Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Naravno da nije legalno, na svakom sudu će Vuković izgubiti, čak ako je bolid stavio tih 2,5% u ugovor može da ima ozbiljnih problema jer to je klasično zelenašenje.

Uglavnom Vojvodina samo treba da ga tuži.

Nego šta bi smonmi radili da nema "spasilaca" iz skupštine koji su ga sami ničim izazvani doveli u klub posle svega, zar niko nema trunku odgovornosti za ovu sramotu sa pumpadžijom ? Neko da ode iz skupštine ? Kakvi su to ljudi, isti kao Vuković.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

Покренути crowdrunding акцију да се плати ревизорска кућа која би пречешљала ФКВ :D
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Mislim da se svi ovde vrtimo u krug i bavimo trivijalnostima, a o suštini se bojimo da razmišljamo.

Sam klub je interesantan samo "šegrtima", poput Vukovića, koji otimaju tek po koji milion, od igrača, pozajmica, kamatica...

Ono oko kluba, a to je plac na kome je stadion, te SCVB, je, čini mi se, jako zaintrigiralo neke ozbiljne barabe, na primer, neke beogradske fantome (fantome na državnom nivou, takoreći).

Definitivno je vreme odluke sve bliže: pružiti otpor ili sedeti i gledati kako sve nestaje poput kule od karata.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Јеботе 'ладно су довели овог гробара разних предузећа. Невероватно, немам више коментара
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

Ништа нека му то врати Мијић лично...
Ако му зафали, нека нажицка од скупштинара. :mrgreen:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Suština je u tome da je taj čovek lagao bukvalno sve što je govorio, od prvog dana do sinoć. Lažno se predstavljao kao navodni finansijer, čime je izjavama u medijima kod nedovoljno upućenih i lakovernih stvarao utisak da je davao neke svoje pare da bi se plaćale različite obavrze i tako omogućavao da klub funkcioniše. A u stvari, ono što je on zaista radio se zove iskorišćavanje tuđe nevolje, zelenašenje, kamatarenje ... Pri tome, po svom starom običaju, radio je to potpisujuću neke ugovore sa samim sobom, uz pomoć onog retardiranog Mijića.
Naravno da je uz sve ovo najvažnije pitanje da li će i kakvu odgovornost podneti oni koji su mu to omogućili, a za sada nešto ne čujem da se negde javljaju.
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post od nssale »

Sednici prisustvuje 34 od 55 članova Skupštine. Znači 21 član je u ovakvom trenutku za klub imao preča posla, pa bi bio red da se više ne uznemiravaju i da na njihovo mesto ostatak Skupštine izabere nove ljude.

Ovo je još jedan argument koliko je bitno da se za određene vrste Ugovora stavi status JAVNO i da se vest o njihovom potpisivanju zajedno sa Ugovorom objavljuje na klupskom sajtu ODMAH. Da je to učinjeno 28.12.2016. kada je Ugovor potpisan moglo se nešto i odreagovati.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Cutalo se na sukob interesa u proslom mandatu, cutalo se na blatantni lopovluk, kao i na ovo zelenasenje (do odredjenog trenutka, kojeg - to ne znamo), a sad se doveo jos jedan naprednjak, master ekonomije u klasi sa svim ''masterima'' ovog rezima, grim reaper propalih preduzeca.

Ciji talac je ova skupstina, da mi je znati, i sta ce biti rezultat svega ovoga...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

nssale napisao:Sednici prisustvuje 34 od 55 članova Skupštine. Znači 21 član je u ovakvom trenutku za klub imao preča posla, pa bi bio red da se više ne uznemiravaju i da na njihovo mesto ostatak Skupštine izabere nove ljude.
I ovo je samo po sebi teski apsurd, gde jos osim FK Vojvodine na svetu ima da skupstina samu sebe bira i nikome ne podnosi odgovornost? Koga uopste takvo samoizabrano i samopostavljeno telo moze da predstavlja?

Jebeni cirkus Kolorado smo mi, a ne sportski klub.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post od KoKanidja »

Otisao izgleda i Vanic :dance2:
Preuzima Buac :lala:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Minja napisao:Ako uvlacite SNS, uvedite najjace igrace.

Nadam se da vam je jasno da cete VI ostati upamceni kao negativne figure u istoriji kluba, ne tu neki prolaznici koji samo koriste situaciju.

Imali ste Igora, ozbiljnog i iskusnog coveka, trk pa na kolenima da ga molite da se vrati u klub.
Minja, ko je Igor?
Iz konteksta bi se zakljucilo Mirovic?
Pominju se u medijima Mandaric i Kostic. Je to ono standardno u vezi takve price o Vosi ili se realno pregovara da uzmu Klub na 4 godine, posle revizorske kontrole poslovanja?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Kostić je realnija opcija. Čovek je u Srbiji stekao bogatstvo, a znamo kako je to išlo. :mafia:

Mandarić je lovu zaradio preko, sumnjam da je toliko lud da i jedan evro uloži ovde.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Gde se spominu Kostic i Mandaric? Precesljah medije, nigde ni v od vesti...

Cak ni na butasportu :greenbutt:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Ne mogu ni ja sad da nadjem, ali negde sam procitao na netu.
Da se pregovara uz uslove i garancije. Mozda je bio i komentar na vest?
Izvini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori