Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

ssnigd napisao: ... Ili da batalimo I odemo na pecanje.
Možemo da odemo i na hokej, tamo je zdrava priča... A i zanimljivije je milion puta od fudbala.
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post od Tony Starks »

Cane napisao:Valjda je u sportu rezultat i uspeh osnovno merilo za nivo zadovoljstva.
Po svaku cenu?

Dakle, po tvojoj logici, uprava u vidu predsedničke komisije u sastavu Zvezdan Terzić - Milorad Vučelić - Andrej Vučić, sa Ultra Kop DOO kao generalnim sponzorom, bila bi dobro rešenje za FKV ukoliko bi donela “rezultate”.

Da kažem bez uvijanja, iskenjam im se u te rezultate.

Njihov značaj bio bi ravan značaju onog kupa kojeg su “osvojili” Pavlović i Rabren, a kojeg više niko i ne pominje, niti ga se seća (što najbolje govori o njemu).

Meni je poražavajuće da ima Slaninara koji po principu “ako ne možeš da ih pobediš - pridruži im se” misle da treba da postanemo treći blizanac.

Koji smo k***c onda kenjali sve ove godine?
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post od CRD FCV »

borrissey napisao:ali ne vidim zaista kako cemo se razlikovati od zvezde gazprom ili partizana mts.
Никако.

Можда да сваки члан суперлиге добије по једног спонзора у виду државног предузећа па да се сви утопимо у ту септичку јаму. До приватизације и бољих времена.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

Mi smo jedini navijaci kojima sponzor smeta...
Ne valja nam kad nema sponzora, ne valja kad ima.
Nije valjao Bata (koji se suprostavljao blizancima), nije valjao Scepa (koji se uvlacio blizancima), nije valjao Zbiljic (koji je jedini u poslednjih 20 godina uneo neke pare u klub), nije valjao Vukovic (koji je izneo iz kluba sve sto se moze i ne moze izneti).
A sta nama valja? Spominje se privatizacija... Slazem se, ali ljudi u ovoj drzavi je to zakonom nemoguce i nece biti moguce dokle god postoje blizanci (a postojace jos dugo) jer to njima ne odgovara. Tako da pustite price o privatizaciji jer od toga nema nista.
Bivsi igraci koji su puni love, pa da daju u klub malo? Pa koji su to nasi bivsi igraci koji su zaradili bas toliko para? I koji bi uopste nasi bivsi igraci dali klubu pare? Pa nasa poslednja 3 kapitena (Comi izuzetak) su otisla kod blizanaca... Toliko o privrzenosti nasih bivsih igraca.

Ja hocu Vojvodinu da gledam u Evropi, jer su to jedine utakmice koje nas mogu uciniti zadovoljnim. Za to nam treba sponzor koji ce kakvu takvu lovu uneti u klub i covek koji nece tu lovu izneti iz kluba. Briga me za politicko opredeljenje vlasnika sponzorske firme i politicko opredeljenje predsednika kluba. Pa ni mi navijaci nismo sigurno svi istog opredeljenja.

U ovoj drzavi ne moze drugacije jednostavno. Ako hocemo drugacije, hajde da pisemo peticije da igramo u Madjarskoj ili Rumunskoj ligi. Ovde dokle god je blizanaca nece biti leka.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Da ne dodje do zabune,Gospodin Zbiljic je dao 50.000 eura!!!
Toliko o tome!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

N13 napisao:Mi smo jedini navijaci kojima sponzor smeta...
Ne valja nam kad nema sponzora, ne valja kad ima.
Nije valjao Bata (koji se suprostavljao blizancima), nije valjao Scepa (koji se uvlacio blizancima), nije valjao Zbiljic (koji je jedini u poslednjih 20 godina uneo neke pare u klub), nije valjao Vukovic (koji je izneo iz kluba sve sto se moze i ne moze izneti).
A sta nama valja? Spominje se privatizacija... Slazem se, ali ljudi u ovoj drzavi je to zakonom nemoguce i nece biti moguce dokle god postoje blizanci (a postojace jos dugo) jer to njima ne odgovara. Tako da pustite price o privatizaciji jer od toga nema nista.
Bivsi igraci koji su puni love, pa da daju u klub malo? Pa koji su to nasi bivsi igraci koji su zaradili bas toliko para? I koji bi uopste nasi bivsi igraci dali klubu pare? Pa nasa poslednja 3 kapitena (Comi izuzetak) su otisla kod blizanaca... Toliko o privrzenosti nasih bivsih igraca.

Ja hocu Vojvodinu da gledam u Evropi, jer su to jedine utakmice koje nas mogu uciniti zadovoljnim. Za to nam treba sponzor koji ce kakvu takvu lovu uneti u klub i covek koji nece tu lovu izneti iz kluba. Briga me za politicko opredeljenje vlasnika sponzorske firme i politicko opredeljenje predsednika kluba. Pa ni mi navijaci nismo sigurno svi istog opredeljenja.

U ovoj drzavi ne moze drugacije jednostavno. Ako hocemo drugacije, hajde da pisemo peticije da igramo u Madjarskoj ili Rumunskoj ligi. Ovde dokle god je blizanaca nece biti leka.
Ovde je dobar deo odgovora koje bi ja dao na neke ranije postove. Kao što sam i ranije pisao, odlučimo se više šta hoćemo? Dobru igračku selekciju, kvalitetnog trenera, stabilno stanje, uspešan klub, rezultate, kakvu takvu Evropu, popunjene tribine, klince koji možda i nisu od rođenja zagriženi navijači Voše ali to možda i postanu nakon što iz radoznalosti dođu na stadion pa im se dopadne ono što vide, itd ... ili s druge strane želimo bez ikakvog efikasnog oružja "ratovati" protiv svakog mogućeg establišmenta, politike i manje više svega što nas okružuje i tako sigurno doći do tog pominjanog betona. Iako bi se i ja emotivno vrlo lako uklopio u ovo drugo, jer istine radi za to ima dosta osnova, jasno je da bi takav stav bio više nego poguban po klub.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

Nama bi jedan ulazak u grupnu fazu LE rešio finansiranje na makar godinu, ako ne i dve. To od nas zavisi. Novi Sad pun IT firmi, pa što ne bi neka od njih imala interes da nosimo njeno ime na dresovima? To zavisi od klupske uprave, sposobnosti, poslovnosti i poštenja. A najviše nam nedostaje plan i strategija, što je posao Skupštine. Ali i ja sam dosadan, a vetrenjače tvrdo zidane.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

N13 napisao:Mi smo jedini navijaci kojima sponzor smeta...
Ne valja nam kad nema sponzora, ne valja kad ima.
Nije valjao Bata (koji se suprostavljao blizancima), nije valjao Scepa (koji se uvlacio blizancima), nije valjao Zbiljic (koji je jedini u poslednjih 20 godina uneo neke pare u klub), nije valjao Vukovic (koji je izneo iz kluba sve sto se moze i ne moze izneti).
A sta nama valja? Spominje se privatizacija... Slazem se, ali ljudi u ovoj drzavi je to zakonom nemoguce i nece biti moguce dokle god postoje blizanci (a postojace jos dugo) jer to njima ne odgovara. Tako da pustite price o privatizaciji jer od toga nema nista.
Bivsi igraci koji su puni love, pa da daju u klub malo? Pa koji su to nasi bivsi igraci koji su zaradili bas toliko para? I koji bi uopste nasi bivsi igraci dali klubu pare? Pa nasa poslednja 3 kapitena (Comi izuzetak) su otisla kod blizanaca... Toliko o privrzenosti nasih bivsih igraca.

Ja hocu Vojvodinu da gledam u Evropi, jer su to jedine utakmice koje nas mogu uciniti zadovoljnim. Za to nam treba sponzor koji ce kakvu takvu lovu uneti u klub i covek koji nece tu lovu izneti iz kluba. Briga me za politicko opredeljenje vlasnika sponzorske firme i politicko opredeljenje predsednika kluba. Pa ni mi navijaci nismo sigurno svi istog opredeljenja.

U ovoj drzavi ne moze drugacije jednostavno. Ako hocemo drugacije, hajde da pisemo peticije da igramo u Madjarskoj ili Rumunskoj ligi. Ovde dokle god je blizanaca nece biti leka.
Овим промишљењу не бих имао додати ништа осим: ћ, ђ, ш и ч.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

И придеви малим словом, румунска и мађарска :D
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

N13 napisao:Mi smo jedini navijaci kojima sponzor smeta...
Ne valja nam kad nema sponzora, ne valja kad ima.
Nije valjao Bata (koji se suprostavljao blizancima), nije valjao Scepa (koji se uvlacio blizancima), nije valjao Zbiljic (koji je jedini u poslednjih 20 godina uneo neke pare u klub), nije valjao Vukovic (koji je izneo iz kluba sve sto se moze i ne moze izneti).
A sta nama valja? ...
Ti izgleda ne razumeš (ili nećeš da razumeš) razliku između kriminala, državne sise i zdravog biznisa. Sve te koje si naveo kom miljeu pripadaju, šta misliš? Ako je pitanje da li mi ne valja kriminal, odgovor je - da, ne valja mi kriminal. Pare je moguće napraviti i to znaju svi koji su nešto pokrenuli i probali da naprave. Uostalom, i u okruženju ima primera dobre prakse (videti pod Maribor). No, umesto da se organizuju i naprave nešto, našim nesposobnjakovićima u foteljama će sada izgleda biti lakše da sede skrštenih ruku i gledaju kada će da im od Srbijagasa kapne malo ostataka blizanačkog mleka sa državne sise. Prilično sam ubeđen da je jedini zdrav put ozdravljenja taj da ostanemo nezavisni od državnog sektora i njihovih kobajagi sponzora. Igrači, uprave, političari i sponzori dolaze i odlaze, ali kad jednom izgubiš identitet, ugasio si za sva vremena.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

borrissey napisao:gledaju kada će da im od Srbijagasa kapne malo ostataka blizanačkog mleka sa državne sise. Prilično sam ubeđen da je jedini zdrav put ozdravljenja taj da ostanemo nezavisni od državnog sektora i njihovih kobajagi sponzora.
Мислим да грешиш, јер ти "остаци млека из државне сисе" су из сисе зване држава Србија! Дакле, то је наше млеко које нам следује - макар и тих пар бедних музова! Зашто би неко био гадљив на своје паре? Треба бити згађен због тога што од пореза који плаћамо и ми Сланинари они узму, баш све, за разне Евертоне и Канге.
borrissey napisao:Igrači, uprave, političari i sponzori dolaze i odlaze, ali kad jednom izgubiš identitet, ugasio si za sva vremena
Слажем се, али идентитет се једнако, па чак и више, губи и гашењем омладинске школе, довођењем масе небитних играча и давањем капитенске траке бившим играчима близанаца, а то полако постаје део нашег новог идентитета - по томе постајемо све више препознатљиви. Мислим да то чак не раде ни најмањи српски клубови.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Nije problem mleko iz drzavne sise, kada bi ono sledovalo svakom klubu ove zemlje. Ako se samo mezimci hrane (uskoro mozda i mi), onda to mleko bude bljutavo i degutantno.

ernesto napisao:Da ne dodje do zabune,Gospodin Zbiljic je dao 50.000 eura!!!
Toliko o tome!
U tom slucaju mu podici spomenik(!), jer nisam siguran da je bilo ko od plejade "spasilaca" kluba dao makar i dinar, a da ga nije trazio nazad...
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post od CRD FCV »

Krle napisao:Novi Sad pun IT firmi, pa što ne bi neka od njih imala interes da nosimo njeno ime na dresovima?
Ко би плаћао рекламу коју гледа тек пар стотина људи.

Добро је што ће бити неких пара па можда опет будемо личили на неки фудбалски клуб, ал је питање свих питања, што се терао Збиљић ако се доводи слична фирма са сличним људима?
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

CRD FCV napisao:
Krle napisao:Novi Sad pun IT firmi, pa što ne bi neka od njih imala interes da nosimo njeno ime na dresovima?
Ко би плаћао рекламу коју гледа тек пар стотина људи.

Добро је што ће бити неких пара па можда опет будемо личили на неки фудбалски клуб, ал је питање свих питања, што се терао Збиљић ако се доводи слична фирма са сличним људима?
Ne računam interes u domaćem takmičenju. Tu nema leba. Samo u Evropi, makar do zime.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

ernesto napisao:Da ne dodje do zabune,Gospodin Zbiljic je dao 50.000 eura!!!
Toliko o tome!
Ako je istina, svaka cast. U tom slucaju svaka cast i onima koji su ga oterali.
Odgovori