Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Karlsson napisao:Jel ima neko informaciju šta je sa autobusom? Jel i dalje tu?
I dalje je tu,dug postoji ali ne kao sto je onomad Vuk pricao...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Neko rece da ljudi iz rukometnog kluba preuzimaju fudbalski.Ceka se jos saglasnost vise instance i dogovora sta ce se sa navijacima
Tako sam nesto nacuo....
Daleko smo jos od Mandarica , Ahmetovih....Nema za njih jos uslova
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Ne bih imao nista protiv. Hajde da probamo, losije nece biti, nego sada.
Imaju imidz Sampiona i taj mentalitet, kao i dobro iskustvo u upravljanju i marketingu, barem koliko sam upucen preko medija.
Razlika je FK RK, ali klub je klub, samo sto su u fudbalu krupni krokodili u bari.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Srbijagas želi da bude generalni sponzor Vojvodini

http://www.mozzartsport.com/vesti/srbij ... pas/181702" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Karlsson napisao:Srbijagas želi da bude generalni sponzor Vojvodini

http://www.mozzartsport.com/vesti/srbij ... pas/181702" onclick="window.open(this.href);return false;
Da, ima smisla sto sam pisao,da se ne zanosimo i to je politika, ( SPS upravlja i srbijagasom i rk vojvodina) verovatno samo resenje da se klub finansijski odrzi do nekog boljeg resenja, jer tone iz dana u dan a izvsitelji popisuju..
Ne verujem da bi neko normalan preuzeo klub i da placa ogromne dugove, navijace...
Videcemo, ali slazem se da do privatizacije je sve prosipanje iz praznog u prazno
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Svaka promena ovog tipa, pod uslovom da je ovo tačno, je više nego dobro došla. Ukoliko zaista u klub dođu neki od ljudi koji su se dokazali u RKV, kao i ako se ostvari saradnja sa Srbijagasom, onda bi takve stvari zasluživale punu podršku. FKV mora biti ozbiljan klub, treba da je vođen od ostvarenih, sposobnih i dokazanih ljudi, kakvih sigurno ima u NS, da je povezan sa respektabilnim firmama, za razliku od ove nedavne farse i tragedije s nekim Vukovićima, Viskolima i sličnima. Ja bih najviše voleo kad bi se uspostavila saradnja sa nekom od naših IT firmi, mislim da bi to bio pun pogodak, ali svakako bi i Srbijagas u ovom trenutku bio slamka spasa.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Srbijagas, dugogodišnji rekorder gubitaš u Srbiji. Ima da nas preporode.
Od Vukovića su, naravno, svi bolji, ali od Bajatovića i sličnih se nećemo usrećiti. Ne znam, možda je nekom od vas okej da navijač crnog blizanca i istaknuti član SPS-a bude neko mudo u klubu, meni i nije.
Io odio Belgrado
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Red Marquis napisao:Srbijagas, dugogodišnji rekorder gubitaš u Srbiji. Ima da nas preporode.
Od Vukovića su, naravno, svi bolji, ali od Bajatovića i sličnih se nećemo usrećiti. Ne znam, možda je nekom od vas okej da navijač crnog blizanca i istaknuti član SPS-a bude neko mudo u klubu, meni i nije.
5 godina uzimaju titulu u rukometu.I tu su blizanci.Respect.Samo cinjenice.Manimo se politike.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

U rukometu nema ozbiljnih para. Da ima, nikad ne bi bili prvaci. Ni mi, ni bilo ko drugi sem dva kancera.
A i drugo, tamo se Đukić pitao, a za fudbal...pa tu verujem da bi se neke druge njuške ugurale. Zato pominjem politiku.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post od Tony Starks »

Ako se zaista ostvari mračni scenario da FK postane SPS-ovska prćija “sponzorisana” od strane gubitaškog javnog preduzeća - mislim da bi trebalo odmah da se izjasnimo da li nam nam takav scenario smeta u startu, da li smo principijelno protiv toga. Ili ćemo da zažmurimo na to na par meseci nadajući se nekakvim kakvim-takvim uspesima na sportskom planu koji će možda i doći, pa ćemo se tek posle nekih 0:5 na domaćem terenu odjednom setiti da zapravo jesmo principijelno protiv toga što je klub SPS-ovska prćija sa gubitaškim javnim preduzećem kao sponzorom?
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Tony Starks napisao:Ako se zaista ostvari mračni scenario da FK postane SPS-ovska prćija “sponzorisana” od strane gubitaškog javnog preduzeća - mislim da bi trebalo odmah da se izjasnimo da li nam nam takav scenario smeta u startu, da li smo principijelno protiv toga. Ili ćemo da zažmurimo na to na par meseci nadajući se nekakvim kakvim-takvim uspesima na sportskom planu koji će možda i doći, pa ćemo se tek posle nekih 0:5 na domaćem terenu odjednom setiti da zapravo jesmo principijelno protiv toga što je klub SPS-ovska prćija sa gubitaškim javnim preduzećem kao sponzorom?
Pa tu je odgovor bar jasan, cekacemo poraz od 0:5 da bismo iskazali svoje nezadovoljstvo
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

ssnigd napisao:
Tony Starks napisao:Ako se zaista ostvari mračni scenario da FK postane SPS-ovska prćija “sponzorisana” od strane gubitaškog javnog preduzeća - mislim da bi trebalo odmah da se izjasnimo da li nam nam takav scenario smeta u startu, da li smo principijelno protiv toga. Ili ćemo da zažmurimo na to na par meseci nadajući se nekakvim kakvim-takvim uspesima na sportskom planu koji će možda i doći, pa ćemo se tek posle nekih 0:5 na domaćem terenu odjednom setiti da zapravo jesmo principijelno protiv toga što je klub SPS-ovska prćija sa gubitaškim javnim preduzećem kao sponzorom?
Pa tu je odgovor bar jasan, cekacemo poraz od 0:5 da bismo iskazali svoje nezadovoljstvo
Potpuno logičan odgovor. :wink:
Valjda je u sportu rezultat i uspeh osnovno merilo za nivo zadovoljstva.
Mada, neki bi izgleda protestovali iz drugih razloga, sve i da rezultat bude 5:0 :lol:
Evo ja sam od prvog sekunda ulaska Vukovića u klub imao nagon na povraćanje od muke, ali ipak sam bio mišljenja da kad se ta nesreća već desila, treba čak i njemu takvom dati šansu da se p(r)okaže. Kad se to i dogodilo u punom "sjaju", izbor u pogledu daljeg činjenja i protesta je bio krajnje logičan. Zbog toga mi nije baš razumljivo protivljenje ulasku nekih ljudi, mogućem sponzorstvu itd, a da se ništa od toga nije desilo, pa čak trenutno ne postoje ni neke zaista ozbiljne najave.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Ja sam otvoreno i jasno protiv ulaska Srbijagasa u Klub. Ono kada se kaze da bih pre beton ligu nego nesto, msilim upravo na ovako nesto. Ja bih radije igrao drugu ligu sa omladincima i skromnim budzetom, nego da nas finansira drzavni gubitas. Argument da je uspeh jedino merilo nivoa zadovoljstva me uzasava, jer svi koji tako misle, uz duzno postovanje, po meni su pogresili forum. Hajmo da navijamo za zvezdu, ona ima najvise titula i uglavnom ce nam nivo zadovoljstva biti visok :pegla: Na stranu sto je pomenuti Srbijagas sps (sve je politika), ali ne vidim zaista kako cemo se razlikovati od zvezde gazprom ili partizana mts. Naravno da i ja zelim uspeh naseg voljenog Kluba (da ne budem pogresno shvacen), ali mi je mnogo vazniji identitet i vrednosti od samih rezultata. Valjda zato mnogo lakse podnosim posteno odigrane lose rezultate, nego krimose u klubu, uvlacenje blizancima ili sisanje drzavnih para. Jedini nacin za ozdravljenje kluba vidim u pravoj privatizaciji ili nekom vidu preuzimanja kluba od strsne bivsih igraca koji imaju para , uz pomoc malih akcionara. Ovako nesto je po meni cisto zamlacivanje i dalje kaljanje ugleda Kluba. Osim toga, kao sto Minja kaze, ako se ovo dogodi, to ce znaciti da postajemo neciji (citaj: drzavni) projekat, a taj neko ce nam samo ucvrstiti "vecito" trece mesto, jer zasto bi nama davao vise para nego glavnim projektima? Ja tako razmisljam, mozda sam suvise ostrascen...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Postenje I srpski fudbal, ne idu jedno sa drugim. Mislim da svi imamo dovoljno godina da to shvatimo. Sve drugo je utopija. Odavno je neko na forumu, ne mogu da se setim ko tacno, predlagao da se fudbal u Srbiji mora suspendovati na min 10godina. Mozda ce se tada ocistiti mulj I talog, mozda...
A kada sam rekao da cemo sacekati negativan rezultat od 0:5, da bismo reagovali, aludirao sam na stanje I raspolozenje medj' nama slaninarima.
Dok se ne pojavi neko posten, ko ce zeleti da se bori sa vetrenjacama I mafijom srpskocrnogosrskog fudbala,mozemo ili da gledamo ovo sto gledamo sa Scepanovicem, Viskolom, Zbiljicem,Srbijagasom,... Ili da batalimo I odemo na pecanje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Od onoga sto nam je realan izbor, najmanje je lose.
Jedini Srbijagas ostao, gde se jos prilicno odlucuje u Novom Sadu.
Nije RKV u evropskim okvirima neka ekipa, ali dovoljno da u Srbiji bude Sampion.
Mozemo da biramo da smo i dalje u vrhu i evropskim kvalifikacijama ili amaterskim ligama.
Amaterska liga ne gine, ali dok ima sanse da prezivimo, ne treba da ginemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori