Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Milan wrote:Meni se dopala ona verzija od (mislim) košarkaškog kluba-plavi dres i po sredini bela i crvena pruga...

Slucajno sam naleteo na ovo!
Jel mozes sliku takvog kosarkaskog dresa da nadjes!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

PZS wrote:Posle gotovo nikakve reakcije najslaninarskije uprave na poslednje fudbalske predstave u vrlo lošoj režiji udbaško kriminalnih struktura infiltriranih u tzv. državni aparat, ne treba se čuditi potpunoj letargiji čak i najtvrđeg jezgra "doma bolesnih"
Sve stane u tri reči: POJEO VUK MAGARCA

+1!!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Ма ја бих моментално распустио целу управу ФКВ и поставио овог човека за председника... :mrgreen: Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vos ... 23-05-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

"Вуковић: Воша је већи клуб од Звезде и Партизана!"
.. wrote:" Дугови које смо затекли износили су преко седам милиона евра, а рачун је био блокиран преко ноћи од ранијих спонзора за неких 120 милиона динара. "
Dan mrmota :mrgreen:
.. wrote:" ...излаз за ФК Војводина из свих криза које су претходиле овом стању у којем се она сада налази јесте улазак у групну фазу Лиге Европе. Тако бисмо могли да вратимо нагомилане дугове, проистекле, то посебно подвлачим, из недомаћинског вођења клуба. ."
Reče čovek koji je otkupio deo ugovora najtalentovanijg i najvrednijeg igrača za tepsiju ribe dok je bio u UO. :?: :mafia:
.. wrote:"Од када смо дошли, вратили смо 600.000 евра дуга а да нисмо имали ни један једини динар прихода"
Kome? Sami sebi ?
.. wrote:"Имамо добар костур тима, који чине Роцков, Лакићевић, Антић, Планић, Вукасовић, Јовачић, Трујић и Малбашић, иако на овог последњег и на Мелега не рачунам. Њих двојица нису дали допринос нашој игри онолико колико се то од њих очекивало. Не пада ми на памет да причам против наших играча, али квалитет тима и појединаца морали смо да покажемо у сусретима с Партизаном и Црвеном звездом, уз пуно уважавање и свих осталих тимова.Та два клуба су права мера, јер ће нас сутра у Европи чекати ривали који су за нијансу јачи, а нисам убеђен да њих двојица то могу да изнесу. "
Jel ono Malbaša naš najbolji igrač ove sezone?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Ne mogu da se nerviram...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4752
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Nazvati ubedljivo najboljeg igraca tima ove sezone ''neubedljivim'' i ''nepotrebnim'' je krajnje kretenski, osim ako ne priprema teren za prodaju ovakvim izjavama, sto je onda i kretenski i pokvareno, a bogami i krajnje bahato, jer ti u svetu fudbala nisi prvi covek Viskola, vec prvi covek FK Vojvodina (nazalost), i kao takav predstavljas klub na krajnje idiotski nacin. Taj igrac sutra treba da ima lepo secanje na ovaj klub, jer ces mozda biti u prilici i da ga vratis nekad u buducnosti.

Boze, koliko ovi pateticni pokusaji od biznismena u Srbiji mogu da budu kratkovidi, s mu*ima vocne musice za bilo kakav veci poduhvat. Pilicarska drzava, pilicarski mentalitet.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Iako mi se cini da su Malbasic i Meleg mogli mnogo vise, oni su ipak nasi najbolji igraci, gledajuci celu sezonu.
Gledajuci prolecnu polusezonu, to je bez dileme Rockov.
Spasao je ugled Vojvodine, kao i njenih trenera. Tu pre svega mislim na Bataka, a Ivanovicu veliko hvala sto ga je stavio na gol, kao i Veselinovicu, koji ga nije menjao na golu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3797
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Barem sad imaju crno na belo i oni večiti optimisti gde nas ovaj vodi.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1452
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Rekoh ja skoro, covek je generalni direktor, sekretar, trener, sportski direktor, finansijski direktor (pre svega), fudbalski strucnjak i skaut, samo ne znam da li i kuva igracima na Vujadinu, pa je obrnuo sve?
Pajser izjavi za igraca koji je najbolji igrac da nije pruzio sta se od njega ocekuje, te za Melega koji je bio dobar do trenutka kad iz busa za pripreme nije oteran nazad na Veternik!? TI SI UTICAO NA FORMU POJEDINIH IGRACA PAPANE. I da izjavi da ne racuna na njih?! Pa ako vec zele da odu, ako zelis da ih prodas, valjda ih hvalis i kazes kako su znacajni, da im dignes cenu? O veliki privrednice i trgovce...
Jedina stvar koja mi se svidja, je sto je spomenuo i mladjeg Zlicica, ja nekako od onih turnira prijateljstva jedva cekam da ga gledam, takodje mislim da je veci talenat od starijeg.
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post by Vosa je sve »

kad bude odlazio samo mu treba procitati ovo i reci zasto ste opet lagali
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Ciganin hvali svoga konja

"Gledaš, je li, moga konja,
Gospodaru stari?
Ne znaš je li konj il ptica
Lastavica?
Skidaj naočari
Ne možeš se nagledati,
Već hajde pazari!
Ti još pitaš za Putalja,
Da li valja?
Nemaj brige!
Da ne valja, ne bi bio
On kod Cige.
...
Kad stigosmo pod šatora,
U ciganski dvorac lep,
Na mom konju sve je suvo,
Pokiso mu samo
Rep."

Cika Jova prorekao %Viskola
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Apsolutno nema poente ni citati njegove intervjue.

Nas najveci poraz je sto smo dozvolili da posle afere SMS on umesto da postane persona non grata on covek postade sve i svja u NASEM klubu! :evil:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

playmaker wrote:Apsolutno nema poente ni citati njegove intervjue.

Nas najveci poraz je sto smo dozvolili da posle afere SMS on umesto da postane persona non grata on covek postade sve i svja u NASEM klubu! :evil:
Uz dužno poštovanje, ali to MI je i dan-danas diskutabilno .
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

playmaker wrote:Nas najveci poraz je sto smo dozvolili da posle afere SMS on umesto da postane persona non grata on covek postade sve i svja u NASEM klubu! :evil:
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragan
Posts: 6
Joined: Sun Apr 23, 2017 3:30 am

Re: Uprava

Post by Dragan »

playmaker wrote:Apsolutno nema poente ni citati njegove intervjue.

Nas najveci poraz je sto smo dozvolili da posle afere SMS on umesto da postane persona non grata on covek postade sve i svja u NASEM klubu! :evil:
A skupstinari mirno spavaju.....
Post Reply