Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Такође, план је да се цела омладинска школа, након измирења свих обавеза, убудуће организује као посебно правно лице, чији ће оснивач бити клуб, а њихов однос биће уговором регулисан.
Hmmmm...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

1. Ovo sa odvajanjem škole... Neverovatno...
2. Odakle nam taj milion koji smo vratili? Od nagradnog novca? Prodaje igrača? Kupljenih ulaznica?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Milan napisao:
Такође, план је да се цела омладинска школа, након измирења свих обавеза, убудуће организује као посебно правно лице, чији ће оснивач бити клуб, а њихов однос биће уговором регулисан.
Hmmmm...
Cemu, zasto, zbog cega ( bolje reci koga)?
Ovo mi nista na dobro ne sluti.
Skupa Skola? A nisu skupi panjevi koje dovode?
Pa, da nemamo tu Skolu, odavno bi Vojvodina nestala sa evropske fudbalske karte.
Sve mi to vise lici na pripremu terena za razne marifetluke?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Cekaj, je l' to znaci da onda nema vise FKV u omladinskoj ligi, vec Omladinska skola ''neko_ime''?

Takodje, da li to onda znaci kad se napravi kombinacija, pa neki debeli gmaz odvede decu u zvezdu, on ih je odveo iz neke omladinske skole, a ne iz Vojvodine? :)
borkovic
Postovi: 68
Pridružio se: Ned Maj 06, 2018 10:34 pm

Re: Uprava

Post od borkovic »

Ovo sa skolom nije nista lose, bar mi se cini. Predpodstavljam da im je zelja skloniti zaposlene i momke iz skole od svakodnenih problema, ovako ce skola dobijati novac od osnivaca, placati svoje obavez bez straha da li je klupski racun blokiran, tako funkcionisu i sva javna preduzeca, inace i sa preduzecima je sjajno zamisljeno medjutim uglavnom sa losim efektima, ako se bude domacinski raspolagalo onda bi O. S. ovakvo organizovanje bilo mnogo bolje. Ideja je odlicna, samo d ih puste da rade i kada zatreba ubace novac na racun.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Veselinovic je imao odresene ruke i selektirao ovaj tim Vojvodine.Izuzev Graovca i Gojkova , sve su njegovi igraci.Stolica prosli,Secam se da Lalat nikako nije zeleo Melega i Malbasica..
Postavlja se pitanje ko treba da selektira ekipu...

Niko ne spominje trenera Ivanovica s kojim je potpisan visegodisnji ugovor i koji nije jos isplacen

Jovancic je ugovor izlazio za 6 meseci kako je pumpadzija i napustio klub i on je hteo da potpise na samo jos 6 meseci , dok mu je klub nudio duzi ugovor.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

borkovic napisao:Ovo sa skolom nije nista lose
А је л' истина оно за Јованчића, да нису хтели да му понуде нов уговор? Друго, занима ме да ли се размишља о промени спортског директора? Треће, да ли се расправљало о повратку идентитета клуба и останку Кривокапића на тој позицији? Коначно, размишља ли се о повратку неког од наших доказаних првотимаца.

Укратко, мене занимају само одласци, останци и повраци (не новца већ људи :mrgreen: ).
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Videh danas transparent sa severa, visi ka Maksima Gorkog:

''Obecali ste pomoc, a lopove nam dali
U stecaj vode klub da li ste to znali''

Mislim da na ovo poslednje i sami znamo odgovor. :lala:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Ova aktuelna uprava zaista loše vodi klub i ne postoje argumenti koji bi govorili suprotno. Stanje je gotovo u svakom segmentu funkcionisanja kluba veoma loše, sa tendencijom da bude i gore. Masa je primera koji potkrepljuju ovo, silne su loše i pogrešne odluke koje su donete čije rezultate svi vidimo. Poslednja u nizu je imenovanje Kosanovića ...
Znači, uprava zaista ne zaslužuje gotovo ništa dobro da se o njoj kaže.
Ali ...
Motivacija ovih koji transparentima i šaranjem po gradu sada ponovo "brane" klub je ipak vezana za neke konkretnije i opipljivije stvari od brige za budućnost kluba. Nakon onoga što su izglasali na onoj nesrećnoj skupštini od pre neku godinu, izgubili su svako pravo da bilo koga prozivaju jer su upravo oni gurnuli klub u ovu provaliju u kojoj se od tada konstantno batrga i tone sve dublje. To je istina, ma koliko nekima sad bilo neprijatno da je čuju.
Tako da, ako bi se moralo birati između ove dve podjednako loše strane, mislim da je uprava za neki promil ipak malo manje loše rešenje od pumpadžijinih saučesnika u pokušaju ubistva FKV.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Od pumpadzije je svako resenje manje lose.

Nazalost sumnjam da je manje lose dovoljno da nas izvuce iz govana u kojima smo sada.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/7 ... reba-gazda" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovde sve lepo pise.

Jos ce mi neko od "navijaca" reci da on vise voli Vojvodinu od ovih ljudi.

Mozda joj je i dao vise!?

Sve me podseca na legendarnu izjavu Mandova na skupstini Vojvodine 2000-ih:
"Dvadeset godina sam navijao za Vojvodinu, sad je red da to naplatim."
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post od ragazzi di Neoplanta »

Sačekaj ko koga ovde više tera?
Jel treba da se svi sad odjednom iznenadimo, posle ovoliko trulih kompromisa, da ova uprava u stvari ne valja?
Nekom je trebalo manje, a nekome više govana da se prospe na glavu da bi mu se ogadila Vojvodina i tribina i stadion, ali jedno je sigurno, ogadili ste ih svima.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/7432 ... vom-pazaru" onclick="window.open(this.href);return false;
Већ пензионисани Нино Пекарић и Срђан Жакула и даље чекају новац од Војводине.
Nije vest o nama, ali smo spomenuti. Tema za razmisljanje - koliko je uprava prodefilovalo ovim klubom nakon penzije Zakule...
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Uprava

Post od Baltazar »

Dok u dokolici gledam ko je vlasnik FCVB ( F.K. Vojvodina, 1/1), dođem do sledećeg podatka:
25.10.2017 0:00:00
Број предмета: 952-02-13-378/2017
Опис: УПИС ЗАБЕЛЕЖБЕ НА ОСНОВУ ЗАКЉУЧКА БРОЈ И.И.А 243/2016 - ПОДНОСИЛАЦ ЈАВНИ ИЗВРШИТЕЉ ВУЈАДИН МАСНИКОСА

Hte bih da pitam ko je i kakvu hipoteku stavio na VB? Zašto nas niko nije obavestio?

P.S. Hteo sam da vidim koliko je velik VB. Ima 68,022m2. Sada znam...
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

PROMENE U VOJVODINI: Milan Davidov novi sportski direktor?

http://fudbal.hotsport.rs/2019/01/29/pr ... -direktor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi divno da ode ovaj uspavani Drakulic.
Odgovori