Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

ernesto napisao:
Milan napisao:I sta kad podnesu?

Pitam iz razloga sto su sve uprave (od Bate, pa na dalje) birane od strane istih ljudi. Tako ce biti i sa sledecom. I sta nam je to dobrog donelo? Samo smo mi naivni, pa svaki put progutamo pricu. Nisu uprave problem! Mozda je stvarno bolje bataliti...
Batali Milane pluz,be trebaju nam takvi kao sto si ti!
A kakvi nam trebaju? Nudiš neko rešenje?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Najlakse je sada otici kad je najteze,kad brod tone....
Naravno ali ne ovde na forumu iza kompa iz svoje sobice!
Puna podrska skupstini!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Pusti te prazne floskule...
A brod tone poodavno, ko je izdržao do sad taj je mazohista koji će biti tu do samog kraja.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Treba ga najuriti, po cenu da pusti menicu. Nikakvi dogovori i kompromisi.

Koga dovesti? Pet forumasa da vode klub iz ljubavi, pa makar to znacilo krenuti sa amaterskog nivoa.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Red Marquis napisao:Pusti te prazne floskule...
A brod tone poodavno, ko je izdržao do sad taj je mazohista koji će biti tu do samog kraja.
Vazi bro,kako god ti kazes :thankyou:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2017/08/nem ... kovic.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Prozivke s tribine izuzetno su pogodile predsednika Nadzornog odbora FK Vojvodina
Dragoslava Vukovića, prenosi Dnevnik. On je najavio da će u toku narednih dana sazvati konferenciju za medije, na kojoj će se obratiti javnosti sa svojim viđenjem i analizom trenutnog stanja u novosadskom superligašu.
Zanima me hoce li izneti i uslove pod kojima je pozajmljivao novac klubu ili ce samo da se pravi nevest :mafia:
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

churguzijanac napisao:
v1o9s1a4 napisao:
KoKanidja napisao:E jebiga sad ti :lol:
Kako si samo uspeo da ne spomenes najbitnije oko te cele situacije i kako se pravis lud kao da si sa Marsa pao, sve znas samo to si zaboravio :lol:

Obozavam ove zagonetke. Ako se ovo odnosi na mene, napisi konkretno na sta mislis, ako ne, neka ostane da se pravim lud ...
Menica.... treba ga oterati po cenu i da pusti menicu.
Pre bih rekao da je ciljao na nesto vezano za prethodnu upravu. Sto se tice menice, moglo je lepo da se kaze pre smenjivanja stare uprave da ce Vukovic da dodje kao naslednik, a ne da se pricaju bajke pa kroz tri dana da dovode Vukovica. I jel on to obecao da ce da pocepa menicu kad bude napustao klub pa je zato i dalje na njegovom celu ? On moze da drzi tu menicu narednih 30 godina i da uslovljava klub. Takodje moze sada jos koju da ispise sam sebi.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Mogu li da pitam o kojoj menici se ovde radi? Ja vise ne znam ni koliko dugujemo, ni kome, ni ko je koliko pokrao. Koliko znam sudski postupak je obustavljen protiv Vukovica za 750 hiljada evra prisvojenih od Ozegovicevog transfea, onog trenutka kad je on dosao na celo kluba... O kakvoj menici se sada govori i o kom iznosu?
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

http://www.novisadinfo.info/2017/08/pre ... smenu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Predsednik Voše: Traže nekakvu smenu. Zbog čega? Zbog 0:5! - To čine “vojvodinaši” koji vole klub samo na rečima
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

Del_Boske napisao:http://www.novisadinfo.info/2017/08/pre ... smenu.html

Predsednik Voše: Traže nekakvu smenu. Zbog čega? Zbog 0:5! - To čine “vojvodinaši” koji vole klub samo na rečima
Kaze pumpadzija sa pajtosima cigonjerosima... On ce nama sad na konferenciji da ocitava lekciju. Alo druze, ti si niko i nista, ne mozes biti veci od Vojvodine!
Ovaj klub (razni funkcioneri) me vuce za nos vec jako dugo, i ovaj brod nije u subotu poceo da tone, mi smo vec na zalost negde na putu ka dnu...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Nema sanse ovi indijanci da ce da odu.Sledi nova blamaza.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Odlicna im je ta fora - ako neko moze 5mil na sto, mi idemo. Druze, ja pored srpskih biznismena ne bih ni novcanik ostavio, a kamoli 5mil. Taman neko dodje, ostavi pet milki, ovaj pusti menicu.

Hjoj, ko te ne zna, skupo bi te platio... :mrgreen:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post od vdn slaninar »

A sto oni nisu izvadili 5 miliona na sto a tu su,znaci drugi ko dodje da izvadi pare a oni ne moraju.Po kom su oni principu na celu kluba,tu smo da izvadimo 5 miliona ali iz kluba,verovatno.Uzas uzasa.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

vdn slaninar napisao:A sto oni nisu izvadili 5 miliona na sto
Si lud??! Da posle otplacujemo 20 miliona kamata... :mrgreen:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Iako nema baš mnogo smisla i svrhe baviti se rečima i mislima pomenutog "predsednika", pažnju mi je privuklo ovo: "... šokantno to što su prethodnici i pojedinci ostavili klub u situaciji u kojoj se sada nalazi, naravno, veoma teškoj ...".
Treba ga sad pitati da li pod tim "prethodnicima i pojedincima" možda misli i na jednog koji je kao potpredsednik uprave zaključio neviđeno štetan ugovor po FKV i to gle čuda sa samim sobom, a iz koga su narednih godina nastale brojne štetne posledice po klub, blokade računa u više navrata, fantomske menice, sudski sporovi, sve to zaključno s hajdučkim otimanjem s klupskog računa iznosa od 750 hiljada evra.
Možda je baš mislio na tog pojedinca, pa bi onda bio red i da ga imenuje.
Odgovori