Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Vukovicu preti sestomesecna suspenzija. Koliko god me raduje ta vest, toliko je presmesno to sto se on kaznjava zbog jedne izjave, a onaj rat saopstenjima u poslednje dve sezone - nikom nista...
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Uprava

Post od torrente »

Nekad je ne tv-u bila jedna dobra emisija..."Tražili ste gledajte"
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

http://www.novisadinfo.info/2017/08/bra ... i.html?m=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Da mi je neko rekao da ce se jednog dana pojaviti kreatura koja ce mi ogaditi klub za koji disem od kako sam svestan disajnih organa...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... id=1294001


Da se uveri koliko smo pouzdana filijala...
POŠTO OBRAZ ???!!!
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Re: Uprava

Post od uporan »

Dolazi Bogoljub da vidi sta moze tu da se zida :mrgreen:
UH!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Milan napisao:http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... id=1294001


Da se uveri koliko smo pouzdana filijala...
Dovoljno je da procitamo komentare zvezdinih navijaca, pa da vidimo koliko je dobrodosao tamo, a kamoli ovde.
Mada, ako postanemo Teleoptik crvenog blizanca, to mu bude ulaznica, na mala vrata, za zvezdu.
FKV je trebalo davno ugasiti i sacuvati obraz Osnivaca i navijaca, kada (samo nominalno) drugi grad u drzavi, nije u stanju da odrzi najstariji i trofejni fudbalski klub u super ligi.
Izgleda da je Novi Sad postao samo geografsko mesto boravista i nista vise?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post od ragazzi di Neoplanta »

Ja sam za, ako već imamo lopova i šarlatana, trebaju nam najbolji! Treba videti da li je Dinkić zainteresovan.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/mog ... 23-08-2017


Jos se ovaj hvali kako su bili u Zemunu. Bas su ih usrecili...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Dakle, brat Karić je stigao, sad fali samo još Alan Čumak, i toeto.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

borrissey napisao:Dakle, brat Karić je stigao, sad fali samo još Alan Čumak, i toeto.
Sigurno će sad na severu da se istakne neka adekvatna "antitajkunska" parola.
Ili možda ovaj put ipak neće ...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Cane napisao:
borrissey napisao:Dakle, brat Karić je stigao, sad fali samo još Alan Čumak, i toeto.
Sigurno će sad na severu da se istakne neka adekvatna "antitajkunska" parola.
Ili možda ovaj put ipak neće ...
Oterasmo Zbiljica jer je hteo stadion ili sta vec, a evo gosn Karic je vec imao uvid u Vujadin Boskov i sve uslove tamo :) Milina...
Dragan
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Apr 23, 2017 3:30 am

Re: Uprava

Post od Dragan »

gospodinFKV napisao:Ok, iz nacina na koji se prica, ispada da se Vukovic moze oterati. Da li se ista radi na tom polju uopste?
Evo neka nam KoKanidja, PR skupstinara, odgovori. Na sva pitanja je odgovorio, osim na ovo. Sta kazu skupstinari?
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Pokusalo se, nije se uspelo. Deset godina klub ne lici ninasta, sa par povremenih rezultatskih bljeskova na koje smo svi naseli, misleci da se desava nesto pozitivno. Izredjali su se svi lokalni mufljuzi, naprali se novaca, iscrpeli iz kluba sve sto se moglo. Odavno je masa pobegla od Vojvodine, ovde mislim na mnogobrojne koji su dolazili redovno na stadion. Ljudsko I moralno od svih bi bilo da se podnesu kolektivne ostavke, od skupstine pa nadalje. I da onda pocne iz pocetka da se gradi. Ako nismo u stanju za tako nesto, ako ne postoji niko kome je Vosa u srcu, od svih bivsih igraca cistih biografija, onda bolje ugasiti klub.
Treba prihvatiti odgovornost za neuspeh I povuci se. Ovim stanjem ne dobijamo nista.
Najgore od svega, odnos medju navijacima Vojvodine je toliko los, izgubili smo smek koji smo imali. Pogledajte komentare poslednjih nekoliko meseci na nasem forumu, pretnje, pljuvacine po ljudima... Sve je nekako bljutavo, sterilno, nema strasti, isiljeno. Potrebni su novi ljudi, a ako ih nema u klubu koji postoji 100 godina, o cemu mi pricamo onda. Zapitajmo se zasto rodjeni Novosadjani ne podnose Vosu I zasto se okrecu blizancima ili postaju zagrizeni za klubove premier lige. Zapitajmo se zasto smo njih izgubili. Nisu oni nigde pobegli, tu su, nego nisu ni idioti da ih neko zajebava. Drugi grad u drzavi po velicini. Klub koji je iznedrio jednog coveka poput Vujadina Boskova, legendu svetskog fudbala, jednog Tozu Veselinovica. Klub koga su nacisti gasili, na kraju je docekao da ga mi sami ugasimo. Meni je to nepojmljivo. Sve zajedno treba da nas je sramota zbog toga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post od KoKanidja »

Draaaaaganeeeeeeeee :lol:
Ne mogu sine biti ja PR Skupstinara kad nisam nikad bio clan Skupstine. Javljao sam se ovde da vas malo uputim i PROBAM da objasnim da nije bas sve kako ti mislis sine, ali posto ne vredi, od sad ces ti to da nam pricas jer znas bolje, a jeste bas cu tebi i javno po forumu koji citaju ko zna koji sve novinari, detaljno da pisem da li se radi ili ne radi po pitanju teranja vukovica. Ne radi se sine. Tebe cekamo.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Odgovori