Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

podbara napisao: Zar je moguce da je simpaticni gospodin iz Kruscica spreman da prostituise slavnu istoriju i cast naseg kluba? I onda je Brzic kriv za poraz protiv zvjezde.......?
I to bas na danasnji dan, :oops:
31.maj.1989.
Vojvodina pobedila Slobodu u NS i overila titulu...

p.s.RF nije u tom kontekstu receno "za ovo smo se mi borili" nego u drugom,tako da mislim da ti citat nije na mestu,jer znas ko je to rekao
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

BRUKATE NAM SVETINJU I SRPSKU ATINU!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Stara Garda napisao:p.s.RF nije u tom kontekstu receno "za ovo smo se mi borili" nego u drugom,tako da mislim da ti citat nije na mestu,jer znas ko je to rekao
Eh sad izgleda da ti bolje znaš od mene kako se sve odigravalo :lol: Mada nije isključeno da nisi bio tu, ne mogu sad da se setim, beše davno. Dakle, moglo bi tako da se protumači kao što si rekao, ali samo da nije bilo nastavka koji nije sročen u mom prošlom postu. Tj. i ja sam odreagovao šaljivo, nekom doskočicom, ali su me tada svi iz njegovog društva onako ozbiljno pogledali, a bilo ih je 6-7, da bi mi jedan odsečno dobacio - Što se smeješ? Pa tako je!
Uzgred, pomenutu ličnost nema ko ne zna :wink: tako da nisam govorio o nekom tamo sporednom događaju.

Ali, u svakom slučaju nebitna je cela ova priča, ako se pokaže drugačije, a eto nam jedne dobre prilike za to veoma brzo.
Keva
Postovi: 137
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 1:24 pm

Post od Keva »

Haha ko je to sakrasticno glasao da je ovo najbolja uprava na svetu :)
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Sarkastično?Pa ja sam bio ozbiljan! :mrgreen:
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ajde pre nego sto udjemo u neku dalju pricu da probamo zajednicki da razlucimo neke stvari-
1. Vec na polusezoni se znalo da cemo igrati evropsko takmicenje a zasto se onda nista nije radilo na stadionu!?
2.Ako vec nismo mogli nista da uradimo na stadionu zasto se nije pregovaralo da odigramo utakmice u Skoplju,Segedinu,Aradu ili u Podgorici? Sta je sada sa pricom o titovim blizancima?
3. O.K. da kazemo da nam je opcija igranja u inostranstvu skupa a sta je onda sa parama od zimskih transfera i da li su cast i tradicija na prodaju?
4. Lep nam se sprema uvod pred godinu jubileja, invazija cigana(a do nje ce sigurno doci ako dobiju iole poznatog protivnika) i prazne price?
5.Uprava napolje, nego sta! Kartonske kufere u ruke i na levo krug odakle su dosli!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Stare i provaljene igrice igraju, problemi se najlakse zataskavaju i prevazilaze stvaranjem novog i veceg problema...

Sada svi znaju da nam ni Mancini ili Murinjo ne bih doneli boljitak(nije stvar u treneru, treba ih samo sto cesce menjati i krivicu za nesposobnost i ostvarenje interesa izvrsiti na njihov racun), a kamoli Sestko, Beki, Kosan, Krcma...

Neko moze ovo da proguta, ali gazenje casti i tradicije sam siguran da niko ne moze!Mislim da je doslo krajnje vreme da se kaze DOSTA JE BILO :!:
nema vise dje, dje...
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

jel ima negde da se pogleda statut kluba ili ako ga neko ima u elektronskoj formi da mi ga sibne na mail?
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Poslednja izmena od Milan u Pon Jun 02, 2008 9:07 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Ljudi, verujem da sve ovde prisutne interesuje kakav je trenutni odnos snaga u Skupštini kluba. Zato bih zamolio nekoga ko je upućen u situaciju da podeli taj podatak sa ostalima.
Da li uopšte postoji teoretska mogućnost da navijači zajedno sa veteranima i eventualno još neko sa strane preglasaju sponzore (U.O.)?
Da li kapiten i zamenik kapitena još uvek imaju mesto u Skupštini (tako je bilo kad je Bata došao)?
Kakva je situacija sa Saborom? Da li je definitivno ukinut ili postoji mogućnost da se nekako "oživi"?
Nimalo mi se ne sviđa činjenica da neki mutni likovi iza zatvorenih vrata kroje sudbinu voljenog nam kluba. A bojim se da smo pretplaćeni na takav scenario, jer mnogi već imaju da istaknu svoje „zasluge“, od sponzorstava do zgrada na Veterniku.
Svi mi ovde smo opravdano ogorčeni na rad sadašnje uprave, ali to se kad-tad moralo desiti, posebno posle odlaska Bate, koji je bio važan faktor stabilnosti. Grešio je, međutim, i sve to nam se vratilo ovog proleća poput bumeranga. Hteo je puno da postigne na brzinu i površno, a to ne ide. Verujem da je i sam svestan svojih grešaka.
Ali ključno pitanje jeste - šta možemo da očekujemo od 10. juna? Evo, već nekoliko dana među navijačima Vojvodine vlada prava erupcija nezadovoljstva. Jedini problem je što mi ovde ni o čemu ne odlučujemo, niti nas ko šta pita. Ne znam da li među onima koji se pitaju postoji podjednaka spremnost za promene? Zato se bojim da se, kao i ranije u sličnim situacijama, sledećeg utorka ništa značajno neće desiti i da ćemo svi mi ovde i dalje moći samo da sležemo ramenima. A naša Voša će ponovo biti prepuštena na milost i nemilost drugima - strancima. Ili možda neće :?:
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Treba konacno najuriti Rabrena, Cvetka i ovog Dubroju!

Ocekujem reakciju nase Firme, bilo bi lepo da se cuje i stav Stare Garde koji se uvek veoma ceni!
Proverena informacija je da su cigani vec sve dogovorili oko utakmica u NASEM Novom Sadu i vec poslali dopis uefi!

Rabren je odusevljen tom idejom, Dubroja ce moci svim srcem da navija iz loze, a mi cemo biti nemi svedoci svega toga :?:
umbro
Postovi: 20
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 4:48 pm

Post od umbro »

Somborac napisao:Treba konacno najuriti Rabrena, Cvetka i ovog Dubroju!


Proverena informacija je da su cigani vec sve dogovorili oko utakmica u NASEM Novom Sadu i vec poslali dopis uefi!
Da li je ovo 100% tacna informacija,da li neko moze da potvrdi.
Mislim da je bespotrebno pljuvati cigane u ovom slucaju,rukovodstvo cz radi super marketing,sire broj svojih navijaca na druge gradove,niko to ne moze da im zameri koliko god da ih ne volim.Mislim da smo u poslednje vreme mi sami sebi problem i niko vise.

Pominje se odlazak njihovog rukovodstva po skolama,setnja fudbalera po gradu autogrami,majice....niko to nama nije branio svih ovih godina da radimo,ali ocigledno da ljudi koji su zaduzeni za marketing u nasem klubu(ako tako nesto i postoji) nisu zainteresovani da urade bar nesto od toga.
p.s. Ne treba nama u klubu niko ko voli vojvodinu,za pocetak nam trebaju bar oni koji ce raditi profesionalno svoj posao!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Koliko ja znam cigani su za sad samo odlucili da igraju na Karadjordju,ali im to za sad niko nije odobrio,mozda se varam?!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Srbenda napisao:Koliko ja znam cigani su za sad samo odlucili da igraju na Karadjordju,ali im to za sad niko nije odobrio,mozda se varam?!
Kad oni odluce,sta ima ko da im odgovara,ili odobrava,jer ipak su oni nas nacionalni brend!
umbro
Postovi: 20
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 4:48 pm

Post od umbro »

FRIEND napisao:
Srbenda napisao:Koliko ja znam cigani su za sad samo odlucili da igraju na Karadjordju,ali im to za sad niko nije odobrio,mozda se varam?!
Kad oni odluce,sta ima ko da im odgovara,ili odobrava,jer ipak su oni nas nacionalni brend!
Mislim da je ovo pogresno razmisljanje.Bez obzira sto oni to zapravo jesu nije niko iz necije tudje uprave njima ponudio dobrodoslicu vec nasa uprava.Oni nama nikako nisu krivi,ljudi hoce da odigraju negde van bg-a,najbolji im je ns jer ce se skupiti dosta ljudi iz vojvodine,animirace dosta novih ljudi i sve sto ide uz to.Niko nije terao ljude iz nase uprave da daju izjave koje su vec dali povodom ovog dogadjaja.Jednostavno im se moze..kad neko poput jednog od nasih vodecih ljudi izjavi da je navijac nekog drugog kluba,a posle toga mu to niko ne uzme za zlo,sta nama ima da budu krivi drugi pored nas ovakvih.
Odgovori