Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

I na youtube ima o utakmici sa cz:

https://www.youtube.com/watch?v=2EfG3txZt8c" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Председник ФК Војводина Душан Влаовић napisao:Као што сам и најављивао, осим финансијске консолидације, циљ нам је и да постигнемо спортски резултат достојан реномеа ФК Војводина. Нажалост, струка, или како то неки код нас воле да кажу - спортски сектор, апсолутно није испунила свој задатак, упркос чињеници да је управа реализовала све њене захтеве - од финансијских, до кадровских. Није тајна да приликом довођења овог стручног штаба управа није била једногласна, али, када је он изабран, тада смо сви стали уз спортски сектор.
https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 18-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Господине Влаовићу, поред финансијских и спортских резултата једнако су битни очување и промоција посебности клуба, тј. његовог идентитета.
Војводина није други тим звезде и партизана где ће се калити њихови млади тренери, а ислужени играчи постављати за капитене. Војводина није београдски клуб у коме ће већина тима и стручног штаба бити нативни Београђани, што чак није случај ни у једном београдском клубу. Војводина је клуб познат по омладинској школи и стога окосницу тима треба да чине деца са "Бошкова", небитно из ког су краја земље и окружења тамо селектирана. Капитен Војводине треба да буде навијач Војводине, као што је то у било ком белосветском клубу са реномеом, а управо сте Ви рекли да је реноме Војводине ваша ингеренција.
Уколико струка (господа Дракулић и Столица) не може да постигне резултат, а при томе не може да испоштује ни горе наведено, не видим разлога да се овде више задржава. :lala:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Veciti Vlaovicu, izvini se navijacima za to sto na sopstvenom stadionu mrznu pola sata nakon utakmice! I to ne samo na severnoj tribini (veciti macehinski odnos), vec i na zapadu. Sramota! To je odluka policije? Mozda, ali je to odlika pilicarske uprave koju boli k.urac i za ovu saku jada koja jos uvek nije digla ruke od kluba, a ovakvim odnosom prema njima ce se i to ubrzo desiti.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Potpis na post Protomajstora, uz jedno veliko ALI, a to je cinjenica da je to cista utopija. Kojem foteljasu je u interesu jak identitet kluba, kad je tu postavljen da odradi upravo suprotno? Je*e se njima za identitet, oni su tu postavljeni da nas drze na kratkom lancu, bez sanse da promolimo glavu iz superligaskog blata. Kakav ku*cev identitet. Sto smo abitniji, to je njemu lakse. Bati je u interesu tada bilo da se identitet gradi, jer je znao da ce ostati ovde zauvek, koliko god to na kraju trajalo. Brend Vojvodine je za navijace i njega bila obostrana korist. Onog trenutka kad se stvorila prilika, zver je uhvacena i bacena nazad u azil zajedno sa ostalim poslusnicima.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Treba otvoriti posebu temu gde su i sta rade bivsi Predsednici i Direktori FK Vojvodine!
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post od Brane »

UEFA kaznila Vojvodinu. Dobili smo licence za takmicenje u Ligi Evrope prosle godine na osnovu laganja i prikrivanja tog laganja od strane FSS.
Posle kontrole, kako to biva u uredjenim sistemima, ustanovljeno je da su u lazima kratke noge. Trosak je 215K evra koje necemo dobiti od takmicenja procle godine i kazna od dodatnih 3K evra.

Ja bih najradije sada uperio prst u krivce i vec jednom imenovao odgovorne. Ali za to mi treba pomoc nekog ko zna malo vise. Za pocetak ajde da vidimo ko je bio odgovoran u klubu na dan 31. Mart 2017 a ko na dan 19. Maj 2017

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/04/izabr ... ina-kluba/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Naravno, dosta ljudi iz Srbijagasa, a za sladokusce - predsednik nadzornog odbora, Branibor Jovicic, advokat je gorana davidovica firera... :mafia:

Znam da ne bi trebalo tu da bude osude kada su u pitanju advokati, ali majku mu, je l' moramo bas svaku rupu na putu namerno da pogodimo...


Spominju se dva znacajna pojacanja. Da nismo to navracali konacno dovodjenje Nikolica :deal:

Iskreno, nekako se iz petnih zila nadam da je jedno dogovoreno pojacanje Gojko Kacar. Istice mu ugovor na leto, i nekako se i dalje decacki nadam, iako ce stvarno tesko lik doci nazad u ovom trenutku. Jos jedan veliki iskusni slaninar, koji je doduse vec sad bez kluba - Zeljko Brkic! Ako Rocko ode na leto, a mislim da hoce, eto jos jednog iskusnog da zavrsi karijeru kod kuce. :cheers:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

Pratim Vojvodinu prilicno dugo ne mogu da se setim kada je Dragoljub Samardzic bio golman niti da li je ikad sedeo na klupi?

Ali sam malo izgooglao pa sam pronasao:

http://www.fieldoo.com/dragoljubsamardzic" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post od novosadjanin »

Sta god da ste smislili za nedelju, samo molim vas nemojte vise nikad da pustate besplatno gostujuce navijace (100 din). Stavite bar 500 din cenu karte, stavite neka isto kostaju i sever i jug da ne bi imali taj argument za pritisak da se smanji cena. Nasi ce se snaci vec nekako.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Futurama
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Uprava

Post od Futurama »

gospodinFKV napisao:Naravno, dosta ljudi iz Srbijagasa, a za sladokusce - predsednik nadzornog odbora, Branibor Jovicic, advokat je gorana davidovica firera... :mafia:

Znam da ne bi trebalo tu da bude osude kada su u pitanju advokati, ali majku mu, je l' moramo bas svaku rupu na putu namerno da pogodimo...
Колико ми је познато, он му је бранилац по службеној дужности.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

novosadjanin napisao:Sta god da ste smislili za nedelju, samo molim vas nemojte vise nikad da pustate besplatno gostujuce navijace (100 din). Stavite bar 500 din cenu karte, stavite neka isto kostaju i sever i jug da ne bi imali taj argument za pritisak da se smanji cena. Nasi ce se snaci vec nekako.
Jeste da je van teme, ali nakaze imaju 3 zaraćene grupe. Uopšte nemojte sumnjati da će se jedna baškariti na zapadu. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Lepo je to što je izabran "novi" saziv skupštine kluba. Treba im poželeti sreću i uspeh u radu.

Nego, baš bi voleo da se javi neko ko ima pravničkog znanja i rastumači već jednom tu misteriju kako je moguće da se jedna grupa ljudi sastane i da pri tome proglase/izaberu sami sebe za članove skupštine? :?
Odakle oni crpe legitimitet za tako nešto?

Ovo je jako važno jer prema onom što se navodi na klupskom sajtu ova družina uz ovu ili onu većinu može odlučivati o suštinskim pitanjima, poput privatizacije kluba itd. Sećamo se svi kako nas je prošli sastav skupšine usrećio nekim svojim odlukama, a i među ovima ima baš interesantnih "narodnih poslanika" :wink: od kojih se može očekivati da "poginu" za interese FKV. :mrgreen:
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Nadaleko čuveni Toma Grobar u upravnom odboru FK Vojvodina, lik bukvalno nikada ništa nije radio, nije sposoban 1000 din da donese u klub.

Kakva je njegova uloga, osim da se ogreme neki evric od transfera ako uspe
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Mozda i nije za temu Uprava a mozda bas i jeste:

Kad smo zadnji put zavrsili takmicarsku sezonu sa negativnom gol razlikom? Kako stvari trenutno stoje, to ce se desiti ove godine.

Mene sramota. Da li je i vas? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori