Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Cekaju konstituisanje Vlade Republike Srbije. Da vide jel treba i u UO dati jedno mesto socijalistima :lol:
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Kako javlja Stara Garda izabran je Gajic... Vukelja i Djurovski traze aganzman, a Vukobratovic je otisao u zvezdu, posto mu je istekao ugovor!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Dejan napisao:...a Vukobratovic je otisao u zvezdu, posto mu je istekao ugovor!
Dobro je sto vise ne prodajemo igrace blizancima, sada ih dajemo ZA DZABE!!! :roll:
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Sramota ako je Vukobratovic otisao u zvjezdu,po meni je on jedan od boljih igraca sredine terena na ovim prostorima,mlad talentovan a mi ga nismo hteli :oops: .Koje crne uprave titule bakraci,neka se svi nose odakle su dosli,pa tamo neka prave svoje klubove.Kakve oni namerne greske prave a mi mozemo samo da gledamo sta rade i da se kidamo ovde pisuci cas bajke i hvalospeve,a cas kritike.
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

Ne mogu da verujem... Da,sad ih dajemo za džabe! Kad sa procitao vest prvo sam opcovao kako skoro nisam!!! Doslo mi drugo i tako nesto da napisem! Majku ja njima svima... STRASNO BRE,STRASNO!!! KOGA ONI PRAVE BUDALAMA! KOGA ONI LAZU! ODLAZITE VISE I VI I VASI IZ BEZANIJE I SVE VEZANO ZA VAS! MENEI VAS JE VEC PUN...
...ti si nasa prva ljubav...
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Kako klub moze da spreci igraca da ode ako je njemu istekao ugovor???Sta vam je ljudi,malo iskulirajte.U neku ruku me i ne cudi sto je otisao.Koliko godina je vec u Vosi i nikad nije dobio pravu priliku,a ne bi je dobio ni ove sezone da je ostao.Definitivno je steta sto je otisao,jer je on izuzetno talentovan,samo da je dobijao malo vise prilike bilo bi nesto od njega,al...Zelim mu sve najbolje! A sto se ove dvojice tice - srecan im put! :!:
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Anonimus napisao:Kako klub moze da spreci igraca da ode ako je njemu istekao ugovor???
Tako sto je mogao da mu produzi ugovor na pocetku prosle sezone i da mu da priliku koju je zasluzio umesto sto su igrali razne Vukelje, Djurovski, Kahrimani i slicni invalidi...
Anonimus napisao:Zelim mu sve najbolje!
I ja mu zelim sve najbolje, zelim mu cak i da nas za kaznu dobro naguzi kad bude igrao protiv nas, a ovim majmunima iz uprave koji vuku sve konce, sastavljaju ekipu umesto trenera i guraju istrosene retardirane invalide umesto nase talentovane dece zelim da svi pocrkaju od neke neizlecive bolesti...
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Pa mogli su...Mogli su i Davidovu da produze ugovor pa su ga bukvalno oterali...Ista prica je verovatno i sa Vukobratovicem.Treba lepo neko da ih navata na ulici i promeni im licni opis!
STOP MAFIJI!!!
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Radoye napisao:
Anonimus napisao:Kako klub moze da spreci igraca da ode ako je njemu istekao ugovor???
Tako sto je mogao da mu produzi ugovor na pocetku prosle sezone i da mu da priliku koju je zasluzio umesto sto su igrali razne Vukelje, Djurovski, Kahrimani i slicni invalidi...
Anonimus napisao:Zelim mu sve najbolje!
I ja mu zelim sve najbolje, zelim mu cak i da nas za kaznu dobro naguzi kad bude igrao protiv nas, a ovim majmunima iz uprave koji vuku sve konce, sastavljaju ekipu umesto trenera i guraju istrosene retardirane invalide umesto nase talentovane dece zelim da svi pocrkaju od neke neizlecive bolesti...

Briga me za njega,nek sanja on svoj san kod njih,jer ne znamo pozadinu zasto nije produzio ugovor i sigurno je iz obesti otisao u mrski klub,jer suvise bi bio velik propust da mu se ne ponudi nov ugovor i cisto sumnjam da je to razlog.
Ne smemo ni zaboraviti da je bio vec u Bg na pozajmici i ko zna ko mu je punio glavu tamo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dejan napisao:Kako javlja Stara Garda izabran je Gajic... Vukelja i Djurovski traze aganzman, a Vukobratovic je otisao u zvezdu, posto mu je istekao ugovor!
Principjelno se slažem sa svima vama, ali lično mi nije žao što je otišao iz Voše, jer je bio okoreli zvezdaš (imao sam ovu informaciju odavno i sada je mogu javno izneti) i otišao bi prvom prilikom, čim bi mu se ona ukazala.Sigurno zbog toga i nije hteo da produži Ugovor sa Vošom.
Zato, bolje što nismo mnogo ulagali u njega.Na kraju, imam puno poverenje u Brzićev izbor i sigurno je imao razlog zašto ga nije forsirao, jer objektivno nije mogao igrati ,,na svojoj poziciji" pored izvanrednog Popa i Trivunovića.
Meni, međutim, nije jasno samo kako momku od 20 godina, koji dolazi iz našeg omladinskog pogona, istekne ugovor, već u tom dobu?Ali, kad se setim ko je sa Vukobratovićem sklapao isti (nadaleko čuveni duo), ništa me ne iznenađuje.
Ja čak mislim da će se on iz zvezde vrati u Novi Sad mnogo brže nego što bilo ko od nas misli (a pogotovo on sam).Zato, putuj igumane...i ne vraćaj nam se kao vukelja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Stara Garda napisao:јer suvise bi bio velik propust da mu se ne ponudi nov ugovor i cisto sumnjam da je to razlog
A Davidov nije bio propust?Iskreno,sumnjam da mu je ponudjen novi ugovor,ali pitanje je da li bi ga on uopste prihvatio.Jeste on zvezdas,to je sigurno prevagnulo,ali i Aleksic je,po mojim saznanjima. :oops: Slazem se sa Turijom,jer tesko da ce on tamo naci mesta ako ni ovde nije mogao.
STOP MAFIJI!!!
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

ovde se pre svega radi sve cescem odlasku igraca kojima istice ugovor a koji nesto vrede ili bi mogli nesto da vrede. jel smo produzili ugovor sa kizitom? buacu,ako se ne varam, na kraju sezone 2008-09 istice ugovor? da pustimo i njega...
da je npr igrao zadnje dve sezone,mozda mi otisao negde preko za neku lovu... mozda... davidov nam je otisao za dž. poenta je da glavne igrace i one koji potencijalno to mogu postati uvek imama pod ugovorom na +2 sezone u odnosu na onu koja se igra
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Ma to da li je zvezdas ili nije zabole me drska od stomaka (njegova sramota, nije moja) nego zar sve one price i obecanja da se nece prodavati igraci u blizance zapravo znace da cemo odsad da ih dajemo za dz? Pa jebemmumater, boje da smo ga i prodali (prosle godine, ako se vec nije racunalo na njega i ako je stvarno cigan) nego sto smo im ga poklonili.

Uostalom i VD direktor nam je javno deklarisani cigan, pa sta onda ocekivati od igrace?

E moja Voso na kakve si niske grane spala...
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

ljudi ajde samo, molim vas, nemojte ovde preterivati i pricati bajke o Vucku decko je na silu bio gurnut u prvi tim, odigrao polusezonu nista nije pokazao i nestao....na njegovoj poziciji imamo i boljih igraca, tako da me stvarno briga da li je otisao u zvezdu partizan ili bilo gde....u poslednjih nekoliko sezona stalno iz omladinske skole izbacujemo po nekog mladog igraca (Krasic, Stepi, Kacar, sad mali Aleksic i ako Bog da Smiljanic...) i o njima se vodi racuna, i ti i takvi igraci sigurno vise nikad nece odlaziti u blizance...a za druge me briga....i to treba da bude sustina svega
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

1892 napisao:ljudi ajde samo, molim vas, nemojte ovde preterivati i pricati bajke o Vucku decko je na silu bio gurnut u prvi tim, odigrao polusezonu nista nije pokazao i nestao....na njegovoj poziciji imamo i boljih igraca, tako da me stvarno briga da li je otisao u zvezdu partizan ili bilo gde....u poslednjih nekoliko sezona stalno iz omladinske skole izbacujemo po nekog mladog igraca (Krasic, Stepi, Kacar, sad mali Aleksic i ako Bog da Smiljanic...) i o njima se vodi racuna, i ti i takvi igraci sigurno vise nikad nece odlaziti u blizance...a za druge me briga....i to treba da bude sustina svega
О Вукобратовићу би Ђуми могао нешто да напише јер га је он гурно у први тим. За мене је више изненађење што се он тамо обрео јер реално и Поповић и Трифуновић су много бољи играчи од њега!
Odgovori