Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Ukoliko je zaista nastao ovakav problem i to baš u ovom trenutku onda to mora da razreši onaj ko je sa Stolicom pregovarao i doveo ga u klub. Ukoliko to nije u stanju, onda taj treba zajedno sa Stolicom da ide iz kluba. I to odmah!
Jedino tako se ova stvar može razrešiti.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Nece da bude da je bas tako, sto je neko radio da je i zaradio platu, ako ne unovci svoj proizvod.
Seljak radi cele godine, zadesi ga susa, poplava, led, nema letine, nema novaca. Radnik ispuni normu, roba ne nadje kupca, nema novaca, dzabe je radio.
Mi shvatamo kapitalizam i trzisnu ekonomiju socijalisticki.
Stolica, rezultat ( bodovi i golovi), pa plata, moze da se trazi na taj nacin.
Videcemo drugo poluvreme, da li je nesto zaradjeno na treningu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post od Brane »

Posto niko ne zna sta pise u ugovoru izmedju trenera i kluba, ja mogu samo da zakljucim da je nekakvog kasnjenja bilo.
Mene zabrinjava stav forumasa da je trener morao biti fleksibilan svog 'vaznosti trenutka' ili sta ti ja znam sta. Pa ako je ista naucio u srpskom fudbalu, gde svako svakom duguje, svako svakog tuzi i svako svakoga na kraju blokira i tuzi, to je da ne pokazuje nikakvu toleranciju prema dziberskim varijantama, dodjem ti u utorak itd. Ako je uprava kasnila sa platama, sramota. Neka oni prvo odrade to zbog cega su u klubu a onda se moze gledati uspeh trenera i igraca. A ne obrnuto.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

Djisa napisao:Druze, prvo ni ti ja neznamo sta pise u statute ili kolektivnom ugovoru Vojvodine. U vecini firmi, privatnih ili drzavnih nebitno, cesto kasne plate po mesec, eventualno 2, ali su zakonski pokriveni jer su naveli da se plate za prethodni mesec moraju isplatiti pre kraja sledeceg meseca, odnosno plata za januar MORA BITI ISPLACENA pre kraja marta npr. To ne znaci da ce oni tako ispacivati plate nego da se moze dogoditi zbog zastoja, dugovanja itd da se nekad to dogodi, pa da ne bi imali problema tako napisu. Tako da zakonski sumnjam da su ovi nasi napisali da se plata isplacuje do 15 .u mesecu za prethodni mesec. Ako je to tako onda su kompletni kreteni. U svakom slucaju ne mozes kretati u strajk ako plata kasni 2 dana.
Плата за нпр јануар по закону мора бити исплаћена до краја фебруара, не може се уговорити да буде касније, само раније, ако нису шта мењали.

15. за претходни месец је скроз коректно.

А штрајк за 2 дана...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Ako je sve to tacno sto se pise, ja ne vidim neki drugi razlog do tog da verovatno vaga neke druge opcije, pa ceka najmanji talas, da to iskoristi za odlazak. Niko normalan ne ide u strajk zbog jedne plate, pa cak ni u situaciji da covek hoce da dovede upravu u red.

Iskreno se nadam da ce ostati sve na ovome, jer Vojvodini trenutno jaaaaako ne treba los PR, a mediji jedva cekaju pozar u Vojvodini.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Nema plate, nema motiva, nema igre i rezultata. Oni koji misle da moze da se radi bez primanja, neka stave sebe u tu poziciju, pa da vidimo kolko moze da se zivi na lebu i masti.

@Turija nisi u pravu. Ako je ugovor potpisan ne mozes da cekas da vidis rezultat pa da onda isplacujes plate.Dogovoreni su uslovi, covek radi za sta mora da dobije platu i ako postoji nezadovoljstvo i nema rezultata posle odredjenog vremena onda mozes da otpustas i menjas. U svakom ugovoru mozes da definises probni rad (3 meseca ili 6 meseci).

Najveci problem je sto se nema novaca, ali i sto su ti dugovi prema poveriocima u najvecem broju ustvari rezultat kriminalnih radnji i pljacke kluba i umesto da se dugovi otpisu a bagra pohapsi mi i dalje imamo Vukovica i njemu slicne koji cekaju svoje menice.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post od MiSmoFKV! »

Iako ga ne volim zato sto je crni, ima dosta dobrih momenata u intrevju Duleta Vujosevica u Balkan Infu https://youtu.be/GERzjmotUl4" onclick="window.open(this.href);return false; . Posebno je interesantan deo o muljevima pri promenama uprave. Sa druge strane Duda Ivkovic pominje rad u Vojvodini kao veoma dobar, ali nazalost losu selekciju za trofej. https://youtu.be/flUhQf5RvxA" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Obozavao sam tu ekipu kao klinac. Cale me je vodio svaku i bila je to bas smekerska ekipa...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post od Boske87 »

Znam da je off topic ali samo da pozdravim sve forumaše :) .
Digao sam ruke od fudbala, Voše i foruma nakon revanša sa Sampdorijom, odveo me posao u drugi grad.
Eh prođe više od 2 godine a nekada sam visio na forumu :)

Vidim malo toga se promenilo, ništa na bolje :mrgreen: ali to je Voša.

Puno sreće u nastavku sezone, čekajući bolja vremena, upravu, zdrav klub i ligu... :lala:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Boske87 napisao:Znam da je off topic ali samo da pozdravim sve forumaše :) .
Digao sam ruke od fudbala, Voše i foruma nakon revanša sa Sampdorijom, odveo me posao u drugi grad.
Eh prođe više od 2 godine a nekada sam visio na forumu :)

Vidim malo toga se promenilo, ništa na bolje :mrgreen: ali to je Voša.

Puno sreće u nastavku sezone, čekajući bolja vremena, upravu, zdrav klub i ligu... :lala:
Jel te daleko odveo posao ili te od Vose udaljilo stanje u Klubu?
Falis nam ovde.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post od Boske87 »

Turija napisao: Jel te daleko odveo posao ili te od Vose udaljilo stanje u Klubu?
Falis nam ovde.
:cheers:
Hvala Turija na lepim rečima. Uvek sam sa zadovoljstvom čitao tvoje postove :cheers: .
Posao me odveo ne tako daleko, sa druge strane Fruške gore ali više je stanje u klubu.
Znam da nije za ponos moje odustajanje od kluba ali shvatio sam da smo skliznuli u verovatno decenijsku krizu na svim nivoima.
Na meni je bilo da biram da li da kidam živce zbog Voše ili da sredim privatni i poslovni život.
Izabrao sam ovo drugo, sredio karijeru, oženio se i ako Bog da za 7-10 dana ću postati otac jednog malog slaninara :D .
A ne sumnjam da uz klub ostaje grupa nepopravljivih optimista bez obzira na okolnosti.
Pozdrav :)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post od Voja »

Boske87 napisao:oženio se i ako Bog da za 7-10 dana ću postati otac jednog malog slaninara :D .
:cheers: :cheers: :cheers:
O pa CESTITAM!!!! Sretnem jednom drugara koji je postao svez cale i pitam ga: "sta radis?",on odgovara: "evo prijavljujem bebu,sredjujem papire,veruj mi,lakse bih je iz Kine uvezao nego ovako da je prijavim,milion nekih papira treba..." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (cisto da znas sta i tebe ceka ;) ) ,ali i ja cu dodati na sve to,pored ovakvih igara i rezultata ipak ce ti najteze biti da ga sacuvas kao navijaca Vojvodine.Nazalost!!! Ja sam uspeo buduceg centarfora :mrgreen: da vodim na neke retke utakmice poslednjih godina gde smo vec na poluvremenu vodili sa 2 ili vise razlike,dete se zainteresovalo,ali sada kada pita kada igra Vosa,sve cesce lazem
termine,tj.mec koji je odigran ne smem da prijavim :oops:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Boske87 napisao:ako Bog da za 7-10 dana ću postati otac jednog malog slaninara :D .
Nek je ziv i zdrav i veliki poras'o! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

Voja napisao:...sve cesce lazem
termine,tj.mec koji je odigran ne smem da prijavim :oops:
Au Bog te, pa Vojvodinasa gajis ne princezu, mora se dete navici na svakakve guposti u zivotu a eto mu bas kroz fudbal prave skole! :roll:
"i kada gubis, pesma nece stati..."
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post od Voja »

Retkost je da se neko pri samim pocecima simpatisanja nekog kluba primi na losu igru i rezultate,realno... deca vole heroje,pobede... jbg. Ali,trudim se,sada je donekle i lakse jer veliki deo istorije moze da se gleda na youtubu tj. ne mora da se cita u knjigama :mrgreen:
Slika
Odgovori