Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Mislim da pojedini ljudi treba da prestanu da komentarisu desavanja u klubu ako ne poseduju neke druge informacije osim onih koje su procitali u novinama samo iz razloga sto se barata pogresnim informacijama i unosi razdor ovde. A sve cistim neistinama...

Treba da prestanemo da se delimo na ove i one.
@v1o9s1a4
Ti su druze napao ovde neke ljude koji nemaju veze sa ovom garniturom a sve iznoseci nebuloze i neistine. Proveri malo informacije kojima raspolazes pa onda optuzuj nekog.
Prestanite da verujete novinarima, to su isti oni ljudi koji se ne pojave na konferencijama za stampu naseg kluba pa se svi pitamo gde su ti novinari. Pa evo gde su, sede kuci i lupaju gluposti. Svi su preneli kako su navijaci napali upravu da ih tuku a bilo obrnuto...
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Опет круже неке приче да Костић (Ахметов) преузима Вошу... :shock: ово је тотални хаос шта су направили од клуба, невероватно! :frown:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9554
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post od Voja »

Samo ljudi poput forumasa Turije mogu vratiti klub na pravi put. Sve ostalo,izvinite,ali...
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

мализека napisao:Опет круже неке приче да Костић (Ахметов) преузима Вошу... :shock: ово је тотални хаос шта су направили од клуба, невероватно! :frown:
Kako vam ne dosadi da verujete butasportu :frown:
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Kako je moguće da niko od skupštinara ne oseća mrvicu odgovornosti za stanje koje nikada nije bilo gore u našoj Vojvodini ?

Da imate obraza još sutra bi nestali iz kluba i nikada se
ne bi vratili, ova grupa ljudi je nešto nastrašnije što nam se desilo, sede i prave se ludi kao da se ništa ne dešava.

ODLAZITE BRE ! SRAM VAS BILO !
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Ni dalje nema odgovora kako je to i kome ovaj navodno vratio 3 miliona duga, ako je sad dug 7,5 miliona. Mnogo je nelogičnosti i šupljina da bi se poverovalo u tu priču. Vraćaju se eto neki milioni, a nema para za krov autobusa, hm? Neko ovde definitivno ne govori istinu.
A uz to, meni je takođe vrlo čudno otkuda sad ovakav nastup Dnevnika?! Do sada ni reči o tome a sad naslovna s ovako kataklizmičkim tekstom. Pri tome je poznato da je direktor Dnevnika već godinama u klubu i jedini je iz bivše uprave ostao i dalje tu na neki način. Koliko vidim u loži je uvek s Vukovicem i u dobrim su odnosima. Sve mi to, uz to što se niko od skupštinara ne oglašava, govori da se ove stvari ovako ne dešavaju baš slučajno i liči mi da se opet priprema teren za neku igru ...
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Uprava

Post od Rivelinjo »

Cela naša liga služi za pranje para i za krađu/otimanje/uzimanje para. Takmičenja su samo pokriće. To važi za sve klubove, s tim da blizance dotiraju i čuvaju od propasti parama koje nam uzimaju na ime poreza.

Ne znam je li od 1990. u upravi Voše bilo ljudi koji zaista žele da klub raste, napreduje, postiže bolje rezultate, jača... Neka me isprave kolege ako sam nepravedno ispustio poštenu upravu. Uglavnom, postojeća uprava, po meni, nije ni gora ni bolja od mnogih prethodnih. Svi kradu, uzimaju procente, pominjane su više puta i razne (blanko?) menice... pa ko bi takav klub ikako i mogao spasiti sad? Tako da, ko god posle da dođe, opet će gledati da za sebe otme koliko može, dok je tu, pa da l' ga/je prvo smene, da l' klub bankrotira - šta god se prvo zadesi...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post od KoKanidja »

Petak u 19h Skupstina na Vujadinu.

Evo jedna slika kao predlog za naslovnu stranu Dnevnika u sledecu subotu. Nadam se da im je dobra rezolucija.

Slika
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Meni se sve cini da je ovo posledica osvete bivse uprave, necete da slusate e sad vas nece ni biti,poslali budalu da napravi haos. daleko od toga da skupstinari nisu krivi, jedan iz skupstine rece Vukovic je nuzno zlo.Pa zlo je zlo, njemu nema mesta, kako got , gde got.
Skupstinari moraju da se pogledaju oci i shvate da ne mogu nista ,sve vise sto cine ,ako misle da cine, ne ide.Pomerite se ako zelite neku nadu klubu,sa vama nema zivota za klub
Ko dovodi ove nove igrace, skupstinari ?
Opet ono sto cujem da su i oni u kandzama kriminalnog miljea, pa ne smeju sem kako im se kaze,bar tako se prica
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dus ... 03-09-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

Vukovic rece istinu za bus
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Molio bih sve ljude iz kluba i njegovog okruzenje da prestanu sa izjavama kako nismo miljenici drzave i kako nam ista ne pomaze. Necu u isti kos sa beogradskom bagrom!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Mijic napisao:Дошли су судски извршитељи и формално одузели аутобус, с тим што је клубу остављен одређен рок, мислим од две недеље, да уплати дуг.
Predsednik kluba ''misli'' da su u pitanju dve nedelje...

Ajde samo idi sa ovim tvojim sto si ga doveo. Pamtim mnoooogo gore predsednike, ali mi malo tesko da se setim nesposobnijeg...
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post od nssale »

gospodinFKV napisao: Predsednik kluba ''misli'' da su u pitanju dve nedelje...
Nije to ništa, Generalni Direktor kluba je izjavio da se dug kluba nikad ne može tačno utvrditi jer uvek NEKO SAKRIJE neki papir ili NEKO ZABORAVI nešto da proknjiži.
Odgovori