Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Danilo napisao:Kako ti isti ljudi u rukometu osvajaju titule 7 godina zaredom a evo i u odbojci su poceli.
Kada rukomet i odbojka budu bile industrije cija se vrednost meri u milijardama, ubedjen sam da titule vise titule videti necemo. Nismo glupi, i taj argument ''kako ovde uzimaju trofeje'' nikako ovde ne moze da prodje. Sve je to lepo, i ja volim kad moja Vosa uzme trofej, pa makar bio i u bocanju, ali skroz je druga stvar praviti se naivan i misliti da bi tako bilo i da je situacija u pomenutim sportovima drugacija.

Neko je pomenuo i marketing, odnosno kako se na tom polju intenzivno radi u odbojkaskom klubu, a onda nas doceka vest o tome kako onaj ljudski mulj dobija par stotina dinara i sokic da ode da gleda klub.

Sto se ove uprave tice, takodje je vrlo bezveze praviti se naivan i misliti da struka ima bilo kakav uticaj na igracki kadar. Pobogu, doveo se Bjedov :!: Ljudi, pa nismo debili. Svaki klub u ligi ima politicki aktivne funkcionere. Pa to samo idiot ne vidi, i oni kojekakvi Mondo/Hotsport novinari, koji se prave da ne vide. Svi su dovedeni da budu u sluzbi jednog kluba. Verujte mi da je cak i ona druga maligna tumorcina u nemilosti, ali dobija malo na kasicicu zbog broja navijaca. Sto se Vojvodine tice, vise nego jasno je to da su svi oni dovedeni da Vosu vrate tamo gde oni misle da joj je mesto - u rang kojekakvih Surdulica i Lucana. Proslo je vreme kada je bilo ko mogao ovde da se drzne da spakuje tri komada najogavnijem drzavnom projektu ikada, na njihovom stadionu... :deal:

No, dobro, zajedno sa autokratijom jednog dana, umrece i ova zvezda. Cuvam flasu rakije specijalno za tu priliku. :mrgreen:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Lakse je, i jeftinije je, srusiti Nas Stadion, nego SPENS.
Tribine odavno ne lice ni na sta, sada i teren, a najiskrenijim navijacima je FK Vojvodina ogadjena visedecenijskim desavanjima. Sportska javnost i mediji u Srbiji su, vec odavno, nastrojeni protiv FKV, kao da je u pitanju strani klub ( iako za neke strane klubove navijaju i kupuju njihove dresove. Samo zato sto su trofejni, a da smo mi trofejni, palil bi ih). U sustini, FKV je remetilacki faktor za domacu blizanacku fudbalsku idilu, osim za neki zanemarljivi % samosvesnih neblizanackih navijaca u unutrasnjosti Srbije.
I koja je onda perspektiva novosadske Stare Dame? Ko bi zazalio za njom?
PS
Dvoranske ( ,,Male" ) sportove nemojte uporedjivati sa fudbalom. Objasnio forumas gospodinFKV.
A na kraju, sta smo uradili u Evropi sa rukometom, odbojkom u klupskom takmicenju, isto sto i zvezda u LS. Kanta za napucavanje.
Znaci, nema istinskog kvaliteta. Zalosna realnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Ma otkud znam , mnogo toga i ne znamo da bi pricali.Ono sto me nervira je pasivnost ove uprave da kaze i svoju stranu price.Navijaci su rekli sta im smeta i to postujem.Koliko dugujemo , ko dovodi igrace, jel klub prima plate....Sta je cilj, kratkorocno , dugorocno(4 g) i onda ocenjujemo...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Danilo, to si u pravu, ali zasto niti govore, niti vidljivo rade, da se stanje poboljsa? Vec se samo nastavlja agonija Kluba.
Uprave se menjaju, a Vojvodina tone sve dublje. Sad i igracki.
Nekad smo imali barem 5-6 igraca koji zasluzuju dres, danas osim golmana, ne znam koga bih izdvojio? Imamo masu katastrofalnih i nesto malo boljih.
Jednostavno, nikom nije stalo do Vojvodine. Ljudi zive na ovom prostoru, gradu i bas ih briga. Ne mogu da verujem u sta smo se pretvorili - samo danas i licni interesi.
Upravo, znate li da postoji i sutra? Da li neko o tome razmislja?
Ako toga nismo svesni, dzabe sve.
Rece, onomad, Akademik Kostic: Buducnost je glavna srpska rec.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Moram da ispravim moju gresku u navodu recenice Akademika Vladimira Kostica. Tacno je ovako:
Buducnost je najskuplja srpska rec.
Dakle najskuplja, a ne glavna, kako sam ja napisao.
Nijansa daje pravu boju sustini i u tome je ta nedostizna razlika u kvalitetu izrazavanja i sveobuhvatnosti misli i govora jednog Predsednika Akademije.
Izvinjavam se na novom postu, jednim za drugim ( istekao mi tajm aut za edit).
Nadam se da cemo poceti misliti o buducnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Ma kakva buducnost...

Dokle god sve u drzavi (pa i sport) pociva na partijskim odnosima, niko nece razmisljati o buducnosti. Danas si na vlasti, sutra nisi. Ako moze da uzme par stotina hiljada eura sad, sljam sa pilicarskim mentalitetom sigurno nece razmisljati 4-5 godina unapred da bi uzeo milione. To je glavna odlika svih tih zadriglih smradova po foteljama. Nema taj kapacitet da razmislja 5-6 godina unapred, a i da ima, pitanje je da li ce imati ledja kad se priblize sledeci izbori, i kome ce pripasti njegovo mesto kao predmet politickog raskusuravanja...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Mogu li idioti iz uprave na bilo koji nacin ukljuciti mozak i za sredu pomeriti utakmicu za posle 17h??? Proslu sredu u kupu je prodato 20ak ulaznica!!! Koliko je ljudi bilo? Pa u juce je bilo tuzno na utakmici, a u sredu tek kako ce biti... Zasto pobogu opet u 16h? Govorim o narednoj utakmici u narednu sredu sa Radnikom...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Da napomenem i da su redari opet gundjali i pominjali kako ne bi smeli da pustaju ljude da ulaze u drugom poluvremenu. Eeeeeeej! Da li imam uredno kupljenu i vazecu sezonsku kartu? Imam! Sta te boli k.rac i ako hocu da udjem u 89. minutu utakmice?! Sramota!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Milan napisao:Da napomenem i da su redari opet gundjali i pominjali kako ne bi smeli da pustaju ljude da ulaze u drugom poluvremenu. Eeeeeeej! Da li imam uredno kupljenu i vazecu sezonsku kartu? Imam! Sta te boli k.rac i ako hocu da udjem u 89. minutu utakmice?! Sramota!
Потпуне небулозе заиста. Живимо у времену апсурда и идиотизма али увек се зачудим и не могу да верујем да се то дешава...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Milan napisao:Da napomenem i da su redari opet gundjali i pominjali kako ne bi smeli da pustaju ljude da ulaze u drugom poluvremenu. Eeeeeeej! Da li imam uredno kupljenu i vazecu sezonsku kartu? Imam! Sta te boli k.rac i ako hocu da udjem u 89. minutu utakmice?! Sramota!
Drugar u ruksaku nosio onaj stari Red Firm šal, a zaustavlja ga čiča na ulazu "Stani! Čiji je to šal?! Jel Vojvodine?" - ja reko "Ne, nego Dinama iz Vranja :roll: ". Eto, na ovakvom meču visokog rizika su rešili da pooštre kontrole.
Očigledno je da smo svi mi koji i dalje dolazimo sumnjivi, a još i za Vojvodinu navijamo.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Ja ne mogu da se otmem utisku da se u poslednjih godinu-dve radi bukvalno sve kako bi se oterao i poslednji pacijent koji je zaljubljen u ovaj klub.
Utiska sam takodje da je i na tekmi protiv Vranjanaca 30% zapada navijalo za Dinamo, jer sam mnoge zatekao na blagajni sa juznjackim akcentom, kako diskutuju na koju tribinu i ulaz da udju... Nemam nista protiv toga, ovo nije utakmica visokog rizika ili slicno i drago mi je da ljudi koji su u NS dodju da isprate svoj klub ili kako vec, jer svakako u ovoj jadnoj ligi i nasem jadnom klubu svaki idiot na stadionu znaci mnogo. Ovo mi je smetalo zbog cinjenice da na stadionu u subotu nije bilo ni 400 ljudi koj su dosli zbog Vojvodine!

Ej bre indijanci, proslu sredu ste prodali 28 ulaznica!!! 7800 dinara ste zaradili zbog vaseg delovanja i utakmica od 16h! I u to vreme su vam radili reflektori, kao sto bi radili od 18... Blagajnu zatvorite pre poluvremena i posle ne pustate ljude bez ulaznica. Sedista na zapadu su takva da se pomolis da ne dobijes sidu kada sednes na njih. Usranja, prljava... Istok vam je zatvoren vec 6 meseci, da li vam neko placa nadoknadu za to???
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://www.zurnal.rs/fudbal/velika-peto ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;

Znam da je verovatno samo trening kamp neki u pitanju, ali ako je ovo politika ove uprave, onda ce pojedini forumasi s pravom pitati uskoro ''koji omladinci, daj imena'', s tim da ce izostaviti ono kako ce ovi njihovi miljenici rasturiti i ovu generaciju...
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: Uprava

Post od Maki »

gospodinFKV napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/velika-peto ... -vojvodine

Znam da je verovatno samo trening kamp neki u pitanju, ali ako je ovo politika ove uprave, onda ce pojedini forumasi s pravom pitati uskoro ''koji omladinci, daj imena'', s tim da ce izostaviti ono kako ce ovi njihovi miljenici rasturiti i ovu generaciju...
Čuli klinci da stiže kompanija "Lalatović & balvani" pa krenuli lakapo u zbegove.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Maki napisao:
gospodinFKV napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/velika-peto ... -vojvodine

Znam da je verovatno samo trening kamp neki u pitanju, ali ako je ovo politika ove uprave, onda ce pojedini forumasi s pravom pitati uskoro ''koji omladinci, daj imena'', s tim da ce izostaviti ono kako ce ovi njihovi miljenici rasturiti i ovu generaciju...
Čuli klinci da stiže kompanija "Lalatović & balvani" pa krenuli lakapo u zbegove.

Forum je postao po principu, "daj i ja nesto da kazem", ne mora biti tacno i pametno, al da prokomentarisem!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: Uprava

Post od Maki »

Djisa napisao:Forum je postao po principu, "daj i ja nesto da kazem", ne mora biti tacno i pametno, al da prokomentarisem!
Vidi, možda si u pravu da sam rekao nešto netačno i glupo, što mi nije bila namera, ali iz tvog potpisa se očitava namerna nekultura i agresija, što je ne manje uvredljivo za forum.
Odgovori