Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Posto svi znate koliki sam fan Dejana Govedarice,a evo i ja sam priznam da mnogo poverenja imam u postove naseg PRIJATELJA,postavicu pitanje direktno bas PRIJATELJU: Da li zaista Govedarica dolazi na neku funkciju u klub?
Poslednja izmena od Voja u Sub Jun 07, 2008 8:07 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Zato ocekujem da se organizojemo i reagujemo adekvatno :!: Zna se da nije sve za forum, ali jasan stav po tom pitanju mora da se iznese i da se se zna sta ce uslediti u suprotnom!

Krivili smo Pantu, covek se sada vratio, trci, trudi se vise od vecine mladih, uzeo pare za klub kada je isao na pozajmicu!Okajao grehe(greske) iz mladosti, a mi tolerisemo kada nam Dubroja javno pred svima kaze kako navija za ciganiju.Gori smo od seljackih klubova, Palma kaze kako ce u Jagodini igrati blizanci i kako ce biti uz grad da ih pobede, a nas Palma navija za jednog od njih, a tehniko odusevljeno prihvata radosne vesti!
Zasto tolerisati i zalivati korov, zasto neki smesni likovi da se motaju po klubu, uzimaju pare, rade protiv interesa kluba i kaljaju nam jednu dugu i cistu tradiciju?

Imamo ogroman kapacitet, dobar i mlad tim, NAS Novi Sad, toliko malo potrebno da nam se ostvari san, da ponovo dozivimo osvajanje titule!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dnevnik:
IZ FK VOJVODINA: Bez Skupštine

Dugo najavljivana Izborna skupština Fudbalskog kluba Vojvodina danas neće biti održana.

Ovu vest potvrdili su juče generalni direktor kluba Cvetko Riđošić i potpredsednik Skupštine kluba Ognjen Krsmanović.

Novi datum skupštinske sednice biće naknadno saopšten.
S. S.

Turija Posted: Sat Jun 07, 2008 10:26 pm

Joined: 03 Feb 2005
Posts: 1178
Location: Vojvodina
podbara wrote:
Na jučerašnjoj sednici UO Vojvodine odlučeno je da se sastanak skupštine kluba održi 13. juna
Gde baš u petak 13 og :?: :roll:

Šta reći, nego da petak 13, nije berićetan dan, za bilo kakav početak?Sujeverje, ili vekovno iskustvo :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

zasto?
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Ova stalno ponavljajuća neozbiljnost mi već žestoko ide na živce. Koji moj su prvobitno i zakazivali sednicu ako prethodno nisu utanačili detalje. Ovako samo produbljuju sumnju svih nas. Moja pretpostavka je da Voja Gajić nije hteo da prihvati funkciju na kojoj bi poslužio kao marioneta, jer je sada već očigledno da Bata i dalje vuče sve konce u klubu. Dobra stvar je što su skontali da je krajnje vreme da se vd zvezdaš skloni iz prvog plana. Čovek je stvarno svojim ishitrenim izjavama naneo popriličnu štetu klubu.

Šta će se dalje dešavati ostaje da vidimo. Da li može proći bar jedna cela sezona u kojoj nećemo kidati živce očekujući ishod sudbine voljenog nam kluba!? Ili smo osuđeni na večnu strepnju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Da li u danasnjoj Vojvodini postoji covek koji moze da izadje pred nas koji evo vec danima strepimo i pojma nemamo sta se desava i sta ce se desavati i kaze"drzimo sve pod kontrolom nemoj te se nista brinuti...."
bar da nas slaze ako nista drugo i to bi nam bar vise znacilo nego ovo zatisije koje nas sve ubija!
Prosto je neverovatno da mi sve radimo zbrkano,bez ikakvog smisla,kao da u tom nasem klubu niko normalan nije!Najpre v.d.direktor izabere trenera i gromoglasno najavi da sledece sezone napadamo duplu krunu i onda se povuce kao da nikad u klubu nije ni bio,nista nezna,nema nikakav komentar,nema nameru da postane predsednik,zakazuje se skupstina a nema kandidata za prvog coveka kluba.....
Zar nije bilo logicno da se prvo izabere predsednik kluba i nova uprava,pa da oni postave trenera i ciljeve za za sledecu godinu a ne da to radi bivsi v.d. i bivasa uprava!?
Sutra ce nam posle par kola reci,"ljudi pa nismo vam mi obecali duplu krunu...",posle par poraza ce reci"ljudi pa nismo mi birali Bekvalca za trenera..."?!I sto je najgore bice upravu,svi su se na vreme oprali i ogradili od odgovornosti,nikom nista i svi srecni i zadovoljni osim naravno nas!
Pa ce onda opet krenuti ona prica,ova sezona ce nam posluziti za konsolidovanje nasih redova,pa cemo naredne napasti titulu.....i jovo nanovo,kao pokvarena ploca!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Kod nas nista nije logicno.
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Predsednik Skupštine FK "Vojvodina" g-din Kosta Hadži je sazvao IZBORNU SKUPŠTINU FK "VOJVODINA" za utorak 24.06.2008.godine u 19 časova.

Sednica ć biti održana u amfiteatru SPENS-a.

DNEVNI RED:
1)Izveštaj o radu Kluba za period 2006-2008 god.
2)Izbor mandatara za funkciju predsednika Kluba
3)Razno
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Gajić, možda, predsednik Vojvodine
Slika


Naredne nedelje naš najstariji šampion bi trebalo da dobije novog predsednika. Kako se juče moglo saznati, za utorak je zakazan sastanak izborne skupštine, a navodno da će UO dan ranije predložiti za mandatara najoperativnijeg klupskog rukovodstva biznismena Vojislava Gajića, vlasnika hotela "Aleksandar".
Poslednja izmena od Dejan u Ned Jun 22, 2008 2:31 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dejan napisao:Gajić, možda, predsednik Vojvodine



Naredne nedelje naš najstariji šampion bi trebalo da dobije novog predsednika. Kako se juče moglo saznati, za utorak je zakazan sastanak izborne skupštine, a navodno da će UO dan ranije predložiti za mandatara najoperativnijeg klupskog rukovodstva biznismena Vojislava Gajića, vlasnika hotela "Aleksandar".
Nadam se da bi takav izbor doneo potrebnu stabilnost Vojvodini :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Turija napisao:Nadam se da bi takav izbor doneo potrebnu stabilnost Vojvodini :!:
Cisto sumnjam ali 'ajde videcemo...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Radoye napisao:
Turija napisao:Nadam se da bi takav izbor doneo potrebnu stabilnost Vojvodini :!:
Cisto sumnjam ali 'ajde videcemo...
Radoye, verovatno da je Gajić postavio neke uslove, pod kojim bi se prihvatio najviše funkcije u Klubu.I, verovatno, da su oni sad u dovoljnoj meri ispunjeni. Logično, to znači da ne može ostati sve kao pre.Zbog toga i očekujem neke bitne promene, koje će doneti taj kvalitet i stabilnost (recimo, Dejana Govedaricu, kao Sportskog Direktora i još neke organizacione i kadrovske promene).
Drugo, sa sumnjičavošću i pesimizmom ne mogu se ostvariti veliki ciljevi. Zato se, na novom početku, uvek, nadam dobru (dok se ne vidi kud, stvarno, plovi brod).
Treće, u ovom trenutku, ne vidim rešenje koje bi bilo baš ono najbolje za Vojvodinu i po želji navijača ( na kraju, ne znamo ni ko je želja navijača- a da je realno ostvariva?).
Zato, Voju Gajića smatram, možda, najoptimalnijim u ovom momentu (a, valda je stavljena tačka na priču o placu Stadiona - nadam se).Znam samo da je dosta dugo bio od pomoći Voši.U suštini, mi malo znamo o Voji Gajiću, osim da je vlasnik ,,Aleksandra".Zato bi i bilo poželjno da se podrobnije upoznamo sa gospodinom Gajićem, od onih koji imaju više informacija i žele da ih podele sa nama.
PS
Evo nekih linkova sa Googla( o elementarnim referencama):
http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=35888
http://www.emportal.co.yu/zines/bankar/724.html
http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=10420
http://www.danas.co.yu/20080329/novisad1.html
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

U pravu si za sumnjicavost i pesimizam Turija, ali ja jednostavno ne mogu drugacije sve dok su ONA DVOJICA u klubu pa makar bili zaposleni i da sisaju travu u Veterniku, pumpaju lopte i ciste igracima kopacke a ne nesto vise od toga. Dok god se NJIMA ne zabrani pristup u klupske prostorije (pa i na stadion kao gledaocima!) ja cu stalno da brinem i osecam zebnju sta li nam sada samo spremaju, a znam da ne moze biti nesto dobro.

A gospodina 'Aleksandra' ne znam, i mozda gresim dusu ali kazu neki ljudi kojima nemam razloga da ne verujem da bi on mogao da bude repriza Batina, sa svim dobrim ali i svim losim sto to donosi. Pa se plasim da nas sa njim ceka izbacivanje u beton ligu zbog nekog novog penala u Lucanima ili slicne gluposti - da i njemu mafija iz fudbalskog saveza mozda ne nadje par kila "pecenja"...

Znas onu "ko se na mleko opekao i u jogurt duva".
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

UO za predsednika kandidovao Gajića

Više nema neizvesnosti oko toga ko će biti kandidat Upravnog odbora Vojvodine za funkciju prvog čoveka kluba. Na današnjoj sednici Izborne skupštine, koja će biti održana u amfitetaru Spensa, u 19, najuže rukovodstvo novosadskih crveno-belih predložiće Vojislava Gajića, saznali smo juče od v.d. predsednika Mirka Dubroje.

- Članovi upravnog odbora saglasili su se sa mojim predlogom da predložimo za predsednika Vojislava Gajića, koji je odlično upoznat sa situacijom u klubu, pošto je duže vreme član uprave. Očekujem da će sa njim doći još bolji dani za Vojvodinu, a nema sumnje da će mi biti zadovoljstvo da sarađujem s Gajićem - čuli smo od Dubroje.

Ukoliko Gajić bude izabran, očekuje se da bi mogao da saopšti i imena novih članova UO, a kako se juče moglo doznati, velikih promena neće biti, pošto bi mesta trebalo da zadrži nekolicina članova sadašnjeg sastava rukovodstva.
Odgovori