fkvojvodina.com

It is currently Thu Dec 14, 2017 6:06 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 9599 posts ]  Go to page Previous  1 ... 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640  Next
Author Message
 Post subject: Re: Uprava
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:00 pm 

Ocekujem da ce Voša ici uzlaznom putanjom i da ce biti nekog uspeha. Razloge za to trazim u laksoj pripremi terena za izmestanje stadiona. Sto se mene tice, mozemo i prvaci postati, ali ako izmeste stadion, Vojvodinu sam zauvek izgubio...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:04 pm 

Могу они да узму стадион и без уласка у клуб пошто је ионако градски. Него ми ово личи на неку бедну компензацију. П.С. Видим да су ботови кренули да зарађују сендвич и на овом форуму.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:09 pm 

Не знам шта да мислим, ово су све "јаки играчи", јасно је да се нешто спрема...појма немам шта. Сви говоре да ће да изместе стадион...надам се да неће. Ако одлуче да на његовом месту граде нови стадион (што није немогуће), има да се уграде само тако. У сваком случају ће узети озбиљне паре. :| Искрено, како је било, ово ће можда и спасити Вошу од гашења, задњи је час. :|

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:31 pm 

Kako volim kad ovi "upućeni u sve" počnu odmah da mrače i sve dovode u pitanje. Ajmo maštoviti, ko će ponuditi jaču argumentaciju za teorije zavere, nemojte razočarati molim vas. :lol:
Od svega rečenog uhvatiste se odmah za pitanje stadiona i već znate šta će biti. Ja priznajem da ne znam, a ranije sam već na ovom istom mestu pisao da se Karađorđe nikako ne sme seliti, pri tom stavu ostajem 100% i biću prvi koji će pozvati na svaki oblik protesta ako to zaista neko počne zagovarati ili sprovoditi.
Uzgred, ako je to ideja i razlog zbog kojeg se sve ovo radi, zar ne bi bilo lakše "rešiti"pitanje stadiona na način da se samo pusti da se klub potpuno uruši i ostane i bez ovo malo uticaja, značaja, navijača, a bio je na tom putu, nego ga podići iz tog ponora pa mu onda "otimati" stadion. Možda sam naivan, ali meni to ne deluje logično.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:39 pm 

Jel nema neki pravi krimos da nas uzme? Bio bi nam čistiji obraz.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 8:44 pm 

Ako sruse SPENS, srusice i Stadion. To ide jedno sa drugim.
Za mene nepojmivo, sa svih aspekata.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 9:12 pm 

Не знам шта ће да ураде, али би сигурно више користи имали од изградње новог Карађорђа на месту старог и реконструкције СПЕНС-а. Рушење и премештање ми изгледа политички превише ризично за њих. :wink: У сваком случају, верујем да ћемо током наредне године сазнати шта се спрема. :|

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 9:19 pm 

Ne znam zasto je sad odjednom problem stadion? Pa on nije nas od kraja drugog svetskog rata. Ja sam godinama u nazad pricao o zahtevu za de-nacionalizaciju imovine FK Vojvodina pod koju spada i stadion ali nije bilo volje da se to uradi. Mogu da rade sa stadionom sta god hoce! Nista mi tu ne mozemo nazalost.

Ako se resi da se rekonstruise ili cak pravi novi na istom mestu nemam nista protiv pod uslovom da bude cisto fudbalski stadion. O izmestanju kao opciji ne sme ni da se razmislja!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 9:36 pm 

Za nov stadion Karadjordje na istoj lokaciji. Bez atletske staze i kapacitet da bude 12000. Bombonica.

VUKOVIC NAPOLJE!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 10:27 pm 

novosadjanin wrote:
Za nov stadion Karadjordje na istoj lokaciji. Bez atletske staze i kapacitet da bude 12000. Bombonica.

Ја сам више за варијанту од 16-17.000, као стадион АЗ...али никако преко 20.000, шта ће нам већи. :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 10:36 pm 

Turija wrote:
Ako sruse SPENS, srusice i Stadion. To ide jedno sa drugim.

У праву си, ово ми није пало на памет. :lala:

Немам никаквих сазнања осим прочитаног на претходним страницама, али ја сам некако оптимиста - први пут после јако дуго времена.
Након серије тајкуна у управи, коначно добијамо класичну државну подршку. Ко га шиша... :mrgreen:
Зашто бити гадљив на политичаре-локалце којима је Воша и њена регионална прича драга, а од упумпаних народних пара ће моћи несметано да олижу прсте? Ови ми изгледа далеко озбиљније него Збиљићева варијанта.
Могуће је да грешим, али нешто ми мирише на спас, иако већини опасно смрди.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Oct 25, 2017 12:58 am 

мализека wrote:
Не знам шта да мислим, ово су све "јаки играчи", јасно је да се нешто спрема...појма немам шта. Сви говоре да ће да изместе стадион...надам се да неће. Ако одлуче да на његовом месту граде нови стадион (што није немогуће), има да се уграде само тако.

Naravno da će se ugraditi. Nadam se samo da će to biti od stadiona na sadašnjem mestu...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Oct 25, 2017 6:46 am 

Cisto sumnjam. Suskalo se vec da je neko bacio sapu na taj kompleks za stambeni blok. Lokacija je vrhunska, a cena samo moze gore, jer ce i trzni da nikne tu.

Onog trenutka kada se odluci da se gradi novi stadion, budite sigurni da se izmesta :(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Oct 25, 2017 6:51 am 

Ne znam zašto, ali prvo što mi pada na pamet, kao asocijacija, je priča iz knjge Na Drini ćuprija.
Kad se jedan zemo oduševljava što su Austrijanci napravili prugu, pa može za sat vremena da otputuje do Sarajeva, da se ne muči.
Drugi mu odbrusi nešto u fazonu: "konju, pa zar ti misliš da su oni pravili tu prugu da bi ti išao do Sarajeva?!"

Ja od ovih "svetlih" likova ne očekujem ništa dobro. Barem ne za Vošu i navijače joj. To što imaju puno para, ne znači da i hleb pekaru plaćaju, što se kaže. Mislim da je ovim potezom, u najboljem slučaju, zacementirano da budemo uvek od 3. do 5. mesta, da sa druga dva državna projekta uvek igramo onako kako se kaže, da budemo siromašni, ali da ne ispadnemo iz lige i da se ne zatvori klub.

O medijskom promovisanju likova iz MUP-a i BIA da ne pričam - dok su te službe radile kako treba, nije se znalo ni kako ministar izgleda, kamoli ostali "šefići" i radnici. To valjda zbog transparentnosti - da ne bude uhapšen ko "ne treba".

Iznenadiću se ako umesto stadiona ne nikne neki tržni centar, a stadion se izmesti na "bolje mesto" i napravi "pravi fudbalski" - nekih 15 km van grada. Ili u BG - da svi "projekti" budu na jednom mestu. :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Oct 25, 2017 8:53 am 

Rivelinjo wrote:
Ne znam zašto, ali prvo što mi pada na pamet, kao asocijacija, je priča iz knjge Na Drini ćuprija.
Kad se jedan zemo oduševljava što su Austrijanci napravili prugu, pa može za sat vremena da otputuje do Sarajeva, da se ne muči.
Drugi mu odbrusi nešto u fazonu: "konju, pa zar ti misliš da su oni pravili tu prugu da bi ti išao do Sarajeva?!"

Ja od ovih "svetlih" likova ne očekujem ništa dobro. Barem ne za Vošu i navijače joj. To što imaju puno para, ne znači da i hleb pekaru plaćaju, što se kaže. Mislim da je ovim potezom, u najboljem slučaju, zacementirano da budemo uvek od 3. do 5. mesta, da sa druga dva državna projekta uvek igramo onako kako se kaže, da budemo siromašni, ali da ne ispadnemo iz lige i da se ne zatvori klub.

O medijskom promovisanju likova iz MUP-a i BIA da ne pričam - dok su te službe radile kako treba, nije se znalo ni kako ministar izgleda, kamoli ostali "šefići" i radnici. To valjda zbog transparentnosti - da ne bude uhapšen ko "ne treba".

Iznenadiću se ako umesto stadiona ne nikne neki tržni centar, a stadion se izmesti na "bolje mesto" i napravi "pravi fudbalski" - nekih 15 km van grada. Ili u BG - da svi "projekti" budu na jednom mestu. :)

Управо тако, не бих ништа одузео твом виђењу већ бих само додао - можда нам евентуално само пусте још неки куп :D Шта очекивати од неког ко каже да је Војводина "бренд". Није ово Мекдоналдс будало.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 9599 posts ]  Go to page Previous  1 ... 633, 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640  Next

All times are UTC + 1 hour