Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Pazi, pre ovoga sam tu informaciju procitao medju komentarima u ruznalu, a s obzirom da se tamo moze zaista svakakvih baljezgarija naci, treba ovo uzeti s rezervom.

Ovo je po meni dobra vest, pre svega zbog odlaska Drakulica. Videcemo za Davidova...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

A Vranjes? Jel i on bivsi?
Treba da odu zajedno.
Niti je Vranjes pronasao nekog kvalitetnog igraca, niti je Drakulic realizovao transfer.
Dovedeni igraci nemaju kvalitet za Vojvodinu. Mnogi nisu ni domaci prosek.
Da nemamo Rockova na golu, nasli bi se u zoni za ispadanje iz lige.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Pera Centar napisao:PROMENE U VOJVODINI: Milan Davidov novi sportski direktor?

http://fudbal.hotsport.rs/2019/01/29/pr ... -direktor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi divno da ode ovaj uspavani Drakulic.
Katastrofa onaj koji je doveo Vukovica i uradio kao predsednik skupstine da legalizuje sve sto je uradio Vukovic.Nedaj ti boze
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post od CRD FCV »

Pera Centar napisao:PROMENE U VOJVODINI: Milan Davidov novi sportski direktor?

http://fudbal.hotsport.rs/2019/01/29/pr ... -direktor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi divno da ode ovaj uspavani Drakulic.
Каже у тексту Милан Давидов има богато играчко искуство, а човек играо само за два клуба у Мађарској.

Но битнија ствар, не видим шта то Давидов може да унапреди у том сектору осим што му је Воша у срцу а и он нама. Нарочито са оваквим лицима у клубу и управи.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Uprava

Post od severozapad »

Ukoliko ne ode na odmor u toku zimskog prelaznog roka već je napravio jedan korak unapred.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Drakulić je katastrofa i svakako treba da leti, deluje poptuno nezainteresovan za svoj posao i odavno je trebao biti zamenjen, ali nisam baš ubeđen da je Davidov iole bolje rešenje. Uz to, čovek radi kao advokat i nisam siguran da li spojivo da se zvanično bavi i ovim.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Bice da je glavni problem nedostatak novca za ozbiljne transfere, pa svako moze da se pravda za slabo odradjen posao u svom domenu?
Treba biti prava vidra, pa prvi ,, namirisati,, talentovanog igraca za uspeh u poslu.
Obicno ne skripi samo na jednom mestu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Nije istina to za Davidova. Nazalost.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

Stabilno poslovanje
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... -evra.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

I opet Vukovic.

Skupstinarima na dusu!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Narasle one kamate, a kako i nece kad su na 2% mesecno,tj 24 % godisnje.Ako imamo u vidu da su bancine na godisnjem nivou od3 do 4 %. Svaka cast skupstinarima, a Davidov je bio predsednik Skupstine.
I ko ce to da plati
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Sve vas ljubi čika Vuković.

Kako kažu naši spasioci iz skupštine "morali smo" da ga dovedemo, nego na čega se potrošili tu zelenu što vam je udelio ?

Skupštinari iz redova plaćenih navijača je nešto najodvratnije što se dogodilo našem klubu još od osnivanja.

Nisu ni svesni na koliko nivoa su urušili klub, tako to ide kada se guraju gde im nikada ni nije bilo mesto.

Šljam
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Ja sam misljenja da je taj sljam doveden u debelom talu sa nekim iskljucivo iz razloga kako bi sam sa cela kluba mogao da sjebe tuzbu protiv sebe.
Sve ostalo je slag na tortu.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Da sam u upravi , pokupio bi se , i pustio navijacima da vode klub, i da ga jednom za svagda sravne sa zemljom.Vamo te pluju, prozivaju , etiketiraju, a sa deuge strane sa svojim Vukom traze pare i rekeriraju.

Cika Bajat plati im i ovo,
bezi covece sta ti ovo treba
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Danilo, mnogo je tu zapletenije klupko.
Da nije, lako i davno to bilo razreseno sta je cije i koliko.
A kad npr. legnu novci od transfera, onda tisina- poslovna tajna.
Svima dobro tako, sem Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori