Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Milan napisao:Ljudi, nemojmo se zajebavati sa Batakom. Nemam nista licno protiv njega, ali zar nije bilo evidentno da on nema sta da trazi na klupi Vojvodine?! Nama treba neko ko zna, ume i hoce!
Nemam nista protiv Bataka, ali u strucnom delu, kakva je razlika izmedju njega I Buaca?
Pa da se ne ljubimo!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Ma koji Batak ili Rogan, to bi opet bila igrarija i siguran put za play out. Treba nam neko od pravih i dokazanih trenera koji mogu podići ovo što imamo od ekipe, neke od fudbalera koji ostanu u timu "naučiti" da igraju fudbal, podići im samopouzdanje, napraviti postavku igre koja će imati smisao i ličiti na nešto, zavesti red i disciplinu u timu itd. I što je najvažnije to sve se mora učiniti u izuzetno kratkom roku, da ne kažem odmah, što neće biti ni malo lako. Kad je reč o takvima koji bi mogli ovome odgovoriti meni su na pameti dva imena, obojica su nas trenirali nedavno, znaju kakav smo klub i kako funkcionišemo, a pri tome su obojica pokazali da imaju petlju i snage da guraju "svoju" priču bez obzira na menadžerske i druge uticaje i pritiske ...
Znači, po meni, foto robot onoga što nam očajnički treba u ovoj teškoj situaciji su Aca Veselinović i Lalatović, pogotovo ovaj drugi.
E sad, problem je što obojica trenutno rade u dobro organizovanim i stabilnim klubovima koji su pri tome u boljem stanju od nas u svakom mogućem pogledu i što im verovatno ne pada na pamet da to ostave i vrate se ovamo. Ali s druge strane, ne podcenjujući ni Spartak ni Čuku, ipak je Vojvodina nešto drugo, pa i ovakva ranjena kakva je sada, tako da se nadam da postoji bar promil šanse da se desi čudo i neko od njih dvojice prihvati takav izazov i možda se vrati u FKV. Naravno, sve ovo pod uslovom da ih neko pozove.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Cane napisao:Ma koji Batak ili Rogan, to bi opet bila igrarija i siguran put za play out. Treba nam neko od pravih i dokazanih trenera koji mogu podići ovo što imamo od ekipe, neke od fudbalera koji ostanu u timu "naučiti" da igraju fudbal, podići im samopouzdanje, napraviti postavku igre koja će imati smisao i ličiti na nešto, zavesti red i disciplinu u timu itd. I što je najvažnije to sve se mora učiniti u izuzetno kratkom roku, da ne kažem odmah, što neće biti ni malo lako. Kad je reč o takvima koji bi mogli ovome odgovoriti meni su na pameti dva imena, obojica su nas trenirali nedavno, znaju kakav smo klub i kako funkcionišemo, a pri tome su obojica pokazali da imaju petlju i snage da guraju "svoju" priču bez obzira na menadžerske i druge uticaje i pritiske ...
Znači, po meni, foto robot onoga što nam očajnički treba u ovoj teškoj situaciji su Aca Veselinović i Lalatović, pogotovo ovaj drugi.
E sad, problem je što obojica trenutno rade u dobro organizovanim i stabilnim klubovima koji su pri tome u boljem stanju od nas u svakom mogućem pogledu i što im verovatno ne pada na pamet da to ostave i vrate se ovamo. Ali s druge strane, ne podcenjujući ni Spartak ni Čuku, ipak je Vojvodina nešto drugo, pa i ovakva ranjena kakva je sada, tako da se nadam da postoji bar promil šanse da se desi čudo i neko od njih dvojice prihvati takav izazov i možda se vrati u FKV. Naravno, sve ovo pod uslovom da ih neko pozove.
Лалатовић, може под условом да врати све играче које је одвео из Војводине. Какав Лалат нема шансе, завршена прича. Веселиновић може да дође у Вошу само ако је луд, у ствари да видимо каква нам је ситуација, шта каже управа, са колико новаца располажемо. Што се тиче Столице, и мени се чини да је ближи иностраном ангажману него клупи Воше. Тако да нам једино остаје Косановић, не кажем то јер мислим да је најбољи тренер у Србији, већ зато што је он најреалније решење у овом моменту. За боље пара немамо, а неки су недостижни, а бољи је од 90% тренера у овој јадној лиги. Инаће почињем да губим стрпљење и са овом управом, дајем им рок најкасније недељу дана, то је она крајња тачка кључања, да се већ једном састану и изјасне, и да чујем већ једном какви су планови и шта намеравају да раде.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Јел' може мени неко да објасни зашто су увек у оптицају за тренера само имена која тренутно раде у лиги? Јел' то мора јер само они имају лиценцу, или је у питању нека масонска елита која мора да ради? Човек повеже добрих месец дана у лиги, и паф - прелази у Војводину. Кад га ми шутнемо после месец дана, он више не постоји. То раде све наше управе?! :evil:
Једино Нешко Миловановић никад није помињан као наш потенцијални тренер, а човек мислим има највише одрађених суперлигашких сезона. Он би био сигурно најбоље дуготрајно решење, ако већ тражимо искусне стручњаке који ни од чега праве нешто. Обашка што је његов декадентни стил са пуно трчања и кварења игре потпуно одговарајући нашем.

Има довољно слободних и помало заборављених наших бивших тренера који би можда радили. Можда су у међувремену напредовали? А и водили су бар један велики клуб у каријери (Војводину), за разлику од ових "имена" која нам се нуде. Размишља ли ко о томе?

(Ко још једном овде помене Столицу и Рогана, сматраћу га ботом ФСС-а и друге менаџерске мафије)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Piskavac :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Limeniiiiii
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

trener

Post od fruskogorac »

Recimo ponovo u tandemu Kiza Milinković i Marko Perović?! Od starijih,kako se kaze iskusnijih mozda Džimi ili pak Hadžijevski?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: trener

Post od ernesto »

fruskogorac napisao:Recimo ponovo u tandemu Kiza Milinković i Marko Perović?! Od starijih,kako se kaze iskusnijih mozda Džimi ili pak Hadžijevski?
Dzimi tuzio klub pre par sezona,kakoda dodje?
Kiza mozda ne bi bilo lose resenje,mada dobio otkaz u Borcu....
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fruskogorac »

Verovatno je Dzimi imao razloga,mislim da bi vredelo coveku dati ponovo sansu pod uslovom da je voljan da ponovo bude sef (nemoj da budemo kratke pameti,svi znamo njegov rezultat rada).Sto se tice Kize i Marka za mene je dovoljno sto su napravili rezultat sa "plavim golubovima", o uspehu sa Vosom se zna,suvisno je bilo sta dodati.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Na žalost nista dobro. Po mojim informacijama kao najozbiljniji izbor kotiira Okuka. Za mene lose resenje. Jedino bih podrzao Acu ili Lalata. Sve drugo je bez veze i nije ono sto nam treba.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Cane napisao:Na žalost nista dobro. Po mojim informacijama kao najozbiljniji izbor kotiira Okuka. Za mene lose resenje. Jedino bih podrzao Acu ili Lalata. Sve drugo je bez veze i nije ono sto nam treba.

Naopakoa. Kod Okuke sam najvise zapamtio kad je uBatino vreme bio redovan gost u Total Sokeru I svaki put komentarisao da je losa odluka da ne prodajemo igrace Blizancima, jer kao tamo mogu da postignu vecu cenu prilikom odlaska napolje, ali bukvalno svako njegovo gostovanje.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Gde njega nadjose?
Da je dobar, bio bi negde angazovan, a pogotovo sto Vojvodinu ne moze da smisli. A bila mu je dobra, kad su mu dali posao u Beceju, pa u Vosi , kao odskocnu dasku za crvenog blizanca.
Lepo se zahvalio.
Lalat je za njega deluks Slaninar - nikad lose o Vosi od Lalata nismo culi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Turija napisao:Lalat je za njega deluks Slaninar
Не слажем се. Окука би био сензационално јако име у овом јадном тренутку.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Okuka je jako los izbor. Pre bih onda doveo nekog anonimusa da bar imamo cemu da se nadamo. Ovaj mi ne uliva poverenje od starta, plus sto rece Turija za njegovo pljuvanje po Vojvodini... nedopustivo.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Okuka???
Ljudi, nemojmo se zajebavati...
Uz njega mozda i gljivicu ilieva za sportskog, cisto i drugu stranu da ispostujemo, a kad smo vec na tom putu, mozda i onog Kirovskog na gol. Nista kao prepun tim mrzitelja kluba :greenbutt:
fruskogorac napisao:Verovatno je Dzimi imao razloga
Ako me secanje dobro sluzi, Dzimi je odmah preuzeo Novi Pazar, gde je bio prijavljen na minimalac, kako bi Vojvodina morala i dalje da mu isplacuje plate. Tako neka baljezgarija je bila s njegove strane. Generalno, retko asimpatican lik. Igrali smo fin fudbal pod njim do odredjenog trenutka.

Kakve nam se opcije nude, nekako mi onaj siroti Sosa sve manje deluje kao lose resenje.
Odgovori