Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Nebojsa
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 31, 2019 3:17 am

Re: Uprava

Post od Nebojsa »

Skupstinu je sazvao potpresednik na inicijativu clanova skupstine i protiv volje vecine,na to imaju pravo,medjutim ,u startu su znali da nece imati vecinu pa su isplanirali bez zvanicne najave da udju u prostorije kluba,kao clanovi skupstine oni mogu da udju ali ne da preduzimaju bilo kakve radnje pa ni sednicu!Meni je zanimljivo nesto drugo,mesecima saraju grad,stadion, isticu transparente protiv uprave a onda u najavi sednice traze smenu dva coveka,Vlaovica i Jevtica,a sta je sa Drakulicem koga su nedeljama vredjali,sta je sa Bajatovicem koga su prozivali za privatizaciju Azotare,mozda su se sa njima dogovorili ili su oni poravili svoj rad!?U decembru su ti isti skupstinari upropastili vec dogovotren povratak dva bivsa igraca,povratak bivseg trenera,njihovim dolaskom bi se pojacao pul sponzora sve je bilo dogovoreno(sve ovo na Bajatovicevu inicijativu)onda su izvrsili pritisak na grad,odnosno vodece ljude i posao je propao,ubedjen sam da bi stanje bar na tabeli bilo drasticno bolje.Drasticna su neslaganja u upravi bas kao i skupstini kluba,samo mi nije jasno kako su se u medjuvremenu od protivljenja prema Bajatovicu okrenuli protiv Vlaovica,prvi je uspesan (sta god ko mislio)u Srbijagasu,drugi je neuspesan u Dnevniku,ili je ovo samo navlakusa za kvorum,pa ni Vlaovic ni Bajatovic ne bi da rizikuju sa pojavljivanjem!?
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Cinjenica da ova uprava placa dugove ranijih uprava, a pod cijom su ingerencijom bile prethodne uprave.Pa onoga ko je imao vecinu u skupstinu.To su bili navijaci.
Meni nije jasno, oni su molili grad i srbijagas da preuzmu klub, jer klub je bio pred bankrotom, setite se kako je Davidom trcao do gradske kuce,niko nije hteo da ulazi u pricu sa navijacima, a sada ih teraju.Nije mi jasno ko ce onda da finansira klub ako oni odu, pa nece valjda da finansiraju navijace ako navijaci ponovo preuzmu klub.

Da bog da nas privatizovao neko ko got, a ne da nas j... ko stigne
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Uprava

Post od fare »

Nebojsa napisao:Skupstinu je sazvao potpresednik na inicijativu clanova skupstine i protiv volje vecine,na to imaju pravo,medjutim ,u startu su znali da nece imati vecinu pa su isplanirali bez zvanicne najave da udju u prostorije kluba,kao clanovi skupstine oni mogu da udju ali ne da preduzimaju bilo kakve radnje pa ni sednicu!Meni je zanimljivo nesto drugo,mesecima saraju grad,stadion, isticu transparente protiv uprave a onda u najavi sednice traze smenu dva coveka,Vlaovica i Jevtica,a sta je sa Drakulicem koga su nedeljama vredjali,sta je sa Bajatovicem koga su prozivali za privatizaciju Azotare,mozda su se sa njima dogovorili ili su oni poravili svoj rad!?U decembru su ti isti skupstinari upropastili vec dogovotren povratak dva bivsa igraca,povratak bivseg trenera,njihovim dolaskom bi se pojacao pul sponzora sve je bilo dogovoreno(sve ovo na Bajatovicevu inicijativu)onda su izvrsili pritisak na grad,odnosno vodece ljude i posao je propao,ubedjen sam da bi stanje bar na tabeli bilo drasticno bolje.Drasticna su neslaganja u upravi bas kao i skupstini kluba,samo mi nije jasno kako su se u medjuvremenu od protivljenja prema Bajatovicu okrenuli protiv Vlaovica,prvi je uspesan (sta god ko mislio)u Srbijagasu,drugi je neuspesan u Dnevniku,ili je ovo samo navlakusa za kvorum,pa ni Vlaovic ni Bajatovic ne bi da rizikuju sa pojavljivanjem!?
O kojim se igračima radi i koji bivši trener ako nije tajna? :o.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Trener je, najverovatnije, Kosanovic. On je pominjan zimus.
Za igrace, ne bih znao reci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Зар није био Лалатовић? И још пар звездиних испрдака... :roll:
Nebojsa
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 31, 2019 3:17 am

Re: Uprava

Post od Nebojsa »

Kosanovic trener,od igraca Krasic, za drugog nisam 100% siguran pa ne bi da nagadjam.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Nije to istina. Koliko sam ja upoznat, Krasic jeste bio opcija sa jos dva nasa bivsa igraca ali samo ako Djumi preuzme klupu. On se sa njima sve dogovorio ali je nekom to smetalo. Svi vracaju svoje bivse igrace samo smo mi gadljivi na to.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Nisu oni gadljivi na povratak Krasica/Gojka/nekog treceg, ali isto tako nisu gadljivi ni na mizerne procente sa naduvanih plata poluigraca cija bi mesta zauzeli. :)

Iskreno, draze mi je sto nisu dosli, jer mislim da bi prosli isto kao Stepi. Ne bih mogao vise ocima da vidim rodjeni klub kad bismo na taj nacin us*ali nekoga kao sto je Gojko npr, ili Krasic.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post od Salvador »

gospodinFKV napisao:Nisu oni gadljivi na povratak Krasica/Gojka/nekog treceg, ali isto tako nisu gadljivi ni na mizerne procente sa naduvanih plata poluigraca cija bi mesta zauzeli. :)

Iskreno, draze mi je sto nisu dosli, jer mislim da bi prosli isto kao Stepi. Ne bih mogao vise ocima da vidim rodjeni klub kad bismo na taj nacin us*ali nekoga kao sto je Gojko npr, ili Krasic.
Da, dok ovako bas uzivamo kako nam je dobar klub...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Pa trenutno se jos uvek svojski trudim makar da ckiljim na jedno oko. Cinjenica da sam odnedavno u dijaspori nikako ne pomaze, i trenutno najvise boli cinjenica da me rastanak sa stadionom i klubom na neko vreme nije narocito zaboleo...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:Pa trenutno se jos uvek svojski trudim makar da ckiljim na jedno oko. Cinjenica da sam odnedavno u dijaspori nikako ne pomaze, i trenutno najvise boli cinjenica da me rastanak sa stadionom i klubom na neko vreme nije narocito zaboleo...
I ti ode.
Sta reci...osim: srecno i sve najbolje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Hvala, Turija.

Drzim vas sve ja na oku iz kolekve fudbala, u nadi da ce se isti jednog dana vratiti i na nas stadion. :cheers:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

gospodinFKV napisao:...trenutno najvise boli cinjenica da me rastanak sa stadionom i klubom na neko vreme nije narocito zaboleo...
Sacekaj malo, uzeleces se. Cak i najgore gadosti koje nam rade ljudi u i oko kluba ne mogu da nadjacaju kada zakriziras posle dugog odsustva. :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Priprema se sezonska za United of Manchester. Ova druga dva me ne zanimaju preterano, a i imaju gomilu klubova u 8/9/10 ligi. Tome se najvise radujem. :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Kakva smo mi jeftina, raspala kurva od kluba postali. Odgovornost? Boli vas k.urac, je l' te?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Odgovori