Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Vojo, ja sam odrastao u ono doba najvece dubioze kluba, tu s pocetka veka. Nema tih Cirkovicevih penala Njukaslu, ili Zigicevih golova Romi, koji bi mogli zameniti Francov projektil u raslje Zemunu, Kizin gol ciganima,...

Prosto, fudbalu i Vosi pristupis iz nekog drugog ugla - tradicija, lojalnost, istorija. Kod mene je makar to upalilo, i lagano sam odoleo pritiscima svih mogucih grobara u caletovom okruzenju. Takodje, pobede su jos sladje kad su retke i krvlju zaradjene. :mrgreen:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

Za koga ce neko navijati zavisi i od uticaja sredine.
Kod nas u kuci je ranih sedamdesetih, bila uvek svetkovina kad igra Vojvodina, okupe se prijatelji, rodjaci i komsije, pa svi na utkmicu da se gleda Vojvodina.

Mene je pokojni deda rodjeni beogradjanin "naucio" da volim Vojvodinu, kao sto ju je on voleo.
On je kao bivsi navijac i igrac BSK-a, osecao izuzetno gadjenje prema blizancima, mozda i vece nego ja sada.

I jos nesto nisu sve pobede i titule iste i ne vrede isto.
Vise vrede 2 titule Vojvodine u SFRJ, nego desetine namestenih titula smradova iz Beograda.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Boske87 napisao: Posao me odveo ne tako daleko, sa druge strane Fruške gore ali više je stanje u klubu.
Znam da nije za ponos moje odustajanje od kluba ali shvatio sam da smo skliznuli u verovatno decenijsku krizu na svim nivoima.
Na meni je bilo da biram da li da kidam živce zbog Voše ili da sredim privatni i poslovni život.
Izabrao sam ovo drugo, sredio karijeru, oženio se i ako Bog da za 7-10 dana ću postati otac jednog malog slaninara :D .

Šteta...
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

Voja napisao:Retkost je da se neko pri samim pocecima simpatisanja nekog kluba primi na losu igru i rezultate,realno... deca vole heroje,pobede... jbg. Ali,trudim se,sada je donekle i lakse jer veliki deo istorije moze da se gleda na youtubu tj. ne mora da se cita u knjigama :mrgreen:
Aj kada je mali jako ni ne zna sta je pobeda, tada ga upelcujes, kasnije mu objasnis da heroj ne pobedi bas svaki put! Ali kada pobedi dobro to i zaradi i zapamti, tako u svim situacijama u zivotu, niko mu to na kvarnjaka ne da ili pokloni! Nemas pojma koliko su moji bili ponosni posle one utakmice sa crnim :shit: 2011.g. i naseg odlaska posle one kradje... Oni preko kao nesto slave ali heroji nisu tamo obitavali, zaspali na meni u onom konvoju ipak normalnih ljudi! :lala:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Pitanje za upravu FKV.
Kada ćete konačno ispuniti obećanje i objaviti revizorski izveštaj o finansijskom stanju?
Takođe, vrlim novinarima koji prate forum predlažem da ovo pitanje postavljaju u svim prilikama, dok napokon ne dobijemo jasan i nedvosmislen odgovor.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Cane napisao:Pitanje za upravu FKV.
Kada ćete konačno ispuniti obećanje i objaviti revizorski izveštaj o finansijskom stanju?
Takođe, vrlim novinarima koji prate forum predlažem da ovo pitanje postavljaju u svim prilikama, dok napokon ne dobijemo jasan i nedvosmislen odgovor.
Nemoj se nadati ovom u skorije vreme. Sta se nama u klubu promenilo osim uprave? Ljud oko kluba su i dalje isti, isti mutni tipovi u i okolo kluba... ne bih se ja nadao nikakvom nezavisnom revizoru u skorije vreme.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

http://mondo.rs/a1086291/Sport/Fudbal/V ... arata.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Da pohvalim upravu! :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Istok, zapad i sever su na utakmici sa zvezdom proglaseni za domacu tribinu. Postavlja se pitanje zbog cega je policija na zapadu u prvom poluvremenu hapsila navijace Vojvodine.

I onda se ocekuje da klub ima podrsku i pitamo se sto je svaki put sve manje Slaninara...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

Milan napisao:Istok, zapad i sever su na utakmici sa zvezdom proglaseni za domacu tribinu. Postavlja se pitanje zbog cega je policija na zapadu u prvom poluvremenu hapsila navijace Vojvodine.

I onda se ocekuje da klub ima podrsku i pitamo se sto je svaki put sve manje Slaninara...
Upravo to sam hteo da napisem. Cigani dodju da provociraju, pa posle hapse nase.
I ljudi plate kartu, odu na zapad da sednu, a one kornjace se nataknu na stepenice, i mozes za 500 dinara da im gledas ledja.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/03/ne-su ... -majstori/
NE SUDE ŠEGRTI, NEGO MAJSTORI



Fudbalski klub i sportsko društvo Vojvodina javno izražavaju svoje nezadovoljstvo suđenjem arbitra Jovana Šegrta iz Beograda na jučerašnjoj utakmici između Vojvodine i Crvene zvezde na “Karađorđu”.

Juče je u Novom Sadu odigran fudbalski derbi Vojvodina – Crvena zvezda. Dobar fudbal, muški, 10.000 gledalaca. Retkost za srpski fudbal. Ono što je postalo često je katastrofalno suđenje. Fudbal se igra zbog publike i sportskog nadmetanja, a ne zbog kladionica i interesnih lobija. To uništava srpski fudbal u sportskom i moralnom smislu.

Ako o rezultatu utakmica i mestu na tabeli ne odlučuje igra i sportska sreća na terenu, nego pištaljka u ustima ljudi sumnjivog morala, sport gubi smisao.

To nije problem samo FK Vojvodina ili bilo kog drugog kluba, već celokupne sportske javnosti. Da li će taj kancer vratiti gledaoce na stadione i ugled srpskog fudbala? Neće. Pozivamo FSS, Zajednicu Super lige i Prve lige i sve fudbalske klubove da se izborimo protiv ovog zla.

Da suđenja budu fer i poštena. Tražimo li mnogo?!


Ne znam, meni je ovo jako mlako...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Ma saopštenje je sramotno, kao i kazna koju su dobili blizanci. Sve je to deo jednog bolesnog sistema, u kom mi nažalost sve više ne samo učestvujemo, nego smo i saučesnici. Svi klubovi su toliko raz*ebani blizanačkim kvislinškim upravama, da svaki ozbiljan oblik aktivnog otpora osuđen na propast, nažalost. Ostaju ovakva saopštenja da se opere savesti i šatro pokaže javnosti kako se kao bore protiv terora. Očekivti da u ovom trenutku ostali klubovi stanu na našu stranu ovde je potpuno logično. Ali zašto smo mi ćutali prošle nedelje kada se oglasilo nekoliko klubova protiv pljačke?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

borrissey napisao:Ali zašto smo mi ćutali prošle nedelje kada se oglasilo nekoliko klubova protiv pljačke?
Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Jos uvek mi niko nije rekao sta je Borjan uradio? Inace, i on se oglasio povodom penala i rekao kako je on sa svog gola video da je penal hahahahahaha :mrgreen: Gore dju**e od Supica lik...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Saopštenje je bledo i na neki način iznuđeno reakcijama koje su prisutne kod nas ali drugih od te večeri.
Kako god bilo, bolje i ovo nego da su skroz ćutali, ranije je gotovo po pravilu bivalo tako.
Jasno je da je u ovom trenutku, zbog raznih interesa i uticaja, to bio maximum koji se mogao zvanično čuti iz kluba. Nego, sad treba očekivati novu kaznu za Stolicu zbog izjave o osramoćenosti kluba, ali u svakom slučaju mislim da je bolje što je to tako tada rekao nego da je ćutao ili se pravio nevešt.
Da je time pogođeno u centar vidi se po reakcijama druge strane iz kojih se vidi potreba da dokazuju nedokazivo i besmisleno, a time se samo još više potvrđuju šta su i kakvi su zaista.
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Uprava

Post od Samo Voša ! »

gospodinFKV napisao:
borrissey napisao:Ali zašto smo mi ćutali prošle nedelje kada se oglasilo nekoliko klubova protiv pljačke?
Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Jos uvek mi niko nije rekao sta je Borjan uradio? Inace, i on se oglasio povodom penala i rekao kako je on sa svog gola video da je penal hahahahahaha :mrgreen: Gore dju**e od Supica lik...
http://www.butasport.rs/fudbal/za-vreme ... ucu-video/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo šta je uradio. Šabančina.

Kako je već neko napisao mi samo dajemo legitimitet ovoj nakaradnoj nazovi JSL, a ova saopštenja su kao deo nekog folklora koji traje decenijama i trajaće u nedogled.

Ja sam za neke radikalne mere pošto očito ovo ne ide i svake sezone je ista pesma, oni kradu mi kukama, time samo srozavamo ugled kluba a ona go**a se nasleđuju kako smo mi bedni i da ništa nismo osvojili godinama nego samo seremo, što i nije netačno.

Mislim da bismo trebali da pripremamo teren za istupanje iz lige. Naravno ne saopštenjima nego promišljeno i na tome da radimo neki period. Možda ovo vama dragi forumaši zvuči smešno, glupo il kako god ali ja ne vidim drugi izlaz i da će ovaj zulum prestati.

Da u tajnosti napravimo dogovor sa klubovima iz super i prve lige koji imaju muda da istupe iz ove pašaluk lige i da pre početka nove sezone bar 20 klubova izađe sa istim saopštenjem da istupaju iz fss i ovog cirkusa i da će učestvovati u novoj ligi, bez kancera, njihovih satelita, sudijske mafije. Sami ne možemo, ali ako imamo podršku 50% klubova možda bismo i mogli, neka 3 sezone igramo i bez evrope (i onako mahom sem kancera i nas svi imaju epizodne uloge od po jedno kolo, pa kao i mi sami) ali ako se trend nastavi možda bismo u saradnji sa uefom i dobili neke predstavnike za evropska takmičenja. Ako ni to bar bismo pošteno uzdrmali mafiju iz fss i ne bi im dali kredibilitet.

E sada da li ima snage, volje i želje za tim pitanje je, da li bi se za 3 dana sve nastavilo po starom verovatno, da li bi kolovođa (FKV) bio obezglavljen verovatno. Ali ne vidim drugi izlaz iz ovoga blata.
Mi smo ucenjeni "srbijagasom" i "grad novi sad" da ćutimo i trpimo ovo onda nije ni čudo što se i "manji" klubovi povinuju.
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Uprava

Post od Roki »

Ovo saopsenje je gola limunada,evidentno je da uprava ne prati Stolicinu borbu protiv nepravde svake vrste.
Odgovori