Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

KO JE DOVEO OVE FUDBALERE U KLUB, KO JE BIO SPORTSKI DIREKTOR?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Vosa je sve napisao:KO JE DOVEO OVE FUDBALERE U KLUB, KO JE BIO SPORTSKI DIREKTOR?

Koje fudbalere? Tu nema ni jedan fudbaler!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Vojvodinu jedino moze spasiti da ozivi Boskova, Tozu, generaciju igraca iz 50ih godina proslog veka, odnosno, da ozivi taj duh.
Posle njih Vojvodina je postala biznis. A Vojvodina ne moze da zivi na tom principu.
Davno je jos cuveni Ford rekao: posao koji donosi samo novac, nije dobar posao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Ne znam zbog cega se ljudi iscudjavaju u zadnje vreme u vezi sa igrama i rezultatima ove ekipe. Pa od samog pocetka smo svi ovde svesni jadne selekcije igraca, njihove limitiranosti, forsiranja pojedinaca...

Ova uprava moze da izvuce na sto alibi kako je zatekla postojece stanje, ali, ako sam dobro nacuo da je Drakula 100% Lanetov covek, ne vidim da ce se stvari po nekim pitanjima menjati.

Upadljivo je da se njihove (uprave) aktivnosti bas i ne vide. Bar ih mi obicni smrtnici ne vidimo. Da li se cekaju rezultati revizije, pa da se izadje u javnost sa brojkama i konkretnim planom? Iskreno, mene ta prica o stabilizaciji kluba za tri godine podseca na ljude koji nam vode drzavu, a pritom dug Vojvodine za tako ozbiljne igrace ne bi trebao biti toliki problem.

Stvar koja je sigurna je da se nasa, ionako skromna, navijacka baza topi rapidno i da nece imati ko da doceka neka lepsa vremena. Ako ih i bude... Izgubili smo klupski i navijacki identitet i dusu, a time gubimo i sve buduce generacije malih Slaninara koji ce u ovako bolesnom okruzenju biti okrenuti ka bg zlu... Nadam se da su bar navijacki nasi ljudi u klubu svesni ovoga i da ce nesto pokusati da urade po ovom pitanju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Ne znam, ali meni to sve ide jako sporo i lici mi na kontinuitet?
Postavljeni ljudi na glavne funkcije u Klubu ne deluju mi kao ljudi od inicijative, pa i autoriteta.
Nije ni to lose ako ljudi iz senke iskreno zele oporavak Vojvodine. Dug FKV u njihovim relacijama nije velik, pogotovo nije nepremostiv. Pa recimo, samo Sergejev transfer iz Italije bi resio sve probleme. Kad bi imali vise od jednog Rockova iznedrenog sa FCVB, vec na zimu bi bili u plusu.
Ja verujem da ljudi iz sponzorskog pula nemaju vremena da se operativno bave Vosom, ali moraju naterati operativce da budu mnogo, mnogo operativniji.
Vojvodina nema vremena i najskuplja stvar za nju je vreme, osim FCVB lokacije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Можда људима једноставно треба времена да се упознају са целокупним стањем у клубу, посебно са управом и људима који раде у клубу. Очекујем прве конкретне потезе одмах након завршетка јесењег дела шампионата. :|
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Minja napisao:
Turija napisao: Pa recimo, samo Sergejev transfer iz Italije bi resio sve probleme. Kad bi imali vise od jednog Rockova iznedrenog sa FCVB, vec na zimu bi bili u plusu.
Turija, mislim da jako gresite u ovome. Nije poenta samo da se minus nadoknadi, poenta je da se napravi sistem da se ovakvo stanje vise nikada ne ponovi. Ako se to ne uradi, eto nama ponovo svega vec vidjenog, samo jos nadogradjenog novim nivoom umetnosti, a od tih SMS para nista klubu bolje biti nece. Da ne zaboravimo da NIKO podneo ostavku iz moralnih razloga nije. NIKO. Barem ja ne znam da neko jeste.

Sistem mora da se menja, sistem.
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Minja, apsolutno se slazem, to sam podrazumevao. Nego sam mislio da ogroman minus odvraca ljude da se prihvate posla, jer prvo treba izaći iz njega - imati taj pocetni kapital.
A sad da neko rizikuje milionske iznose evra je velika hrabrost, u ovakvom okruzenju. Transfer bi eliminisao taj rizik starta, sto bi se reklo, uhvatili bi zelenu granu, pa posle secemo trule. Drugim recima, menjamo sistem.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Uprava

Post od severozapad »

Ja nazalost posle jako puno godina zabijanja glave u pesak moram da primetim da nikakav novac ili neke nove face u klubu pa cak i zdrav sistem u klubu ne moze da se desi dok se ne resimo kao drzava a od toga smo trenutno jako, jako daleko.
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post od Brick Liman »

Slika
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

A ispod natpis ''Hajduk živi vječno'' :mrgreen:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post od Djumi »

Turija napisao:Vojvodinu jedino moze spasiti da ozivi Boskova, Tozu, generaciju igraca iz 50ih godina proslog veka, odnosno, da ozivi taj duh.
Posle njih Vojvodina je postala biznis. A Vojvodina ne moze da zivi na tom principu.
Davno je jos cuveni Ford rekao: posao koji donosi samo novac, nije dobar posao.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Djumi, dobrodosao u staro drustvo na Forumu.
Cestitka za dobre rezultate u Nisu.
Izgleda da se Radnicki nastimovao tek na kraju polusezone i da najvise zali sto se Prvenstvo prekida, dok Vosi je to spas. Barem se nadamo.
Iskren pozdrav.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post od Душан »

Turija napisao:Djumi, dobrodosao u staro drustvo na Forumu.
Cestitka za dobre rezultate u Nisu.
Izgleda da se Radnicki nastimovao tek na kraju polusezone i da najvise zali sto se Prvenstvo prekida, dok Vosi je to spas. Barem se nadamo.
Iskren pozdrav.
:cheers:
Наштимовали се али понајвише са десет метара.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post od Brane »

Prilicno teske optuzbe je Stolica danas izrekao. Pre svega o Radnickom i Spartaku. U fazonu sto nama ostalima nisu rekli da ovi idu u Evropu ove sezone, da se ne trosimo emotivno bez potrebe.

Ajd za Radnicki bih nekako, laicki, poverovao da jug Srbije ima kapaciteta za jedan jak i stabilan klub. Ali Spartak, c'mon, znamo se.

Ovi nasi, mislim drzavni ne nasi, ce se verovatno konsolidovati sledece godine pa cemo i mi opet biti 'u kombinaciji'. Sve u svemu kakav jad od lige i fudbala uopste. Zao mi i igraca i trenera, a i nas zaljubljenika, koji su se ovde zaglibili vec 20 godina. A deluje tako lako srediti ligu i krenuti napred. Kao Slovenija, Ceska, Madjarska.
Odgovori