Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

Turija napisao:
Stexman napisao:U bilo koji klub da ode ovo se ne sme raditi. Razlika je samo hoce li biti kaznjen od tog kluba ili ne.
Momak je imao srca da se javi ovde i izvini i ja mu oprastam. To koliko je iskreno je ne bitno, jer si samim potezom da se javis i objasnis iskazao neko postovanje prema nama ovde i to je za sad dovoljno.
Potpis.
Još jedan potpis, poštovanje. :lala:
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Čorba napisao:
Turija napisao:
Stexman napisao:U bilo koji klub da ode ovo se ne sme raditi. Razlika je samo hoce li biti kaznjen od tog kluba ili ne.
Momak je imao srca da se javi ovde i izvini i ja mu oprastam. To koliko je iskreno je ne bitno, jer si samim potezom da se javis i objasnis iskazao neko postovanje prema nama ovde i to je za sad dovoljno.
Potpis.
Još jedan potpis, poštovanje. :lala:
Jos jedan veliki :hurray: za potez.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

ajmo Emila,Perica,Ilica... na klupu,pod hitno :mrgreen:

Nego,zurnal pise da nam potpisuje stoper Spartaka A.Radovanovic
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Kakav je?
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Mozda je ovaj ? https://www.youtube.com/watch?v=1TmsV-VEqgE" onclick="window.open(this.href);return false; zapazio sam da je protiv zvezdane dao autogol .
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Šta je ovo, mi direktno oslabljujemo konkurente za Evropu. Putinčnanin iz Voždovca, Radovanović iz Spartaka, Kosanović se žali da kvarimo poslove Napretku...

još samo da dovedemo nekog iz Radničkog i Čukaričkog ili da uzmemo igrače na koje su se nameračili.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Voja napisao:ajmo Emila,Perica,Ilica... na klupu,pod hitno :mrgreen:

Nego,zurnal pise da nam potpisuje stoper Spartaka A.Radovanovic
Vojo, nije poenta u tome, vec da je decko shvatio da se ogresio o Klub i navijace i izvinio se javno. Da li iskreno ili neiskreno videcemo kasnije. Takodje i da li je zaista on pod nickom?
Prema prvoj gresci mladog momka nije fer biti totalno iskljuciv, ali stavio je sebe pod veliku i neblagonaklonu lupu u daljem ponasanju na terenu i van njega.

Sto se tice Radovanovica, mislim da je dobar potez Kluba, ako ga dovedu (bez obzira na pomenuti autogol). Sva tri stopera Spartaka su priblizno jednakog kvaliteta. Za nekog je mozda bolji Calasan, za nekog Kerkez, za nekog Radovanovic. Pretpostavljam da se Radovanovic vise uklapa u zamisli Stolice i mozda jos neki faktor odlucuje u vezi prelaska u Vosu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mondo piše da smo ga i platili i prepisali Spartaku procente od iduće prodaje.
Postajemo bahati.

http://mondo.rs/a1074782/Sport/Fudbal/A ... -2018.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Postigao je cetiri pogotka na 14 tekmi kao stoper. Tako nesto definitivno ohrabruje, jer vec neko vreme nismo ubojiti iz prekida. Ono sta se da zapaziti jeste da grize i da ima zaista fin pas, sto je verovatno jedna od kljucnih vrlina kod Stolice. Ocekujem da ce dosta napada od njega polaziti iz zadnje linije, koja ce stajati visoko.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Iznenadilo me za Radovanovica,ne poznajem ga.
Mislim da ce spic biti Nemanja Nikolic iz Spartaka ,Suboticani ga hvale
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Drakulić je i rekao da će doći još jedan štoper i napadač. Mislim da će upravo dolazak novog napadača presuditi da li je prelazni rok bio uspešan ili ne. Ovo do sada može da prežvaka ko kako hoće.
Najvažnije do sada što smo uradili je što smo doveli novog štopera ne zato što nam je dosadašnji dvojac slab (naprotiv), već zato što nemamo baš nikakvu alternativu.
Ali realno u napadu odavno nemamo neki kvalitet. Mihajlović to nije, Kojašević je guran bezveze guran tamo, a Eze očigledno je došao kao krilni igrač.
Ako dođu Nikolić ili Georgijević to bi bilo odlično. Mada ne bi me iznenadilo da dođe neki lik iz Prve lige.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Levi bek treba isto tako na poziciji napadaca voleo bih da
vidim Nikolica iz Spartaka,Georgijevica ili Koljica iz Krupe!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Jel to znači da Antić odlazi? A ako ostaje zar nije Devetak projektovan da bude drugi levi bek?
Koljić bi isto bio pun pogodak, ali je stranac.

To pravilo sa četiri stranca je presmešno!
I onako imamo malo fudbalsko tržište, a nemamo ni finansijsku moć da zadržimo najbolje domaće igrače, pa zašto onda sebe ograničavamo ovakvim stvarima?
Zar nije u interesu srpskog fudbala da se stvori što više jakih domaćih timova koji će imati nekog uspeha u Evropi?
Barem da skinu etiketu stranaca igračima iz eks Jugoslavije.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Za Radovanovica sam cuo da ima najbolji odraz u celoj ligi tako da ne cudi sto daje golove glavom, nadam se da ce stoperski tandem Veselinovic-Radovanovic funkcionisati odlicno uz Sanicanina za rotaciju.

E sad jos da vidimo koga gledamo u napadu u drugom delu sezone, kao sto je neko gore rekao spic ce odluciti da li je prelazni rok uspesan ili ne.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://www.transfermarkt.com/dimitrios ... ler/206563" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori