Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Свака част за акцију, подржавамо!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Протомајстор napisao:Свака част за акцију, подржавамо!
+1
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Апсолутна подршка, иако мислим да ће на западу бити оних који ће се правити паметни. И није ми јасно како ћемо знати да ли је ово успело ако не дођемо против цигана 1.септембра? Очекујемо да ће нам керови пре тога рећи први ћете изаћи?
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

naseljekolumbija napisao:Апсолутна подршка, иако мислим да ће на западу бити оних који ће се правити паметни. И није ми јасно како ћемо знати да ли је ово успело ако не дођемо против цигана 1.септембра? Очекујемо да ће нам керови пре тога рећи први ћете изаћи?
Upravo sam zbog ovoga i rekao da bi uprava to trebalo da reši. Tamo bar sede bezbednjaci i ministrovi intimusi... Da ne pričam o tome da Novi Sad časti gradsku policiju šakom i kapom, a ovi nas tretiraju kao da smo činčile pred berbu...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Od uprave ne očekujem ništa, eventualno bi mogli da uvažene udbaške njuške u loži ne stavljaju iznad severozapada ubuduće.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

Svakako da podrzavam akcije povodom ovog pitanja, jer nas stvarno tretiraju kao zivotinje. I protiv Zemuna na zimu su nas drzali oko sat vremena!

Samo nisam bas siguran da li ima smisla na ovaj nacin to raditi. Sta cemo postici time sto cemo izaci 10 minuta ranije? Kome cemo time skrenuti paznju? Uprava se nista ne pita, vec policija... a bojim se da policiju ne dotice to sto cemo mi protiv Backe izaci 10 minuta ranije.
Klub moze cak i da trpi, ako bude mec neizvestan a igraci ostanu bez podrske pred kraj meca...

Meni vise smisla ima da protiv cigana izadjeno 30 minuta ranije (dok kornjace ne zatvore kapije), i do kraja meca visimo oko stadoona... U tom slucaju gostujuce navijace ce morati da drze zakljucane dok se mi sami ne razidjemo. Ali da ovako nesto uspe, mora nas biti dosta brojcano i moraju se svi pridruziti tome... sto je u nasem slucaju dosta nemoguce.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Podrska, naravno!

Ja na ovo gledam kao poruku upravi. A tamo sigurno ima onih koji to pitanje mogu resavati. Pa zar nam u UO ne sedi prvi bezbednjak grada ili pokrajine...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Red Marquis napisao:Od uprave ne očekujem ništa, eventualno bi mogli da uvažene udbaške njuške u loži ne stavljaju iznad severozapada ubuduće.
Ko da se pa nasa uprava pita nesto.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

churguzijanac napisao:
Red Marquis napisao:Od uprave ne očekujem ništa, eventualno bi mogli da uvažene udbaške njuške u loži ne stavljaju iznad severozapada ubuduće.
Ko da se pa nasa uprava pita nesto.
Ja sam siguran da čim oči otvore pitaju: "A gde sam tu ja?"
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

Meni sad nije jasno da li mi cekamo neko obecanje pred utakmicu sa zvezdom da cemo izaci pre njih ili sta?
Kako cemo znati da li cemo prvi izaci ili ne? Skroz je nelogicno...
Logicno bi bilo da klub i policija izdaju saopstenje da navijaci Vojvodine prvi napustaju stadion, ali opet to obecanje meni nista ne znaci. Svasta su obecavali godinama unazad, pa sipak.
I molim ih da ne izlaze sa tekstom da zapadna tribina nije za navijace zvezde, kada svake godine bude jedna grupa desno koja je svima jasno da je ciganska, cak imaju i policijsku zastitu. Zasto ih onda ne sprovedu lepo na jug i cao. Ne, nego oni na stepeniste nacickaju kornjace da ne moze utakmica da se gleda. Jel zapad za navijace Vojvodine? Izvolite, sprovedite navijace zvezde na njihovo adekvatno mesto.
Malo sam otisao off, ali na nasem stadionu vlada teska dezorganizacija, i to sve uvek na nas racun.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

За 18 година, 36 -ти тренер

Фудбалски клуб Војводина познат је као средина у којој су смене на тренерској клупи честа, рекли бисмо и нормална појава. Црвено-беле је у овом веку, за непуних 18 година, водило чак 35 стручњака, дакле Окука ће бити 36 стручњак на челу тима. Неки од њих, попут Зорана Милинковића и Ненада Лалатовића, задржали су се и мало дуже од годину дана, док су сви остали имали прилику да воде тим у периоду од 17 дана (Веселиновић у првом мандату радио од 4. до 21. априла 2017. године), до највише неколико месеци.

Посебно занимљиво је то да је у року непуне две године (2017. и 2018.) улогу шефа стручног штаба обављало невероватних осам (!?) тренера, а Окука ће бити девети стручњак на клупи Новосађана.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

https://www.nbs.rs/internet/cirilica/67/rir.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ukucaj samo fk vojvodina

Za sve one koji zive u snovima i misli da je lako voditi Vojvodinu danas , pa serendaju i niko im ne valja.Ajde kako cemo obezbediti lovu?...Karin udario

Opet smo u blokadi
Ajde navijaci , bivsi igraci, tajkuni....
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

Danilo napisao:...
Ne znam, zato je sadašnja uprava tu. Kao i prethodni, i oni tvrde da imaju sposobnosti da vode ovaj klub na pravi način. Da li tebi do sada, sa bulumentom igrača dovedenih za basnoslovne plate, to zaista deluje tako? Ako je odgovor da, stvarno onda nemamo o čemu dalje da razgovaramo... Meni deluje da jedino što znaju je da još malo ukradu preko kluba keša.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

18-те, 18-те Карин ударио... :D
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

naseljekolumbija napisao:18-те, 18-те Карин ударио... :D

A i taj nam je bio u upravi, ako se ne varam!!!!
Pa da se ne ljubimo!
Odgovori