja u subotu!
Odgovori