Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Krle napisao:Ne može bez šlihtanja...
E, pa to me je zanimalo - da li je slihtanje ili sarkasticna opaska da smo izuzeti od privatizacije i kao takvi stavljeni na raspolaganje raznoraznim go**arima bliskim upravo tom gradu i toj kompaniji.

Boze kako su nas namagarcili time tada.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post od AntonioKasano »

Sve dobro do poslednjeg pasusa. Ako nista moglo je i suptilnije da se zahvali na crkavici koju je klub dobio...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Sto sponzor i Grad ne napisu koliko su dali, ako su dali?
Zasto je to tajna?
Eno, mts dao partizanima 1,5 miliona evra. Objavljeno. Gasprom zvezdi 6milki, ako ne i vise?
Javno izneli, a da li je to sve, to ne znamo?
Prihode od igraca nemamo. Jer, kakve dovodimo, ne mozemo prodati nikom, dok nam omladinci, iz nase skole, odlaze zabadava.
Sve u svemu, odosmo putem OFK.
Tek toliko, koliko je doktor voleo OFK i ovi nasi, sa njim, Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/77209 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
На основу првостепене пресуде Основног суда у Новом Саду, клуб са „Карађорђа” ће бившем функционеру Милану Чабрићу, на име незаконитог раскида уговора о раду, морати да исплати 2,5 милиона динара.

Трошкови спора од око 180.000 динара, такође, иду на терет Војводине. Пред Вишим судом у Новом Саду води се још један спор Чабрића и Војводине. Вредност је много већа, око 100.000 евра.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Uprava

Post od severozapad »

Covece koje su njuske nama protutnjale kroz klub svih ovih godina. Sivilo je toliko veliko da ovako neku licnost potpuno izbrises iz secanja i onda stigne da naplati.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Pa ovo je sjajno!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post od Grouch »

U dzunglama J.Amerike,medju onim plemenima bogu iza nogu,ima vise reda nego kod nas.Ovde policija direktno podrzava krsenje zakona pustajuci na domacu tribinu protivnicke navijace,sto je krivicno delo.Umesto da ih hapsi pa na robiju oni ih jos cuvaju.Nevidjen skandal.Ljudi,dozovite se pameti,pravite od zapada mini ratnu zonu,jel treba neko dete,matorac,bilo ko da najebe u nekom stampedu,tuci,bacenoj baklji itd jer vi zatvarate oci pred krsenjem zakona?Tek ovo ludilo sa frakcijama onih bolesnika je neverovatno.Kao da se ne bi potukli daj da ih stavimo na tri tribine?Koga boli uvo dal ce se pobiti ili ne,ko se pobije na stadionu je opet krivicno delo,jos teze.Osim za vas policiju.Pa jel moguce da policija u celoj Srbiji priznaje da je nesposobna da obezbedi utakmice od par hiljada ljudi pa pusta bednu saku sljama da zajebava celu fudbalsku Srbiju?Pa juce ih je bilo 1000,svi bi stali na tribinu ispod semafora i vi kao niste u stanju to da obezbedite?Nije to,nego vi kao da namerno hocete haos da napravite umesto da ste prvi tu da ga sprecite.Aman bre,dovedite se u red,svi smo sugradjani,sunarodnici,cemu to pravljenje mini gradjanskih ratova?Tu dolazimo do bedne skupine u upravi.Jedini ste na svetu koji rade u interesu drugih klubova.Vi ste saucesnici u krsenju zakona jer ste oteli domacu tribinu svojim navijacima,jer ste dozvolili sljam na drugoj domacoj tribini,sljam kome ni mrtav covek nije svetinja.Koji ti peva da si ustasa a Tudjman mu bio predsednik.Takvima vi ispunjavate zelje.Veleizdaja.Zbog takvih zajebavate i drzite sopstvene navijace 2 sata posle utakmice.Veleizdaja.Prodajete im karte u BG.Veleizdaja.Gazite sopstvenu rec da je zapad domaci.Veleizdaja.Bole vas uvo dal ce neko ispod vase loze da nastrada zbog toga.Bedno,sramotno,poltronski,izdajnicki,neodgovorno.Kvisling do Kvislinga,pocevsi od Vlaovica koji u svom wc papiru ima vise mesta za blizance nego za klub ciji je predsednik,pa mu recimo ludaci Covic i Vujosevic svaki drugi dan(do skoro) imaju pola strane za svoje istresanje govana.Daj bubreg Vujosevicu kad ga toliko volis.Sramotno sta vi svi radite sa svetinjom.U Surdulici te brutalno pljackaju,samo pukom srecom smo pobedili,vi cutite.Jos se potplaceno dju**e koje radi kao novinar u drugom wc papiru,izvesni Davidovic,osere po nama najstrasnije,da sudiji ocenu 7,covek uopste ne spomene da je Gajicu ponisten evrogol,nebitno dal je regularan(a verovatno je bio),on to totalno izignorise a vi cutite.Samo jedan u moru primera kako vi radite.
Elem,svaka cast za bojkot,jedino bi trebalo da masa bude ispred stadiona u takvim situacijama a ne da se rastrka kako ko i gde ili ni da ne dodje.Ne mogu da shvatim ljude koji odu na zapad ako je vec bojkot.Pa jel vam se svidja da nas svi zivi zajebavaju na sve moguce fore i da vam to ne smeta?Pa i protiv usranog Rada su nas drzali zakljucane zbog njih 30,40.Tretiraju te kao stoku i to vam ne smeta?Pravi se haos na zapadu koji bi trebao da je bezbedan da mozes da dovedes bebu na njega,ni to vam ne smeta?Nije mi jasno,voleo bi da mi to neko objasni,mozda nisam u pravu.
PS:Gavrilovicu,gde si ti video 7000 gledalaca?Jel to namerno moras da dizes blizancima i/ili ovoj upravi broj gleodalaca?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Grouch napisao:U dzunglama J.Amerike,medju onim plemenima bogu iza nogu,ima vise reda nego kod nas.Ovde policija direktno podrzava krsenje zakona pustajuci na domacu tribinu protivnicke navijace,sto je krivicno delo.Umesto da ih hapsi pa na robiju oni ih jos cuvaju.Nevidjen skandal.Ljudi,dozovite se pameti,pravite od zapada mini ratnu zonu,jel treba neko dete,matorac,bilo ko da najebe u nekom stampedu,tuci,bacenoj baklji itd jer vi zatvarate oci pred krsenjem zakona?Tek ovo ludilo sa frakcijama onih bolesnika je neverovatno.Kao da se ne bi potukli daj da ih stavimo na tri tribine?Koga boli uvo dal ce se pobiti ili ne,ko se pobije na stadionu je opet krivicno delo,jos teze.Osim za vas policiju.Pa jel moguce da policija u celoj Srbiji priznaje da je nesposobna da obezbedi utakmice od par hiljada ljudi pa pusta bednu saku sljama da zajebava celu fudbalsku Srbiju?Pa juce ih je bilo 1000,svi bi stali na tribinu ispod semafora i vi kao niste u stanju to da obezbedite?Nije to,nego vi kao da namerno hocete haos da napravite umesto da ste prvi tu da ga sprecite.Aman bre,dovedite se u red,svi smo sugradjani,sunarodnici,cemu to pravljenje mini gradjanskih ratova?Tu dolazimo do bedne skupine u upravi.Jedini ste na svetu koji rade u interesu drugih klubova.Vi ste saucesnici u krsenju zakona jer ste oteli domacu tribinu svojim navijacima,jer ste dozvolili sljam na drugoj domacoj tribini,sljam kome ni mrtav covek nije svetinja.Koji ti peva da si ustasa a Tudjman mu bio predsednik.Takvima vi ispunjavate zelje.Veleizdaja.Zbog takvih zajebavate i drzite sopstvene navijace 2 sata posle utakmice.Veleizdaja.Prodajete im karte u BG.Veleizdaja.Gazite sopstvenu rec da je zapad domaci.Veleizdaja.Bole vas uvo dal ce neko ispod vase loze da nastrada zbog toga.Bedno,sramotno,poltronski,izdajnicki,neodgovorno.Kvisling do Kvislinga,pocevsi od Vlaovica koji u svom wc papiru ima vise mesta za blizance nego za klub ciji je predsednik,pa mu recimo ludaci Covic i Vujosevic svaki drugi dan(do skoro) imaju pola strane za svoje istresanje govana.Daj bubreg Vujosevicu kad ga toliko volis.Sramotno sta vi svi radite sa svetinjom.U Surdulici te brutalno pljackaju,samo pukom srecom smo pobedili,vi cutite.Jos se potplaceno dju**e koje radi kao novinar u drugom wc papiru,izvesni Davidovic,osere po nama najstrasnije,da sudiji ocenu 7,covek uopste ne spomene da je Gajicu ponisten evrogol,nebitno dal je regularan(a verovatno je bio),on to totalno izignorise a vi cutite.Samo jedan u moru primera kako vi radite.
Elem,svaka cast za bojkot,jedino bi trebalo da masa bude ispred stadiona u takvim situacijama a ne da se rastrka kako ko i gde ili ni da ne dodje.Ne mogu da shvatim ljude koji odu na zapad ako je vec bojkot.Pa jel vam se svidja da nas svi zivi zajebavaju na sve moguce fore i da vam to ne smeta?Pa i protiv usranog Rada su nas drzali zakljucane zbog njih 30,40.Tretiraju te kao stoku i to vam ne smeta?Pravi se haos na zapadu koji bi trebao da je bezbedan da mozes da dovedes bebu na njega,ni to vam ne smeta?Nije mi jasno,voleo bi da mi to neko objasni,mozda nisam u pravu.
PS:Gavrilovicu,gde si ti video 7000 gledalaca?Jel to namerno moras da dizes blizancima i/ili ovoj upravi broj gleodalaca?
Gde nisi u pravu? Po tvom tekstu se cini da je Firmi bitna Vojvodina. Vidi, ovako, sto mene tice, ja mislim svojom glavom, i ne slusam Firmu, ali od kad su doveli Vukovica, ja se uhvatim da sta oni kazu, odmah pomislim suprotno. Tako da ,sto se mene tice, ne interesuju me njihove ideje.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/7832 ... aradjordja" onclick="window.open(this.href);return false;
Александар Влашкалић, секретар Војводине, физички је нападнут јуче ујутру испред благајне стадиона „Карађорђе
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post od Grouch »

Djisa napisao: Gde nisi u pravu? Po tvom tekstu se cini da je Firmi bitna Vojvodina. Vidi, ovako, sto mene tice, ja mislim svojom glavom, i ne slusam Firmu, ali od kad su doveli Vukovica, ja se uhvatim da sta oni kazu, odmah pomislim suprotno. Tako da ,sto se mene tice, ne interesuju me njihove ideje.
Prvo,nije u redu,najblaze receno,da vredjas ogromnu vecinu normalnih ljudi u Firmi.Drugo,drzanje domacih navijaca posle utakmice,davanje domace tribine gostujucim navijacima(istok),zastita umesto hapsenja gostujucih navijaca koji vrse krivicno delo ulaskom na domacu tribinu(zapad),raznorazno maltretiranje koga nisu postedjena ni deca,zabrana odlaska u klonju(!?!?!?),nasumicna hapsenja domacih navijaca bez ikakvog razloga,otimanje pola domace tribine iz cistog hira(sever protiv ciga pre par godina) itd,nisu nikakve firmine ideje nego ideje dela policije uz totalno bolenje kurca a verovatno i saradnju kvinsliske uprave.Ako je to tebi sve lepo,onda na nekoj sledecoj utakmici zamoli nekog pandura da te ispoliva pendrekom,posto si u tom slucaju ocigledno u nekom S&M fazonu.Elem,mogu da razumem da nisu svi za to da se uopste ne ide na utakmicu,da su neki da se ide pa da se izadje pred kraj ili da se na neki drugi nacin skrene paznja na ovo sumanuto ponasanje onih koji bi prvi trebali da su protiv sumanutog ponasanja,ali da nekog totalno boli uvo za sve ovo,to je neshvatljivo.
Sto se tice protesta protiv Proletera,ne moze biti zahtev samo da prvi izlazimo na utakmicama sa blizancima,nego pod obavezno mora biti i to da se njima daje samo jedna tribina uz proterivanje gamadi sa zapada(ako nece policija nek ih puste nama,da narod uzme zakon u svoje ruke kao u srednjem veku).
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Grouch napisao:
Djisa napisao: Gde nisi u pravu? Po tvom tekstu se cini da je Firmi bitna Vojvodina. Vidi, ovako, sto mene tice, ja mislim svojom glavom, i ne slusam Firmu, ali od kad su doveli Vukovica, ja se uhvatim da sta oni kazu, odmah pomislim suprotno. Tako da ,sto se mene tice, ne interesuju me njihove ideje.
Prvo,nije u redu,najblaze receno,da vredjas ogromnu vecinu normalnih ljudi u Firmi.Drugo,drzanje domacih navijaca posle utakmice,davanje domace tribine gostujucim navijacima(istok),zastita umesto hapsenja gostujucih navijaca koji vrse krivicno delo ulaskom na domacu tribinu(zapad),raznorazno maltretiranje koga nisu postedjena ni deca,zabrana odlaska u klonju(!?!?!?),nasumicna hapsenja domacih navijaca bez ikakvog razloga,otimanje pola domace tribine iz cistog hira(sever protiv ciga pre par godina) itd,nisu nikakve firmine ideje nego ideje dela policije uz totalno bolenje kurca a verovatno i saradnju kvinsliske uprave.Ako je to tebi sve lepo,onda na nekoj sledecoj utakmici zamoli nekog pandura da te ispoliva pendrekom,posto si u tom slucaju ocigledno u nekom S&M fazonu.Elem,mogu da razumem da nisu svi za to da se uopste ne ide na utakmicu,da su neki da se ide pa da se izadje pred kraj ili da se na neki drugi nacin skrene paznja na ovo sumanuto ponasanje onih koji bi prvi trebali da su protiv sumanutog ponasanja,ali da nekog totalno boli uvo za sve ovo,to je neshvatljivo.
Sto se tice protesta protiv Proletera,ne moze biti zahtev samo da prvi izlazimo na utakmicama sa blizancima,nego pod obavezno mora biti i to da se njima daje samo jedna tribina uz proterivanje gamadi sa zapada(ako nece policija nek ih puste nama,da narod uzme zakon u svoje ruke kao u srednjem veku).
Aj za početak koristi razmak posle zareza i tačke, jako je zamorno za čitanje. A drugo, ja nisam vredjao nikog, nego sam konstantovao da je misljenje Firme povezano iskljucivo sa mogućnošću profita, a tu sigurno ne spada ogromna većina normalnih ljudi, koje si ti spomenuo. Meni smeta njihovo konstantno teranje uprave, a nemaju blage veye koga bi doveli, a da je bolji od ovih, ili možda planiraju da vrate pumpadžiju.
Pa da se ne ljubimo!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Ovo je sramota da se udara sekretar , bez obzira ko, sta, kako...pa ko je sledeci...jel treba nekoga ubiti, sto ne misli ili ne radi ko drugi, ili sta got..ovo je dno dna
Imali smo slucaj sa Trujicem kad je prebijen u svlacionici,pa jel to klub kakav zelimo, sramota
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od 1892 »

Ko j**e i Trujića i Vlaškalića...treba realno da nam se j**e za sve u i oko kluba sem par klinaca i Rockova...
A i ova priča oko uprave je trula do jaja. Teraju se ovi da se postave slični samo podobniji. Pravim slaninarima je klub ogađen i prosto ne mogu da zamislim nikog sa integritetom da se uključi u ovu mulj priču. Definitivno mislim da klubu i našem fudbalu nema leka. Iskreno sa ove vremenske distance cenim dosta stvari koje je Bata radio u klubu iako sam se u to vreme gadio da nam je takav lik na čelu. Bar je imao muda da se zainati kad treba, da napuši koga treba a sad Surdulice i raznorazni kurci palci šilje isti taj k***c na nama. Blizance da ni ne spominjem.
Come on you Reds!
Nebojsa
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 31, 2019 3:17 am

Re: Uprava

Post od Nebojsa »

Dugo sam navijac koji dolazi na zapadnu tribinu, radovanja, tugovanja, nerviranja, besa, nadanja ali nikad toliko razocaran da se ne pojavim na sledecoj utakmici, nikad do ove subote, nikad za ovih 35 godina!Uprava jedna od najgirih, trener koji nije za klub ove tradicije i velicine, igraci koji u vecem broju nisu dostojni dresa koji nose, navijaci sa severne tribine odnosno vodje su kao i uprava tu samo zbog interesa, stadio ruiniran, teren nije za normalno igranje, sve ovo sam znao i pre subote mnogo pre ove subote, a onda bizaran detalj naterao me na ozbiljno razmisljanje da li i dalje ici na stadion, naime, rezervni igrac Damjan Gojkov ulazi na teren u razlicitom dresu odnosno razlicitom rasporedu boja na njemu, to je sadasnja slika kluba, JADNA, to je stanje drzave, grada , odnosno drustva u celosti!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

http://mondo.rs/a1180855/Sport/Fudbal/S ... cenja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
Odgovori