Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Dejan napisao:Kako javlja Stara Garda izabran je Gajic... Vukelja i Djurovski traze aganzman, a Vukobratovic je otisao u zvezdu, posto mu je istekao ugovor!
Ајде да се вратимо на тему топика. Што се тиче Гајића, његово именовање код мене буди и наду и зебњу јер Гајић + огроман утицај који он има у овом граду+велики капитал који поседује=бољи дани за Стару даму српског фудбала или Гајић+компоњони из мутних времена+приватизација + положај стадиона+његова грађевинска компанија=чир на желудцу и ко зна шта још!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Voja Gajić za evropsku Vojvodinu!
Novinar: B. S., Fotoreporter:

Kako se i pretpostavljalo: nov prvi čovek Vojvodine sinoć je postao ugledni biznismen Vojislav Gajić, koji izbornoj skupštini ipak nije prezentovao sastav najužeg operativnog rukovodstva. Mandatar kome je ukazano jednodušno poverenje se, naime, opredelio da do kraja nedelje vreme posveti konsultacijama i da potom saopšti na koga sve računa da će mu biti saradnici u upravnom odboru.

- Jasno, biće to sposobni ljudi, takvi koji će moći da prate kvalitet našeg profesionalnog pogona. Što se prve ekipe tiče, stekli su se uslovi da imamo pravu evropsku Vojvodinu i jasno je da isti plan imam i kada se radi o sastavu upravnog odbora - čuli smo od Gajića.

Sinoć je rečeno i da se Vojvodina zalaže da svi superligaši, uoči početka takmičenja, moraju "legitimisati" sa po 500.000 evra depozita, a navedeno je i da se zalaže za to da se arbitri javno delegiraju, s tim da u slučaju njihovog kiksa koji utiče na ishod utakmice budu suspendovani na šest meseci, a ukoliko im se drastična greška ponovi - da im se izrekne doživotna zabrana vođenja mečeva.

Istaknuto je i da novosadski crveno-beli zastupaju stav da se, u elučaju, proširenja lige, superligašima priključe najbolji iz prvoligaškog društva, a ne kao što je u predlogu Zajednice superligaša bilo predočeno, da se u eliti nađe i bolji iz baraž utakmice Bežanija - Voždovac.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Upravo sam hteo da napišem kako se topik "uprava" pretvara u topik "transferi".

Je li moguće da niko od ovde prisutnih nije prisustvovao skupštini, i da ne može da iznese neke detalje. Kada je rad skupštine zatvoren za javnost, svi posipaju drvlje i kamenje, a sada koliko čujem sala je zvrjala prazna. Ni sam nisam siguran šta da mislim o ovom izboru. Moja pretpostavka je bila da je Gajić prvobitno odbio funkciju zbog velikog uticaja Bate na dešavanja u klubu, i da je čekao da se neke stvari raščiste pre nego što se lati posla (zbog toga je verovatno i odložena najavljena skupština). E sad, šta nas čeka... :?: , ostaje samo da se nadamo.

Obradovala me je vest o zvaničnom odbijanju cigana i njihove ideje o igranju u NS-u, iako mislim da su oni i pre toga odustali od te ideje. Ali ono što me je jako iznerviralo je verbalna polemika sa predlagačem, našim dragim članom SG, po završetku skupštine. Naime, on nije trebao tako nešto da predloži, jer to nije bilo dogovoreno unapred. :oops:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Milan napisao:Je li moguće da niko od ovde prisutnih nije prisustvovao skupštini, i da ne može da iznese neke detalje. Kada je rad skupštine zatvoren za javnost, svi posipaju drvlje i kamenje, a sada koliko čujem sala je zvrjala prazna.
http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... 7&start=10 6-ti post 8)
Milan napisao:Ali ono što me je jako iznerviralo je verbalna polemika sa predlagačem, našim dragim članom SG, po završetku skupštine. Naime, on nije trebao tako nešto da predloži, jer to nije bilo dogovoreno unapred. :oops:
Pa baš lepo. I čemu onda skupštinski mandat kad ne smeš ni da misliš svojom glavom, već si tu da pratiš nečiji dobro izrežirani program i poslužiš samo za legalizaciju svega pripremljenog? I jel to sada znači, da je nekom možda odgovaralo da se takva odluka ne donese? :wink:
Jel to Skupština ili pozorište?!
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Dugo sam vec na stadionu, imao sam srecu da sam bio svedok Vosine druge titule!Dubroja izjavi da je cigan, Rabrenovic odusevljeno primi radosne vesti, a mi smo srecni kao mali majmuni kada na skupstini jedva uspremo da kazemo da zvijezda nece igrati na nasem stadionu!Dubroja se izjasnjava kao spasilac, ali kao ne zna koliko jos para ima na klupskom racunu, mogli bi promenuti ime u FK Bezanija Novi Sad!Stvarno me je sramota i na stadionu sedim iskljucivo zbog imena Vojvodine, pogledajte na myspace profile Nemanje Ilica i ostalih...pa to su tranvestiti iz grand produkcije!
Rabren i Cvetko uzimaju procente od igraca iz Bezanije i zato mi nemamo prava pojacanja i mesta za nase klince!Brzic je hteo da dovede prave i zato je najuren, zbog procenta!

Treba dovesti Govedaricu, a ove najuriti!
I drugi bi pomagali navijacima oko organizacije, tako da se na to nepozivate oko Rabrena i Magistra...
Pozivam @Camel,@uvek odani,@Staru Gardu i ostale da prokomentarisu ovo

PS Bunjevcevic je imao sastanak u Novom Sadu sa fanom kluba za koji on radi, Dubrojom, a potom Vucko ode sa isteklim ugovorom!Mozda je Dubroja dobio potpisan ciganski dres :idea:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

DNEVNIK napisao:Direktor Riđošić i ja uspeli smo da očuvamo sredstva na računu koliko god smo mogli, a da nije bilo nas, raznelo bi se to za tili čas – rekao je Dubroja, naglasivši da službe u klubu nisu uspele da pripreme finansijski izveštaj za period 2. februar – 23. jun 2008. godine, ali da će to uskoro učiniti i svi će ga dobiti na uvid.
A ko bi razvukao te pare?
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Somborac napisao: pogledajte na myspace profile Nemanje Ilica i ostalih...pa to su tranvestiti iz grand produkcije!
Ako neko izgleda ko da je ispao iz grand produkcije,to je u svakom slucaju Vukobratovic!Koji igrac danas uostalom nije u tom fazonu?!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

[quote="podbara"][quote="DNEVNIK"]Direktor Riđošić i ja uspeli smo da očuvamo sredstva na računu koliko god smo mogli,
Pitam se samo koliko su para njih dvoje lopina mogli da sacuvaju!?Ma koga oni zajebavaju :evil: .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Slika

Ajd da priupitam ja nesto,na osnovu ovog texta gore...

Kako je uopste doslo na skupstini do izglasavanja podrske evropskoj zvijezdi!?
Da li je odluka bila jednoglasna!?
Ako je odluka bila jednoglasna da li su glasanju prisustvovali ovi koji bi za travu sa Marakane dali zvezdi Karadjordja :roll:
A ako su bili i oni na izglasavanju,zasto nije predlozeno da se oni smene,posle kao sto gore vidimo prihvatanja da damo stadion mrskom nam klubu.Mislim da bi se u evropskim ekipama koje gaje ujedno i kult navijaca desilo upravo tako nesto,ali ajd sad... :lol: :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dnevnik

NOVOSAĐANI PRED FORMIRANJEM UPRAVNOG ODBORA


Prvu zvaničnu konferenciju za medije održao je juče u večernjim časovima predsednik Fudbalskog kluba Vojvodina Vojislav Gajić u FC „Vujadin Boškov“ u Veterniku, već poznatoj bazi crveno-belih, a tema je, prema očekivanju, bila formiranje novog Upravnog odbora. Uz najiskrenije izvinjenje zbog kašnjenja konferencije predsednik Gajić započeo je obraćanje rečenicom: „Svi smo na istom zadatku. Da svako, u skladu sa svojim mogućnostima, pomogne Vojvodini“.

Prave reči izabrao je Gajić, kada se u obzir uzme činjenica da je vliki posao pred, pre svega igračima i stručnim štabom, takođe i upravom kluba, jer jedini elitni ligaš iz Srpske Atine kreće u novu akciju, osvajanje Evrope! Za bezmalo dvadeset dana izabranici novog trenera Dragoljuba Bekvalca otisnuće se u kvalifikacione vode za Kup UEFA, ko će biti prvi protivnik Novosađana znaće se danas posle žreba u Nionu, a prema rečima Gajića ima puno posla, koji treba da se uradi pre 17. jula. Zato čelnici crveno-belih ne smeju da čase ni časa i što pre treba da imenuju članove Upravnog odbora.

- Sada je to prioritet. Ne smemo da dočekamo početak kvalifikacija nespremni, a pred nama je veliki posao. Konsultacije oko UO su u punom jeku i do petka će se gotovo sigurno znati novi sastav. Jedno je sigurno, a to je da će u novom Upravnom odboru biti ljudi koji su do sada nebrojeno puta pokazali da vole klub i da mogu da mu pomognu. Insistiraću da se u sklopu našeg plana „Za evropsku Vojvodinu“ postave odgovarajući ljudi, koji će imati zaduženja, ali i koji će odgovarati za njihovo isunjavanje. Svako će imati svoj zadatak, a najviše njih će biti vezano za rezultat i stabilnost kluba, jer želimo da po isteku našeg mandata klub ostane ono što jeste, dostojan reprezent našeg fudbala, ali i Novog Sada - rekao je Gajić.
Gajić se osvrnuo i na današnji žreb za prvo kolo crveno-belog Evro-puta.
- Danas je žreb u Nionu, a prvi mečevi su već 17. jula. Za sada, najveći problem je taj što stadion „Karađorđe“ nema reflektore, a u julu će biti velike vrućine, te su nam reflektori prvi zadatak, koji ćemo danas pokušati da rešimo u razgovoru s ljudima iz Gradske uprave. Za danas u 16 časova najavljen je nastavak radnih sastanaka svih ljudi iz kluba oko formiranja Upravnog odbora i očekujem da će projekat „Evropska Vojvodina“ biti ispunjeniji nego što je bio do ovog trenutka - istakao je predsednik Gajić.

Ono što možda u ovom trenutku najviše zanima novosadsku, vojvođansku i srpsku javnost jesu informacije oko promena igračkog kadra u klubu.
- Želimo da naš klub poprimi evropski manir, te ćemo zbog toga, kada su pojačanja i eventualne promene igračkog kadra u pitanju, sačekati mišljenje trenera Bekvalca, koji trenutno preživljava porodičnu tragediju. Biće posla oko prvog tima, ali i oko omladinske škole. Nemamo vremena za gubljenje i moramo brzo da delujemo jer je početak svih takmičenja veoma blizu i očekujem da sve bude mnogo jasnije do kraja nedelje - završio je Gajić.

M. Ristić
PS
Sve što je rečeno - stoji.
Nema se šta zameriti, a nadam se da će tako i biti.Gajić je sigurno čovek od akcije i zato verujem da će to isto tražiti i od saradnika.
Nadam se da će se Cvetku posrećiti (a i nama) da pređe u Zajednicu Prvoligaša.Ja mu zaista želim puno sreće i uspeha u novom poslu (i naravno, da tamo zastupa interes Vojvodine).
Nadam se i da ćemo Govedaricu videti na mestu Sportskog direktora Voše, tj da će voljenim Klubom procirkulisati sveže ideje i nov način rada. 20 godina bez promena, pa da se i najbolje radilo (a uglavnom smo tavorili) - previše je (i treba dati šansu novim ljudima i vizijama).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Slusao sam ovih dana izlaganje naseg novog predsednika u dva navrata i ono sto mi malko bode oci jeste ta prica o "Evropskoj Vojvodini"(sto bi neki rekli-pa zar Vojvodina nije oduvek bila u Evropi),jer me nekako to podseca na onu pricu o "Evropskoj zvezdi"(u kosarci)koja je imala sve samo ne sracan kraj!?
Prica se kako treba ceo klub podici na jos visi nivo,od omladinskih kategorija do prvog tima,sto je super ali zasto se odmah ne krene sa tim,narocito kod stvari koje nisu toliko zahtevne i ne kostaju puno,a svim navijacima mnogo znace!Tu pre svega mislim na informisanost nas navijaca sto se tice priprema,dolazaka igraca na probu....
Pogledajte samo koliko novinara,raznih izvestaca,prate ona dva nasa najveca kluba,upoznati smo do detalja,kada igraci ustaju,peru zube,vrse malu,veliku nuzdu,kad se odmaraju,ko je koga pobedio u bilijaru,kartanju,sahu,ko ima devojku,ko nema.....a mi ni u Novosadskim novinama ne mozemo nista da saznamo,nemamo pojma ni ko je igrao prvu utakmicu,znamo samo da je Aleksic dao gol i to je to,kao da smo na pripreme otisli u Zimbabve a ne u Sloveniju?!O igracu koji je dosao na probu u partizan znamo bukvalno sve,od kada je poceo da pika fudbal do sad,a o igracima koji su kod nas bili na probi??Samo iz koje zemlje stizu,a kako se zovu,koju poziciju igraju ko da je to vazno(nego bi reko mozda i nije bitno ionako nece proci probu)?!
Zar nisu mogli da daju eto neki dinar naprimer Red Firmu(koji to odlicno radi) da ode sa klubom na te pripreme i da nama peko ovih foruma koje imamo salje izvestaje,zar je to toliki problem?!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

vladans napisao:Slusao sam ovih dana izlaganje naseg novog predsednika u dva navrata i ono sto mi malko bode oci jeste ta prica o "Evropskoj Vojvodini"(sto bi neki rekli-pa zar Vojvodina nije oduvek bila u Evropi),jer me nekako to podseca na onu pricu o "Evropskoj zvezdi"(u kosarci)koja je imala sve samo ne sracan kraj!?
Prica se kako treba ceo klub podici na jos visi nivo,od omladinskih kategorija do prvog tima,sto je super ali zasto se odmah ne krene sa tim,narocito kod stvari koje nisu toliko zahtevne i ne kostaju puno,a svim navijacima mnogo znace!Tu pre svega mislim na informisanost nas navijaca sto se tice priprema,dolazaka igraca na probu....
Pogledajte samo koliko novinara,raznih izvestaca,prate ona dva nasa najveca kluba,upoznati smo do detalja,kada igraci ustaju,peru zube,vrse malu,veliku nuzdu,kad se odmaraju,ko je koga pobedio u bilijaru,kartanju,sahu,ko ima devojku,ko nema.....a mi ni u Novosadskim novinama ne mozemo nista da saznamo,nemamo pojma ni ko je igrao prvu utakmicu,znamo samo da je Aleksic dao gol i to je to,kao da smo na pripreme otisli u Zimbabve a ne u Sloveniju?!O igracu koji je dosao na probu u partizan znamo bukvalno sve,od kada je poceo da pika fudbal do sad,a o igracima koji su kod nas bili na probi??Samo iz koje zemlje stizu,a kako se zovu,koju poziciju igraju ko da je to vazno(nego bi reko mozda i nije bitno ionako nece proci probu)?!
Zar nisu mogli da daju eto neki dinar naprimer Red Firmu(koji to odlicno radi) da ode sa klubom na te pripreme i da nama peko ovih foruma koje imamo salje izvestaje,zar je to toliki problem?!
Slazem se sa ovim!Iako ja i Red firm imamo nekih nesuglasica po odredjenim pitanjima,zaista se mora priznati da covek odlicno izvestava i da isprati sve utakmice naseg Kluba tokom sezone.Zato bi mu se trebalo omoguciti da ode sa Klubom na zimske i letnje pripreme,kao i da mu se pokriju (bar) i putni troskovi prilikom gostovanja naseg Kluba,a da ne govorimo koliki bi to znacaj imalo i za navijacke novine Huk.Mada ce to tesko biti ostvarljivo,jer od njega ne mogu narucivati kojekakve textove,kao od npr. M.G. ili S.S. i ostalih novinara iz "sportskih" novina...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

vladans napisao:....a mi ni u Novosadskim novinama ne mozemo nista da saznamo,nemamo pojma ni ko je igrao prvu utakmicu,znamo samo da je Aleksic dao gol i to je to,kao da smo na pripreme otisli u Zimbabve a ne u Sloveniju?!O igracu koji je dosao na probu u partizan znamo bukvalno sve,od kada je poceo da pika fudbal do sad,a o igracima koji su kod nas bili na probi??Samo iz koje zemlje stizu,a kako se zovu,koju poziciju igraju ko da je to vazno(nego bi reko mozda i nije bitno ionako nece proci probu)?!
...
Brate moj, nista to nije slucajno. Sto se manje zna to se lakse moze prodavati magla. Blizanci svoju robu reklamiraju direktno za strano trziste, zato su i u medijima, zato se guraju i u reprezentaciju, pisu se bajke o njima kao da su u najmanju ruku sve sam Kaka i Mesi. Mi (tj. R&R) jos uvek radimo na procente i provizije, zato i ne treba da se zna ko je bio kakav na probi i sta se desava na pripremama. Sto manje znas to ces lakse da progutas njihove prazne price, jer sve misle navijaci su glupa stoka, obecas im duplu kruu i oni srecni pa sta bude.
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

За потпредседнике су изабрани : Бутуровић,Дуброја и Лалошевић.
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Anonimus napisao:За потпредседнике су изабрани : Бутуровић,Дуброја и Лалошевић.
Ко је Лалошевић?
Odgovori