Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

O tome koliko je bitan dovoljno govori ocigledno narucen intervju na vise nego opskurnom portalu.

Bukvalno me danas osoba na poslu pitala ko je sad glavni u Vojvodini, i ja mu kazem, i znao je ko je tek kad sam ispricao pricu o ''onom liku sto se obracao Laciju i Genku za svoj procenat u prodaji Sergeja''.

Ovo je poslednji put da me je bilo ko namagarcio nekom jeftinom ''slaninarskom'' pricom. Treba da vas je sve sramota bre!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

Pre sledece utakmice na domacem terenu zamolio bih onog drekavca, sto ima neispunjenu zivotnu zelju da bude vodja navijaca, da nam pusti ovu pesmu... :lala:

[video]https://m.youtube.com/watch?v=LQf-C6hjPvs[/video]
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post od novosadjanin »

Rinate Ahmetovu, dobro nam dosao! :mrgreen:

p.s. Butasport
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Radoye napisao:
N13 napisao:Vreme je i da se Firma oglasi, da zvanicno stanu na pravu stranu.
Nazalost meni se sve vise cini da je ovde i Firma deo problema i da se sa te strane ne treba nadati bilo kakvim zahtevima za smenu Vukovica... :(
Da prenesem raspravu na ovu temu. Takdje se slazem oko ovoga, posto su bili prvi koji su terali Zbiljica, a na kraju doveli deset puta vecu stetocinu.
A kad smo kod Zbiljica, evo jedne novosti:
Odbojkaši Vojvodine dobili pojačanje u sponzorskom pulu
Odbojkaški klub Vojvodina večeras je dobio ogromno pojačanje u vidu Kompanije "Energotehnika Južna Bačka", koja je uz generalnog sponzora "NS seme", postala sponzor kluba i jedna od okosnica budućeg sponzorskog pula.
NOVI SAD - Odbojkaški klub Vojvodina večeras je dobio ogromno pojačanje u vidu Kompanije "Energotehnika Južna Bačka", koja je uz generalnog sponzora "NS seme", postala sponzor kluba i jedna od okosnica budućeg sponzorskog pula.
Pored toga što je "Energotehnika Južna Bačka" postala jedan od sponzora kluba, njen vlasnik i predsednik Dragoljub Zbiljić na večerašnjoj sednici Upravnog odbora OK Vojvodina postao je potpredsednik Upravnog odbora.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Dobro je što nisu napisali da nas Tramp kupuje.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

novosadjanin napisao:Rinate Ahmetovu, dobro nam dosao! :mrgreen:

p.s. Butasport
Spavas li mirno Vukovicu? :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

Ovo je jedini i pravi deo na forumu za sve ono što se juče i danas desilo ...

i najjednostavnije pitanje: kako vas bre nije sramota?!? Ali bar malo onako ? Kako vas nije sramota da pravite toliki cirkus od kluba? Jebale vas pare i moć i uticaj i sve... sram vas bilo i upravo i skupštinari.
A tek ovi što su tukli fudbalere ? Eto vam uzori u Beogradu pa idite tamo zavodite red i napadajte sopstvene igrače! Sve kompleks do kompleksa ! :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Ko je na kraju kriv? Vanic? Vukovic? Trujic i Kovacevic? Ili mozda neko od "nas"?
Sta smo godinama pustali sada nam dolazi na naplatu. Pre 10 godina smo bili grupa, navijaci za postovanje. Sada smo klasicne jajare od kluba i svega oko kluba.
Pogledajte istini u oci, jer navijate trenutno za FK Crvena Zvezda 2. Krimos na celu kluba, radi kako mu se oce, a na tribinama kriminalci i olos, koji odrzava onog prvog na svojoj poziciji za verovatno dobar kajmak. Igraci se samaraju, a uprava je bajna i do jaja. Sada nam pustite pricu kako nema drugog resenja osim Vukovica, niko drugi nece u klub jel da? Nece jer znaju koja je cena vodjenja ovog kluba! I verujem Kezmanu da mu je preceno i trazeno 50 hiljada evra! Ne znam samo sto ocekujete reakciju Firme, al ajde.
Pitanje je da li se vredi boriti protiv ovog, jer politicari su ti koji odrzavaju ovakav sistem i ove odrzavaju na ulici i njihovim mestima. Pa sta sada, uprava napolje, pa isti opet da biraju svoje ljude za vodjenje kluba ili jednostavno da odustanes od svega, sacuvas zivce i da te stadion vise ne vidi? Dao nam Bog da odemo u beton ligu, bez dinara pa da se i hijene sklone od kluba, kad izjedu sve sto je jestivo.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

Zasto vise u skracenicama? Koje tacno g.MČ?
Ne bojis ga se valjda!
Korisnikov avatar
nomad
Postovi: 97
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post od nomad »

Siže priče: "PUMPA NA PUTU ZA BEZNAĐE"

Kad te neko prvi put prevari - on je kriv, kad te drugi put prevari - oboje ste krivi, a ako te treći put prevari - samo si ti kriv.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

nomad napisao:Siže priče: "PUMPA NA PUTU ZA BEZNAĐE"

Kad te neko prvi put prevari - on je kriv, kad te drugi put prevari - oboje ste krivi, a ako te treći put prevari - samo si ti kriv.
A gde smo tu mi koje vec 20 godina svaki dan prevare po nekoliko puta, i opet se damo prevariti?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

Radoye napisao:
nomad napisao:Siže priče: "PUMPA NA PUTU ZA BEZNAĐE"

Kad te neko prvi put prevari - on je kriv, kad te drugi put prevari - oboje ste krivi, a ako te treći put prevari - samo si ti kriv.
A gde smo tu mi koje vec 20 godina svaki dan prevare po nekoliko puta, i opet se damo prevariti?
Istureno odeljenje psihijatrije....
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post od Djumi »

Idite iz kluba molim vas.Sve ste u pravu ali nemojte vise da pomazete klubu.Dosta je...............
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
nomad
Postovi: 97
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post od nomad »

Radoye napisao:
nomad napisao:Siže priče: "PUMPA NA PUTU ZA BEZNAĐE"

Kad te neko prvi put prevari - on je kriv, kad te drugi put prevari - oboje ste krivi, a ako te treći put prevari - samo si ti kriv.
A gde smo tu mi koje vec 20 godina svaki dan prevare po nekoliko puta, i opet se damo prevariti?
Bojim se da nisi razumeo, šta sam hteo da kažem!? Što s'obzirom na tih tvojih 20 godina koje pominješ, nije ni malo čudno. Naravno da je greška do mene, i da si ti u pravu. Mislim da je sada deplasirano i bespredmetno meriti čiji je veći(mislim na navijački staž, i sve ostalo što uz to ide) bol, razočarenja, zablude i preživljene nepravde i prevare. Ipak je generacijski jaz prevelik, pošto sam ja postajao navijačem Voše kada se stvarala prva šampionska generacija, i rastao sam uz njih. Bilo je krajnje nepromišljeno s moje strane, da se javljam ovde i unosim još veću zbrku i pometnju, u ovaj opšti haos - u i oko kluba. Neće se ponoviti... :lala:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Pošto se prvi put oglašavam na forumu, iako ga pratim duže vreme, samo kratko da pozdravim forumaše kao neko ko voli Vojvodinu, navija za nju bez bilo kakvog materijalnog ili sličnog interesa i sanja dan kad će ona ponovo postati ozbiljan, uređen i respektabilan klub. Ukratko, krajnja suprotnost od onoga što ona sad jeste.

Pišem pod temom Uprava zato što smatram da, za svakog kome je Voša bar i malo na srcu, od pre neki dan više nema baš ni malo smisla govoriti o bilo čemu drugom osim o sunovratu koji nas je zadesio, razlozima i uzrocima istog, a pre svega o mogućnostima da se krene u prevazilaženje ove tragedije koja nam se dešava.

Dosta je toga pametnog ovih dana napisano ovde na ovu temu, ali mislim ni približno dovoljno spram razmera propasti koja nam se više ne sprema, nego u koju smo definitivno ušli. Zato bi pozvao sve one koji su ovde prisutni da se skoncentrišu samo oko ove teme, jer smatram da će se na ovom pitanju Voša, ili odbraniti i zadržati barem zrnce nade u buduće ozdravljenje, ili nepovratno, odnosno za dugi, dugi period nestati sa scene kao iole značajan klub.

U tom smislu, po meni je sada neophodno tražiti, odnosno "naterati", ljude iz Skupštine FKV da se konačno oglase i da čujemo šta oni misle o trenutnom stanju i načinu da se iz njega izađe. Počev od predsednika Davidova pa na dalje, ako treba i bukvalno poimenično i pojedinačno. Ovo kažem zato jer jedino oni mogu, svojim glasanjem, pokrenuti proces promena koji je više nego neophodan. Da se figurativno izrazim, klub nam se nalazi u stanju teške i potencijalno neizlečive bolesti i sada možemo pokušati primenom radiklne i bolne terapije krenuti ka izlečenju, ili se zavaravati da i limunada može pomoći i nestati. Uprošćeno, to nam je izbor.

Voleo bih da vidim i mišljenje drugih na ovo moje posmatranje stvari, posebno nekih koji ovde već godinama iznose vrlo racionalne i ozbiljne stavove na brojne teme, koje čitam s poštovanjem. Uz sve uvažavanje "slaninarskog duha" čiji su produkti neretko vrlo simpatični i duhoviti, smatram da u ovom trenutku nema baš mnogo prostora za neozbiljna tumačenja stvari, forsiranje promašenih i manje važnih tema i slično. Ajde da pokušamo skoncentrisati svu našu opravdanu frustriranost, zabrinutost, bojazni, ali i energiju i dobre želje i namere u jednom pravcu, a to je po meni "pritisak" na članove skupštine. Koliko mi se čini ima ih ukupno 55, verujem da je barem 28 njih svesno katastrofe u koju smo ušli i da razmišljaju o tome. Sad samo da vidimo da li su spremni nešto učiniti, ili žele da budu upisani kao članovi možda i poslednjeg saziva. Na njima, ali i na svima nama je ...
Odgovori