Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... uKzA3D2q4w" onclick="window.open(this.href);return false;
Из које ли је општинске лиге овај сад.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Ovog nema ni na transfermarket radaru.
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post od milancl »

B92: Meleg nastavlja u Turskoj, 'Lale' neobaveštene http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1277232" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Srecno Dejane! Da nam se vratis jednog dana, ako budes imao gde...

Sto se Hrvoja Rizvanovica tice, igrao je za drugi tim FC Anadolu Bayerna. To je neki 10-11 nivo takmicenja u Nemackoj.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Transferi

Post od Qr0nJa »

Posle Sergeja jedini koji je imao štofa po mom mišljenju. Nadam se da će bolje proći ovaj put u inostranstvu.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Ne deluje nesto srecno zbog prelaska tamo.
Elem, srecno Dejane, nadam se da ce te bar tamo postovati, za razliku od tvog maticnog kluba i tvog selektora.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Rabba napisao:Srecno Dejane! Da nam se vratis jednog dana, ako budes imao gde...
+1
Nekako nije ni poslo ni islo dobro od samog povratka u Vosu
Od Lalatovica, pa nadalje.
Treca-sreca, Dejane. Ako bude prilike.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

Svima je poznato da nisu u dobrim odnosima (meleg - uprava)
hteli su ga zimus nasilu prodati on odbijo
pa nije isao na pripreme, oduzeli mu kapitensku traku itd ...
verovatno cemo i sad bez dinara ostati
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post od borrissey »

Kao što neko reče, posle Sergeja veorvatno ponajbolji igrač kog smo iznedrili, a "neobaveštena" uprava se krajnje svinjski ponela prema njemu. Nije mi jasno kako Bataka nije sramota da izjavi ovako nešto, pa naravno da čovek nije "glavom u Vojvodini", kad su ga zamalo oterali zimus i skinuli mu traku. Dejane, sve najbolje u nastavku karijere! Iskreni Slaninari te poštuju, zapamti to.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ljudi, ne moze profesionalni klub kao sto je Kayseri sebi da dopusti da potpise ugovor sa igracem koji je pod ugovorom sa nekim drugim klubom.

Ili je raskinuo ugovor, jer mu nisu isplacene plate (tri po zakonu?), ili je prodat, a cena je poslovna tajna, da bi ovaj mogao da namakne na miru. Kako god okrenes, vukoviceva svinjarija...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Minja napisao:nakon epizode od pre par godina, kada su u glavnoj ulozi bili pokojni Bata i Mica, nemam nikakav stav prema DM. Moram da priznam da meni tu vise nista nije jasno. Ko tu koga i ko tu sta sa kim i zbog cega...
Nije ni meni jasno, ali ponikao je u FCVB, pa se nadam da mu to nešto znači?
Bio sam ljut na DM onda, ali ko zna šta se tada dešavalo? A tek danas ne znamo.
Meleg je igrao vrlo promenljivo, nikad potpuno fizički spreman, ali hoću da verujem da je to zbog refleksije svih događanja.
Nije pružio u Voši ono što sam od njega očekivao, s obzirom na individualne tehničke mogućnosti.
Ipak, nije otišao kod blizanaca (barem još 3 godine, dok je u Turskoj), pa to cenim, ako nas ne razočara kasnije.
Dotle, ima moju podršku i možda treca u Voši, bude i sreća?
PS
Ako Djumi i dalje prati Vošu i ovaj forum, možda bi nam mogao pojasniti stvari oko Melega?
U slučaju da to učini - zahvaljujem.
Iskren pozdrav našem bivšem treneru. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Sale
Postovi: 107
Pridružio se: Ned Avg 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post od Sale »

Rabba napisao:Imamo i potvrdu iz fss-a, Stefan Mihajlović je postao igrač Vojvodine. Dva Crnogorca se i dalje ne pojavljuju u registracijama.
Prođi sa mnom kroz crveno :frown:
http://www.kurir.rs/crna-hronika/192125 ... go-doktori" onclick="window.open(this.href);return false;
This time next year, we'll be cup winners!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ma kakvi, nece taj odgovarati. Tatini sinovi u ovoj kaubojstini od drzave ne odgovaraju za sra*a koja naprave. Jos balavac ima drskost da kaze kako su doktori krivi. Prosto mi se povraca kakva smo skupina sljama postali.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

gospodinFKV napisao:Ma kakvi, nece taj odgovarati. Tatini sinovi u ovoj kaubojstini od drzave ne odgovaraju za sra*a koja naprave. Jos balavac ima drskost da kaze kako su doktori krivi. Prosto mi se povraca kakva smo skupina sljama postali.
Ovo je odavno pod tepihom... Pravi čovek za naš kombinat, em ciga, em ubica. Nova era Vojvodine će sigurno biti vrlo zanimljiva.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Transferi

Post od ogi »

Srecno Dejane! Sto dalje od ovakve Vojvodine!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Odgovori