Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Nemojte u istu ravan stavljati ovu aktuelnu tužnu upravu i Lalatovića jer to činjenično nije tačno. Pa upravo ga ovaj sastav UO nije želeo kada je prošle godine bilo šanse da se vrati, nego su krenuli da vrte od Stolice pa na dalje, a rezultat toga svi vidimo. Da je bilo drugačije ...
E sad, da li su ti genijalni mozgovi izvukli neki zaključak iz svega, ostaje da se vidi.
Iskreno, nisam baš optimista u tom pogledu.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Maki napisao:
Djisa napisao:Forum je postao po principu, "daj i ja nesto da kazem", ne mora biti tacno i pametno, al da prokomentarisem!
Vidi, možda si u pravu da sam rekao nešto netačno i glupo, što mi nije bila namera, ali iz tvog potpisa se očitava namerna nekultura i agresija, što je ne manje uvredljivo za forum.

Iz mog potpisa se moze videti da mi je Okuka odvratan, jer predstavlja sve ono sto nije moja Vojvodina, i da je zbog moje zelje da Vojvodini bude bolje, potrebno da taj lik ode.

A iz tvog komentara se moglo zakljuciti da je jedino Lalatovic neko ko nije gurao Vosine klince, dok su se svi ostali prosto utrkivali, ko ce pre dati sansu deci iz nase skole, pa sad kao presedan!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Maki
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Mar 22, 2018 5:16 pm
Lokacija: Liman III

Re: Uprava

Post od Maki »

Djisa napisao:A iz tvog komentara se moglo zakljuciti da je jedino Lalatovic neko ko nije gurao Vosine klince, dok su se svi ostali prosto utrkivali, ko ce pre dati sansu deci iz nase skole, pa sad kao presedan!
Slažem se, ali povela se diskusija o njegovom dolasku pa sam komentarisao. Isto bi bilo i za ostale trenere za koje znamo da tako rade. Više sam za neko novo ime, a i za promenu kursa uprave, ako već mora da bude ova. Ovako više ne ide.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Maki napisao:
Djisa napisao:A iz tvog komentara se moglo zakljuciti da je jedino Lalatovic neko ko nije gurao Vosine klince, dok su se svi ostali prosto utrkivali, ko ce pre dati sansu deci iz nase skole, pa sad kao presedan!
Slažem se, ali povela se diskusija o njegovom dolasku pa sam komentarisao. Isto bi bilo i za ostale trenere za koje znamo da tako rade. Više sam za neko novo ime, a i za promenu kursa uprave, ako već mora da bude ova. Ovako više ne ide.
Svi mi znamo sta bi smo voleli, ali ce to tesko ici, ovo je ipak Srbija. I ja bih pre Lalatovica video I Bobeta Pavkovica, Dzimija Marica, Djumija, Radoslava Bataka, I da ne nabrajam ponovo, ali ako mi je opcija Lalatovic, svakako nije najgora koja postoji, posle Okuke, svi su mi bolji.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

Kad su se svi raspisali na ovoj i na temi Treneri, pa da nastavimo u istom tempu :)
Jedan od "onih" članaka koji, doduše napisan pre 5 godina tako dobro oslikava i tadašnju a i sadašnju situaciju. Nije loše podsetiti se..

https://www.sportske.net/vest/prva-stra ... 47721.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Voša - Trčanje sa nogama u vreći
02. oktobar 2013.
Ni tabela, ni pobeda protiv lidera Vojvodini ne ostavljaju ništa osim osećaja uskraćenosti. Jer, pazl kome vazda nedostaju tek par zagubljenih delova ostaje beznadežno nekompletan. Doduše, sada su se zagubili neki drugi komadići slagalice...

Stara, dobra Vojvodina.
Klub koji je poput hladne lepotice, koje se većina odriče uz kletvu kada im nije naklonjena, i hita da je zagrli čim je u njenoj milosti.
Voša je više od prosečnosti, manje od klase. U skraćenoj Jugoslaviji, a onda i još manjoj Srbiji osuđena da glumi kulisu srpskog fudbala, negde na raskrsnici između Zvezde i Partizana na jednoj i ostatka obespravljenog čopora na drugoj strani.
Živeti se od uspomena može, doduše sa iskrivljenim pogledom na ono što je sada, ali nije to najveća nevolja.
Vojvodini uvek nešto nedostaje.
Kada je Bata Butorović predstavljao cement klupske ambicije, klub je funkcionisao ganjajući taj kup nesposoban da pobeđuje kad mora.
Poslednjih godina ni Zvezda, pa ni Partizan, od slučaja do slučaja, nisu bili toliki problem, ali bi jaganjci utihnuli na stratištima širom Srbije, ili u onim dosadnim remijima kod kuće protiv ekipa koje sa sobom tegle bocu sa kiseonikom.
Bilo je tu i katastrofalnih procena struke. Mnogi su se početnici učili na dobroj mašini, čineći igrače slabijima nego što jesu i onda se čudeći što s vremena na vreme otpadne poneki deo.
Dolazimo i do paralelne stvarnosti, Vojvodina je uspevala da proda svoje fudbalere stranim klubovima za razliku od Beograđana, (izuzimamo naravno Partizanove talente), ali je na tabeli stalno zurila u prašinu koju ostavljaju Partizan i Zvezda.
Ok, deo navijača će reći da je pozicija trećeg uzrokovana prirodnim stanjem srpskog fudbala, korupcijom, pljačkom i supremacijom prestonice, ali hajde da to posmatramo kao plod prejake emocije.
Taj omiljeni lament severno i južno od Beograda je "Tole lopove" provincije, univerzalno opravdanje za sve.
Ne, Vojvodina je sebi bila najveća muka, lutala je unutar sistema sa željom da menja, radi promene same.
Uvek je olakšavajuća okolnost bila sjajna škola fudbala, fabrika sa kvalitetnom robom na zalihama. No, ta roba je prečesto imala upotrebnu vrednost samo za kupca, nikako za samog proizvođača.
Vojvodina je nadigrala Partizan, ako pobedi u Nišu, izjednačiće se sa šampionom. Ali, i trijumf i pogled na tabelu, samo će pojačati ukus kiselog grožđa u ustima.
Ako ima pomaka, to je Marko Nikolić, najpismeniji čitaj najbolji trener u ovoj ligi, to svi znaju.
Ali, čak i srpski fudbal, bez obzira što miriše na močvaru, nije nešto u čemu trijumfuje potpuni amaterizam.
Kako motivisati igrače izbegavajući da im kažeš šta će biti sutra?
Kako trčati kada te stvarnost pritiska i vuče nazad?
Kako uopšte verovati u svoje mogućnosti, kada deliš postelju sa neizvesnošću?
Ne vredi, ponovo nešto nedostaje, već miriše na istu priču sa početka teksta.
Najavljene promene u hodu nikome nisu donele dobro odmah, to je kako mali Perica zamišlja uspeh.
Izgubljeno vreme uvek je otpad koga se nije jednostavno osloboditi.
Navijačima je dosta novih početaka, oni bi da nešto traje,Kad stalno resetuješ nadu, na kraju se dugme pokvari od preterane upotrebe.
Šteta, jer svi koji ne vole Zvezdu i Partizan (znam da su u manjini, ali postoje, tu kraj vas), u Voši vide alternativu dosadnom dualizmu srpskog fudbala i možda ideju koja će povući ostale, dokazati im da se može protiv obe strane onog brda.
No, ono što vi i ja znamo je da će taj vrh za ostale večito ostati visok.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

Autor je imao sjajne tekstove na sportskim. Puno pre nego što su na mocartu prelazzi počeli, ovaj lik je pisao sa razumevanjem, pravim, fudbala i sporta uopšte. Po meni puno bolji tekstovi od prelazza, koji su stvarno dobri. Inače, ako me sećanje ne vara navijač je Radničkog iz Kragujevca. Blizance ne miriše niti najmanje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

https://www.fkvojvodina.rs/zakazana-van ... UXtJ9pfYGA" onclick="window.open(this.href);return false;
Ванредна седница Скупштине ФК Војводина је заказана за 21. децембар 2018. године у просторијама клуба у фудбалском центру „Вујадин Бошков“, на адреси Новосадски пут 114 у Новом Саду.
:?: :?: :?:
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Nema ko drugi da nas spase, poslednja nada su nam prepošteni skupštinari.

Da njih nije bilo ko zna gde bi danas bila Vojvodina, pa to što su vratili gospodina Vukovića u klub bi trebalo da im omogući da večno ostanu članovi skupštine.

Nikad mi neće biti jasno kako je moguće da neko podigne ruku i glasa za pumpadziju.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

draganas napisao:Nema ko drugi da nas spase, poslednja nada su nam prepošteni skupštinari.

Da njih nije bilo ko zna gde bi danas bila Vojvodina, pa to što su vratili gospodina Vukovića u klub bi trebalo da im omogući da večno ostanu članovi skupštine.

Nikad mi neće biti jasno kako je moguće da neko podigne ruku i glasa za pumpadziju.
Oni koji su većinski glasali za pomenutog, sada u ovom sazivu skupštine (na sreću) više nisu u većini. Upravo to i jeste jedan od razloga zašto se ovih dana se tribine proziva uprava i ispisuju razne parole protiv Bajatovića. Da se razumemo, ova uprava radi više nego diletantski i ne zaslužuje skoro ništa pozitivno da se kaźe o toj sklepanoj družini, ali svakako ih ne trebaju rušiti oni koji su decembra 2016. Iz sve snage gurnuli klub u ovu provaliju.
A da li je skupština zakazana zbog nekog stvarnog i ozbiljnog razloga ili zbog neke kozmetike i gluposti, već ćemo videti. Po meni, ako se ne namerava nešto konkretno usvajati onda bolje da se i ne sastaju i badava prave predstave.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Imal' kakvih vesti sa skupstine?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Radoye napisao:Imal' kakvih vesti sa skupstine?
Tek je u 18h danas. :cheers:

Koliko si ti unazad po vremenskim zonama? Sest sati? Tebi bi trebalo da je oko podneva onda...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Da, 6 sati. Pobrkao sam datume bio, mislio sam da je juce 21.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/van ... 21-12-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Nimalo optimisticno???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Koliko sam cuo, teeeeska lakrdija.
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Uprava

Post od ŠoneVoša »

Saopštenje navijača FK Vojvodine vam prenosimo u celosti:

„Članovi Skupštine FK Vojvodina na čiju inicijativu je sazvana vanredna sednica Skupštine smatraju da je na Skupštini našeg kluba vođenoj od strane aktuelnog predsednika prekršen statut kluba.

Zanemarujući pravila određena statutom kršeći proceduru aktuelno rukovodstvo je odlučilo da sednica Skupštine bude zatvorena za javnost. Napominjemo da je ovo prvi slučaj u poslednjih 40 godina da Skupština isključuje javnost i medije iz svog rada.

Zašto se krši procedura i statut i više puta se broje glasovi za istu odluku dok većina ne bude zadovoljna? Mi smo iniciriali Skupštinu jer smo želeli da javnost i navijači FK Vojvodine saznaju na koji se način vodi naš klub i da pokušamo da nađemo rešenja za nagomilane probleme.

Zbog svega navedenog predstavnici navijača napustili su sednicu Skupštine. Pitamo se šta aktuelno rukovodstvo na čelu sa Dušanom Bajatovićem ima da krije od onih kojima je FK Vojvodina u srcu i onima koji su im dali poverenje da vode klub?

Ujedinjeni navijači FK Vojvodina“, stoji u saopštenju.

Izvor: BUTASPORT
Odgovori