Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Aaaaa tuuuuu smo znaci :lol: :lol: :lol: Ujka Festera hoces opet. E pa nacekaces se :lol:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
draganas
Posts: 191
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

KoKanidja wrote:Aaaaa tuuuuu smo znaci :lol: :lol: :lol: Ujka Festera hoces opet. E pa nacekaces se :lol:
Jao HVALA do neba, gde bi nam bila Vojvodina da nema vas spasilaca sa menicama.

Nego menadžeri pratite li vi odbojku ? Na kom mesti je završila Vojvodina ( tamo niste stigli da je spasite od Zbiljića )

MOžda uporediš firmu pumpadžije koji nas je spasio sa Energotehnikom, ono čuli ste za bilanse, poslove učili ste to na megatrendu sigurno ?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

draganas wrote:grad
Hoces da ti vucevic i predsednikov bratko biraju ljude za skupstinu FKV? Si ti lud, druze?
draganas wrote:Znate li vi spasioci Vojvodine da smo prvaci u odbojci posle 10 godina
Takodje, Zbiljic je u klub usao nakon ovoga. Nema apsolutno nikakvih zasluga u osvajanju titule.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ne, nisu nas ucili kako se pusi k***c SNS-u i krade.

Samo ovo oko menica su nas ucili i sad smo mirni, ali sad ne znam kako da pustim tu menicu jer si me provalio.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
draganas
Posts: 191
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

KoKanidja wrote:Ne, nisu nas ucili kako se pusi k***c SNS-u i krade.

Samo ovo oko menica su nas ucili i sad smo mirni, ali sad ne znam kako da pustim tu menicu jer si me provalio.
Pa doveli ste najboljeg čoveka da vodi FK Vojvodinu, čoveka koji je grande master oko puštanja menica, učili ste od najboljih, a ima i ona narodna sa kim si takav si.

Nego menadžeri i spasioci, sad ste i borci protiv SNS, pa vas da nema trebalo bi vas izmisliti.

Držte vi fotelje čuvajte nam Vošu....izuzetno Vam ide.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Dokle god je vas zbiljica, vukovica, gajica i ostalih picki materina, morace ljudi da drze fotelje da nebi vi dobili klub bez ulozenog dinara i postali nesmenjivi. Jebiga.
Vidimo se na Skupstini.
Dosta mi za danas :)
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
draganas
Posts: 191
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

KoKanidja wrote:Dokle god je vas zbiljica, vukovica, gajica i ostalih picki materina, morace ljudi da drze fotelje da nebi vi dobili klub bez ulozenog dinara i postali nesmenjivi. Jebiga.
Vidimo se na Skupstini u sledeci cetvrtak.
Dosta mi za danas :)
A jes baš tačno, krivi smo mi navijači, Zbiljići, Vukovići, Šćepanovići.....a nisu krivi oni koji ih godinama dovode. :lol: :lol: :lol:
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post by v1o9s1a4 »

KoKanidja wrote:Da nebi vi dobili klub bez ulozenog dinara i postali nesmenjivi.
Pa upravo sada tako funkcionise klub. Niko nista ne ulaze, malo uzme kesa, malo procenata od igraca, koja menica pa ode. U cemu je onda uloga skupstine. Da povremeno kaze dosta si ti krao, daj sada neko drugi da dodje, da malo on krade. Ako je vec tako onda bolje i jednom coveku da se proda klub (postane nesmenjiv sto kazes, ali bar da preuzme odgovornost neku), pa kad se ugasi da bar znamo zbog koga se ugasio. Ovako svi kradu, optuzuju jedni druge (trenutna uprava optuzuje prethodne), skupstinari su ogradjeni time sto uopste oni ne odlucuje, nego je to grupa odlucila ranije, oni samo dizu ruke itd. Bilo kakva odgovornost pojedinca nigde ne postoji. Klub sve vise propada, a nista se ne menja. Kada se ugasi jednom definitivno verovatno ce ostati papiri da je neko 1957. napravio sve dugove i da se zbog toga ugasio klub ...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Del_Boske wrote:
churguzijanac wrote:Fasciniran sam kako policija i sud ne reaguju, a sve im je servirano na izvolte, kao da se sve desava na drugom kraju sveta, recimo u Severnoj Koreji.
Близу си да кажеш нешто јако опасно... :)
Vec sam rekao druze. Pametnom dosta :D
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

Tražili ste gledajte!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Najgora varijanta je da go**a koja su pokrala klub, kupe isti za dinar. S obzirom da sa menicama rade sta hoce, to me ne bi uopste iznenadilo. Zbiljic ,Vukovic pokojni Bata ...ja ne vidim razliku.

Beton liga, sacica entuzijasta i volontera, napraviti zdravu pricu i gledati da je ne useres kad se klub podigne. Napraviti deonicarsko drustvo, 20-25% akcija ponuditi sitnim akcionarima, navijacima i simpatizerima, 40% bivsim zvezdama kluba i to je vlasnicki udeo. Ostatak od 35%-40% akcija na sponzore i investitore. I to je to. Klub nije na berzi i na prodaju.

Najveci problem je sto mi kao drustvo nismo zreli, ali generalno nije problem napraviti zdravu pricu. Uzmes model klubova koji su uspesni, prilagodis sredini i vozis.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ne mozes graditi zdravu pricu u ovom sra*u od drzave, a da pritom ocekujes uspeh...

Onog momenta kad ''zdrava prica'' postane privlacna ovom politicko-krimogenom talogu, brzo ces naici i na mnostvo trulih jabuka u svom dvoristu, gde krecu ugradjivanja, infiltracija i slicno. Ponekad mi se stvari cine toliko beznadezne da jedino kompletan reboot sistema moze donese dobro. Jedino da formatiramo drzavu i pocnemo ponovo od nekog paleolita...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

Jel zna neko kako je izvesni banovani forumaš FREAKS1989 ponovo dospeo do zaposlenja u Klubu na verovatno istom radnom mestu sa kojeg je najuren kad i ostala menaĐer-Pavlovićeva ekipa!? Čisto me zanima tek tako.... :whistler:
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Za pocetak pred pravosudnim organima resiti slucaj menica,tuziti sve koji su protiv pravno otudjili klupske pare od Vukovica do Sapurica,sukob interesa,privredni kriminal.Resiti se skupstinara koji zelenase voljeni klub,resiti se menadzerskih igraca koji nisu 100% u vlasnistvu kluba.Dovesti trenera koji je dokazan u davanju sanse mladim igracima i stvaranju igraca,recimo Sosa Babic iako nisam njegov fan lepo je delovao sa onim klincima protiv grobara i u kupu.Raspustite sve rukovodece strukture kluba i postaviti nekog kome svi ili vecina verujemo.Eto ako je to Djumi nek bude predsednik nek okupi ljude oko sebe,kontrolise ih i odgovara za stanje kluba.Ukljucite u upravni odbor i neke druge struje recimo istaknute clanove ovog foruma,ja ne znam nikog licno al po postovima se vidi da tu ima ljudi koji mogu da pomognu,nisu Firmasi jedini koji treba da budu u klubu.Okupiti rukovodstvo kojem cemo verovati i moramo imati jasan cilj a to je ozdravljenje kluba,cak i po cenu rezultata.
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post by Del_Boske »

Неко дуради нешто...
Post Reply