Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Djisa napisao:
naseljekolumbija napisao:18-те, 18-те Карин ударио... :D

A i taj nam je bio u upravi, ako se ne varam!!!!
Sve dobrotvori i zaljubljenici u Vojvodinu.
Vrh je ovo 18-te, Karin udario :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

Minja napisao:John Mary

2015–2016 Vojvodina 1 (0)
2016–2018 Rudar Velenje 46 (26)
2018– Meizhou Hakka, Kina 22 (19)


Jedino sto mi pada na pamet jeste... ruzne su reci, necu da pisem...
Da je Merry izuzetak ni po jada, ali on je jedan od igraca u dugackom nizu koji nisu dobili sansu da pokazu kvalitet.

Vojvodina je postala FK OziviKarijeruPropalomFudbaleru.

Milan Pavkov:

2015–2016 Vojvodina 13 (0)
2016 -Radnički Niš 20 (5)
2017–Red Star Belgrade 5 (3)
2017–2018-Radnički Niš (loan) 33 (23)

Ognjen Mudrinski:
2011 → Novi Sad (loan) 7 (0)
2011–2012 Jagodina 30 (9)
2012–2013 Red Star Belgrade 23 (11)
2013–2014 Greuther Fürth 14 (3)

I tako dalje....Do ovih nesrecnika sto sada nose dresove FK Vojvodina.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Pera Centar napisao:
Minja napisao:John Mary

2015–2016 Vojvodina 1 (0)
2016–2018 Rudar Velenje 46 (26)
2018– Meizhou Hakka, Kina 22 (19)


Jedino sto mi pada na pamet jeste... ruzne su reci, necu da pisem...
Da je Merry izuzetak ni po jada, ali on je jedan od igraca u dugackom nizu koji nisu dobili sansu da pokazu kvalitet.

Vojvodina je postala FK OziviKarijeruPropalomFudbaleru.

Milan Pavkov:

2015–2016 Vojvodina 13 (0)
2016 -Radnički Niš 20 (5)
2017–Red Star Belgrade 5 (3)
2017–2018-Radnički Niš (loan) 33 (23)

Ognjen Mudrinski:
2011 → Novi Sad (loan) 7 (0)
2011–2012 Jagodina 30 (9)
2012–2013 Red Star Belgrade 23 (11)
2013–2014 Greuther Fürth 14 (3)

I tako dalje....Do ovih nesrecnika sto sada nose dresove FK Vojvodina.
Apsolutno si u pravu.
Jeste da Pavkov nije neki znaja c-for, ali je opasan i agresivan pred golom, pa ga i ucacka.
Ovi su drva nevidjena. Pre bih igrao bez c-fora, sa brzim krilim (Gojkov, Djuricin, Eze, pa i sa Milojevicem, ali ne tako metiljavim) nego sa ovim stupcima., ako vec nece Gajica iz samo njima poznatih sumnjivih razloga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post od Душан »

Пре пар сезона нисмо имали центарфора, па смо на Карађорђу сваком давали по 3-4 комада. Навала Мелег-Палочевић-Трујић-Малбашић делује као Барселона у односу на ове несретнике. А што се тиче играча којих смо се лако одрекли, највише ми је жао Пушкарића, који је доктор фудбалске игре за овај наш везни ред.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Јел` се ово опет спрема неки хаос...? :|

https://www.sportske.net/vest/domaci-fu ... 55847.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Tekst je odličan. Svaka čast onima koji su ga sastavljali. Bajatović & co zaista treba da bude sramota. Bio sam izuzetno pesimističan kada su preuzimali klub, ali ovo je prevazišlo čak i moja najsumornija predviđanja. Bagro lopovska, da ste barem upravu profesionalizovali, pa da kaže čovek, eto nema se para, radi se sa čim se ima... Ali ovo srozavanje je stvarno samo zs nas mazohiste. Ipak, ja vala neću prestati da idem na tekme, nas ne možete oterati...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Pa dobro, ipak je Vukoviceva uprava bila vise stetocinska, to ce se tesko prevazici. Ali da se vec 10 i kusur godina radi iskljucivo na stetu kluba, da se klub sistematski unistava nenamenskim prelivanjem sredstava u privatne dzepove to stoji. Kao sto stoji i to da je svaka promena u klubu do sada bila takva da se ovakvo stanje produzi, a ne da mu se stane na kraj i da se klub postavi na zdrave noge. Nijedan "lik" (ne znam kako bi ih drugacije okarakterisao) koji se latio vodjenja kluba nije tu bio cist niti su mu motivi bili cisti, samo su neki bili malo sposobniji od drugih pa su doneli neki rezultat, finale kupa, Evropu, ovo-ono da se pljacka malo zamaskira. Ali u principu mi i dandanas placamo posledice rada svih njih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Radoye napisao:Pa dobro, ipak je Vukoviceva uprava bila vise stetocinska, to ce se tesko prevazici.
Slažem se. Vuković je onako uličarski ološ, koji krade i otima, ovi su salonski lopovi, bagra dovedena sa agendom.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Svi su oni dovodjeni sa agendama ovakvim ili onakvim. Klub je vec 10+ godina igracka interesnih grupa od politickih stranaka do kriminalno-policijskih struktura nase i jedne od susednih nam drzava, uz precutno odobravanje raznih u i oko kluba kojima ovakvo stanje omogucava da iz njega vuku novac na konto fiktivnih radnih mesta, prenapumpanih plata i ugovora, stetnih transfera, gradjevinskih "ugradnji", karantina po hotelima, menadzersko-kladionicarskih igrarija i ostalog slicnog folklora odavno prisutnog u domacem fudbalu. Niko od njih nije tu dosao da u klub da svoje pare nego samo i iskljucivo zato da iz njega izmuze sto vise moze. I stalno se vrse neke promene na isto, oteraju se jedni losi i dovedu isti takvi, da se nastavi sa istom praksom umesto da se sistem menja i spasava sta se jos moze spasiti. Nakon svake promene malo se prodrma situacija, promucka se barustina, jedno vreme to izgleda kao da se situacija malo popravila ali brzo se mulj i talog ponovo nakupi i slegne i sve se nastavlja po starom, samo smo mi jos za koji stepenik blize propasti.

Sto se konkretno tice ove sadasnje ekipe Bajatovic & Co meni se cini da su oni (a i oni koji su ih dovodili) racunali na trasfer Sergeja i na neki novac koji ce da uleti od toga, i da onda to predstave kao svoj veliki uspeh i resavanje finansijske dubioze. Zato je i unapred navuceno par kubika drva u igracki pogon da se taj novac preko njihovih plata sto efikasnije odlije iz kluba, ali jebiga Lacio nikako da ga proda i onda sad frka jer plan B ne postoji. Puno usta koja treba namiriti a nema od cega.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Kakve gluposti.Nama nevalja niko i to je cinjenica.
Da se ne lazemo problem navijaci uprava je do reketa koji navijaci ne dobijaju.Evo navijaci su doveli Vukovica, on placao navijace pojedine i sve mirno.Naravno na klubu je debelo zaradio i uradio sta je uradio.Zbilja nije hteo pa je oteran.E sad je veliki problem sto su navijaci da bi izbegli bankrot kluba , povukli se, prodali iz skupstine i to je to.
Ne valja kako sada funkcionise , para ima ali nema struke,ali svidjalo se nekome ili ne , problem je dela koji navijaci ne dobijaju i sad pokusavaju pritiskom da nateraju ove da popuste.
Sve ostalo su price za malu decu.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Opet istina do pola.
Navijači se bune jer ne dobijaju svoj deo, ok. Jasno.
Para ima, ali struke nema. Hmm...

A gde onda idu te pare, i ko je onda kriv za igrački kadar i promene trenera? Oni koji nemaju više većinu?
Dakle čovek za Ginisovu knjigu rekorda u broju Upravnih odbora sipa pare u klub, ali oni koji ne dobijaju te pare ih opet nekako kontrolišu i pogrešno usmeravaju :dance2: :whistler:
Poslednja izmena od Red Marquis u Čet Okt 25, 2018 5:58 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post od AntonioKasano »

Koji su to navijaci?
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Red Marquis napisao:Opet istina do pola.
Navijači se bune jer ne dobijaju svoj deo, ok. Jasno.
Para ima, ali struke nema. Hmm...

A gde onda idu te pare, i ko je onda kriv za igrački kadar i promene trenera? Oni koji nemaju više većinu?
Dakle čovek za Ginisovu knjigu rekorda u broju Upravnih odbora sipa pare u klub, ali oni koji ne dobijaju te pare ih opet nekako kontrolišu i pogrešno usmeravaju :dance2: :whistler:
Vidi ne znaci da sam ja u pravu , ovo je moje misljenje.Cinjenica je da sa onim sto je Srbijagas i grad ulozio u klub, platama...., trebali bismo ladno da uzmemo drugo mesto. E problem je kako smo umesto igraca za tu lovu doveli panjeve... po meni to je problem struke ili onoga ko je dovodio igrace.Ne znam kome je to bio cilj.Pa valjda bolje je da preko dobrih igraca i rezultata izvlacis lovu ako je to cilj.Kako to da Proleter gde nijedan igrac nema iznad 1000e bude ispred nas.Najlakse je oterati jednu Energobacku jednu Srbijagas, al sta onda...Kako ti isti ljudi u rukometu osvajaju titule 7 godina zaredom a evo i u odbojci su poceli.
Kako nam je bio dobar vukovic....pa kad je krenulo samaranje igraca po svlacionicama, odvodjenje klinaca ....mislim da bi jos ostao da se njegovi nisu pobili sa navijacima sa zapada.A sto bi njega neko drzao ako nema neki licni interes.
Dakle nista od 9voga ne mora da bude tacno, mozda su ovi ljudi stvarno dosli da nas uniste, al nekako nije mi logicno da bi to bio cilj jer neznam ko time dobija...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Danilo napisao: Dakle nista od 9voga ne mora da bude tacno, mozda su ovi ljudi stvarno dosli da nas uniste, al nekako nije mi logicno da bi to bio cilj jer neznam ko time dobija...
Pa imamo mi nešto interesantno. Nije zvanično i na papirima naše, ali na neki način se vezuje za nas. Kad nas sahraniš, onda može bager lepo da radi bez da se čuje neko kukanje...
Io odio Belgrado
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

[quote="Red Marquis"][quote="Danilo"]

Hoces da kazes ako ne oteramo ovu ili neku drugu upravu , srusice nam stadion. Od koga si to cuo, ko je to rekao, Neko iz grada , neko iz uprave ili smo mi plasirali.To je zanimljivo i uvek bila nasa teza i kad je bio Zbilja i sada.Dok je Vuk bio to nije bila teza.... Mi smo vec bili sahranjeni za vreme Vuka, sta bi bilo da posle njega niko nije usao, cija je bila skupstina kluba....Treba malo povezati stvari

Mozda nam trebaju kvalitetniji jaci ljudi u upravi , ali ko su ti...Ko bi preuzeo Fk Vojvodina u ovim uslovima, mene to zanim sta je alternativa necemu
Odgovori