Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

draganas napisao:Neko ostavku od skupštinara da podnese ?

Ono digao sam ruku za pumpadžiju, delom ( ogromnim ) sam i sam kriv za ovu katastrofu u klubu.

Ništa.

I vi volite Vojvodinu, more.....
Ma jok, jos se i licemerne parole dizu....
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Daleko je sve ovo od dobrog, ali uzimajući u obzir dubinu ponora u koji smo zapali, deluje kao korak u pozitivnom smeru. Videćemo već, ali gore od ovih proteklih 7-8 jezivih meseci teško da može biti.
I naravno, nadam se da više nećemo gledati nikog od onih likova koje je pumpadžija navukao sa sobom u klub, poput one budaletine koja se na svakoj utakmici kezila i kreveljila na atletskoj stazi, a koju su valjda nazivali direktorom SC VB.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2017/09/kom ... oliko.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Komisija vodi Vošu: "Postoji nekoliko ugovora štetnih po klub u kojem je bilo sukoba interesa"
Znam da je lako biti general posle bitke, ali se pitanje svakako samo namece - zasto ova komisija nije oformljena odmah nakon teranja zbiljica i ekipe?? Zasto smo morali da zrtvujemo evropsko leto, dozivimo fizicki napad na igraca, situaciju sa strancima, onakav tretman Melega,...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

gospodinFKV napisao:http://www.novisadinfo.info/2017/09/kom ... oliko.html

Komisija vodi Vošu: "Postoji nekoliko ugovora štetnih po klub u kojem je bilo sukoba interesa"
Jedno od prvih pitanja za komisiju je da li su našli negde na nekom papiricu broj telefona Melega, pošto je pumpadžija govorio da nije mogao da ga ponađe...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

borrissey napisao:
gospodinFKV napisao:http://www.novisadinfo.info/2017/09/kom ... oliko.html

Komisija vodi Vošu: "Postoji nekoliko ugovora štetnih po klub u kojem je bilo sukoba interesa"
Jedno od prvih pitanja za komisiju je da li su našli negde na nekom papiricu broj telefona Melega, pošto je pumpadžija govorio da nije mogao da ga ponađe...
Kad bismo analizirali sve lazi koje su izrekli funkcioneri klubova (i to samo da se ogranicimo na fudbal u poslednjih 10 godina), morali bismo izgraditi jedan poseban zatvor samo za njih.

U ovoj s*anju od drzave se sve gura pod tepih, zarad mira u kuci, i zato nikad nista ne naucimo. Decenijama se vrtimo u krug. Ne bi me cudilo da se sad promene opet 2-3 garniture u klubu, taman da se slegnu sva :shit: koja smo gurnuli pod tepih, pa da se opet javi ovaj, ''jer nikog drugog nije bilo''. Da je ovo pravna drzava, odgovarao bi on jos uvek za prvi mandat, a o drugom ne bi ni pomisljao. Sve mislim da ce se bilo sta srediti i sada, al ajde, ionako nam ne preostaje nista nego da se nadamo.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

gospodinFKV napisao:
borrissey napisao:
gospodinFKV napisao:http://www.novisadinfo.info/2017/09/kom ... oliko.html

Komisija vodi Vošu: "Postoji nekoliko ugovora štetnih po klub u kojem je bilo sukoba interesa"
Jedno od prvih pitanja za komisiju je da li su našli negde na nekom papiricu broj telefona Melega, pošto je pumpadžija govorio da nije mogao da ga ponađe...
Kad bismo analizirali sve lazi koje su izrekli funkcioneri klubova (i to samo da se ogranicimo na fudbal u poslednjih 10 godina), morali bismo izgraditi jedan poseban zatvor samo za njih.

U ovoj s*anju od drzave se sve gura pod tepih, zarad mira u kuci, i zato nikad nista ne naucimo. Decenijama se vrtimo u krug.
Naravno, ali neshvatljivo mi je da najboji igrac, kobajagi bez znanja uprave, potpiše ugovor sa drugim klubom. Zatim se uprava kao tobože naljuti na igraca, jer se ovaj nije javio na prozivku i posle nedelju dana ta uprava zaboravi da je ovaj ikada igrao za nas. Čekaj majstore, kako je mogao da potpiše ugovor, ako je imao važeći. Znači, obaraš na sudu taj ugovor. Osim ako ti nisi raskinuo ugovor prvi i pustio igrača bez obeštećenja... A zašto bi to uradio? Mislim, hoću da kažem da i mi prelako prelazimo preko stvari. Pustili smo tri najbolja igrača za mizerne pare...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Tajac u Klubu, tajac na forumu, pred predstojecu Skupstinu.
Prica li, barem, carsija o kandidatima?
Svi (mudro) cute.
Konspiracija, kao u ilegali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Sta ja znam. Ne smeta mi tisina za promenu. Nema prepucavanja struja na forumu, nema guranja kandidata, nema carsijskih prica. Cak nas vise ni Mandaric ne prati :greenbutt:

Sta god bude, tesko da moze biti gore od veternickog cudovista, osim ako ne vrate neke Aleksandar Gradnje i slicne u klub.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Bice to opet neko prelazno resenje... Manje ili vise lose po nas. Neku korenitu promenu ne ocekujem. Mislim da tako vecina forumasa i navijaca gleda na situaciju.

Inace mozda bolje komisija da ostane dok se ne stvore uslovi za pravu pricu na kojoj treba raditi. U klub niko normalan nece investirati dok se ne resi prica sa menicama i sukobom interesa. Inace model koji bi bio funkcionalan na duze staze za mene je onaj gde bi nasi bivsi igraci, iskreni slaninari (Kacar, Medojevic , Tadic , Brkic, Ivanic ...) vodili klub kao AD, zajedno sa manjinskim akcionarima koje bi predstavljali navijaci i delom akcija koje bi mogli da kupe razni sponsori bez ucesca u vlasnickoj strukturi.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

churguzijanac napisao: Inace model koji bi bio funkcionalan na duze staze za mene je onaj gde bi nasi bivsi igraci, iskreni slaninari (Kacar, Medojevic , Tadic , Brkic, Ivanic ...) vodili klub kao AD, zajedno sa manjinskim akcionarima koje bi predstavljali navijaci i delom akcija koje bi mogli da kupe razni sponsori bez ucesca u vlasnickoj strukturi.
I meni se to čini kao odlično rešenje. Jedino što se klub tada mora potpuno profesionalizovati (u smislu menadžmenta, marketinga, ...) da posluje makar na nuli. Tim ljudima pare od kluba verovatno ne trebaju, ali sigurno neće bacati pare u bunar. No, svakom normalnom, iskrenom čoveku u klubu je u interesu da se klub profesionalizuje.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

sta se desava?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Mislim da su rekli od 7 do 10 dana da ce im trebati. Deset dana je isteklo juce, tako da mislim da ne kasnije jos uvek mnogo. Polako, nek se to prvo preceslja malo.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post od novosadjanin »

AG?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post od PZS »

Pre će biti DB
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Jel ima neko informaciju šta je sa autobusom? Jel i dalje tu?
Odgovori