Liga Evrope: sezona 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Rabba »

Izašao spisak registrovanih igrača

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
hawks
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 11:03 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od hawks »

Према информацијама из новосадског клуба, улазнице за Запад и Исток у продаји ће се наћи од среде и продаваће се по попуарној цени од 300 и 200 динара. Сви они гледаоци који желе да дуел прате са северне трибине, карту ће, по цени од 100 динара, моћи да купе на дан одигравања утакмице, дакле у четвртак, у просторијама навијачке групе Фирма, смештеним на Северу стадиона “Карађорђе”.


https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 26-06-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od novosadjanin »

Rabba napisao:Izašao spisak registrovanih igrača

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uf, mnogo smo ozbiljnija ekipa sa Melegom nego bez njega, bar do kraja kvalifikacija da ostane...

Slika
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od naseljekolumbija »

novosadjanin napisao: Uf, mnogo smo ozbiljnija ekipa sa Melegom nego bez njega, bar do kraja kvalifikacija da ostane...
Ма докле више да играмо без правог шпица, нека игра тај Бубало или Михајловић и тачка. Овог другог нису ни регистровали... Што се тиче Мелега, ако ће играти као сад на пролеће боље да одмах иде.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Rabba »

Poprilično je izvesno da će nam ekipa izgledati otprilike ovako, ako ne bude povreda:

Rockov - Antić, Planić, Kovačević, Lakićević - Jovančić, Vukasović - Stamenić(Spremo, Subotić), Malbašić, Bubalo - Trujić.

Očekujem da će Malbašić igrati prednjeg veznog. To je intenzivno isprobavano sad na pripremama. Meleg nije prošao pripreme, pa će priča biti da nije uigran sa ekipom. Renan je van forme, pa treba očekivati Kovačevića na halfu.

Što se tiče Mihajlovića, verovatno nije još potpisao sa nama, tj. i ako jeste, verovatno mu nisu stigli papiri, ali do 24 časa pred utakmicu može da se doregistruje jedan igrač umesto jednog trenutno registrovanog sa A liste.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Stefke »

Екипа са уефиног сајта се знатно разликује од екипе на званичном сајту. Зашто многи нису регистровани?

Ко су Митар Ћуковић и Лука Вујановић и зашто нису регистровани за Европу? Зашто је клинац Слободан Тедић регистрован за Европу, али не и за домаће првенство, и где је Френсис (други црнац)?
Такође би требало разјаснити ситуацију Мелега и Бурековића. Поприлично сам сигуран да је немогуће да Мелег игра. Није прошао припреме, а и отписан је већ одавно.
Верујем да је слична ситуација и са Стаменићем, пошто је било проблема у прошлости и такође је шиканиран, тако да очекујем неког другог у стартној постави, упркос нашим надањима.

ПС: Одавно је Дневник постао наш званични гласноговорник. Карте у продаји од среде, сезонске наравно старе. Сумњам да ће бити спремне нове пре трећег кола, али било би лепо да ме неко демантује :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od postman »

Pišem na forumu posle sigurno dve godine pauze, a razlog je samo jedan : Mladi Stamenić. Pouzdano i odgovorno tvrdim da se Urke neće naigrati fudbala ni sada i da će najverovatnije do kraja prelaznog roka otići iz Vojvodine. Razlog je prost - Stamenićev menadžer Miroslav Stević nije u dilu sa upravom i zbog toga momka šikaniraju već duže vreme, a pred generalnu probu sa tzv. Reprezentacijom Novog Sada videvši da nije u prvoj postavi, Uroš se pobunio na šta mu je trener rekao : "Žao mi je, ali, ako te stavim u prvu postavu, ja letim". Koliko je to iskreno, ne znam, ali, već drugo traje Stamenićevo sklanjanje u stranu i ne bih se začudio da je to tačno. U prilog tome ide i ona Vukovićeva izjava za "Dnevnik" kako ne vidi da Stamenić ima kvalitet za Vošu. Ja možda nisam objektivan, jer poznajem Urketa i njegovu porodicu, ali, činjenica je da nikad nije dobio pravu šansu, poput, naravno, mnoge naše dece.
Na kraju samo da dodam da sam debelo razočaran Vojvodinom i svim ovim dešavanjima oko nje, a poučen iskustvom i situacijom u državi, bojim se da joj nema spasa. Nestaćemo kao Proleter ili Hajduk iz Kule. Ko zna koliki je pravi dug, a uprava na čelu sa Vukovićem je tu da izvuče poslednji dinar i na kraju da ugasi svetlo. Ubeđen sam u to.
I da, ispašćemo od Ružomberoka. Nemamo kvalitet da ih prođemo. Ne mračim, ne radujem se tome, samo sam realan i razumem se u fudbal.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Karlsson »

novosadjanin napisao:
Rabba napisao:Izašao spisak registrovanih igrača

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uf, mnogo smo ozbiljnija ekipa sa Melegom nego bez njega, bar do kraja kvalifikacija da ostane...

Slika
Umesto Malbašića Mihajlović, umesto Trujića Subotić, umesto Stamenića Bubalo, umesto Melega ko god... i to nam je tim posle prelaznog roka.

U najboljem slučaju.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Salvador »

postman napisao:Pišem na forumu posle sigurno dve godine pauze, a razlog je samo jedan : Mladi Stamenić. Pouzdano i odgovorno tvrdim da se Urke neće naigrati fudbala ni sada i da će najverovatnije do kraja prelaznog roka otići iz Vojvodine. Razlog je prost - Stamenićev menadžer Miroslav Stević nije u dilu sa upravom i zbog toga momka šikaniraju već duže vreme, a pred generalnu probu sa tzv. Reprezentacijom Novog Sada videvši da nije u prvoj postavi, Uroš se pobunio na šta mu je trener rekao : "Žao mi je, ali, ako te stavim u prvu postavu, ja letim". Koliko je to iskreno, ne znam, ali, već drugo traje Stamenićevo sklanjanje u stranu i ne bih se začudio da je to tačno. U prilog tome ide i ona Vukovićeva izjava za "Dnevnik" kako ne vidi da Stamenić ima kvalitet za Vošu. Ja možda nisam objektivan, jer poznajem Urketa i njegovu porodicu, ali, činjenica je da nikad nije dobio pravu šansu, poput, naravno, mnoge naše dece.
Na kraju samo da dodam da sam debelo razočaran Vojvodinom i svim ovim dešavanjima oko nje, a poučen iskustvom i situacijom u državi, bojim se da joj nema spasa. Nestaćemo kao Proleter ili Hajduk iz Kule. Ko zna koliki je pravi dug, a uprava na čelu sa Vukovićem je tu da izvuče poslednji dinar i na kraju da ugasi svetlo. Ubeđen sam u to.
I da, ispašćemo od Ružomberoka. Nemamo kvalitet da ih prođemo. Ne mračim, ne radujem se tome, samo sam realan i razumem se u fudbal.
Po meni velika steta ako je tako, Stamenic je odlican fudbaler i cini mi se da u ovoj konkurenciji mora igrati u prvom timu.
Isto tako se iskreno nadam da cemo i Melega gledati uskoro, neverovatno je da takvog igraca teraju.
Ovaj tim dole mi deluje vrlo dobro, ali izgleda tesko da ce biti tako.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Voja »

novosadjanin napisao:
Slika
Malbasic na poziciju Stamenica,centarfor na njegovo mesto i Stojanovic (iz Nisa) na mestu Melega (jer,rekoste da je prodat) i opet bombonica tim
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Stexman »

Kako nadjoste mesta ovom Alvesu za koga svi tvrde da nema snage ni za 20 minuta ozbiljnog fudbala a ne nadoljoste mesta za Bembu a kazu da momak igra samo tako.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Душан »

Voja napisao:
novosadjanin napisao:
Slika
Malbasic na poziciju Stamenica,centarfor na njegovo mesto i Stojanovic (iz Nisa) na mestu Melega (jer,rekoste da je prodat) i opet bombonica tim
Нема од тога ништа, а било би добро.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Karlsson »

Stexman napisao:Kako nadjoste mesta ovom Alvesu za koga svi tvrde da nema snage ni za 20 minuta ozbiljnog fudbala a ne nadoljoste mesta za Bembu a kazu da momak igra samo tako.
Alveš trenutno ni nema alternativu, a po meni je odigrao odlično prvo poluvreme na proveri dok u drugom je bilo nekih grešaka.

Bempah bi mogao uskočiti umesto Jovančića kojem ugovor ističe na zimu, pa možda već i ode ovog prelaznog roka.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od Turija »

Da li pokrajinski javni servis prenosi ovu utakmicu :?: :?: :?:
Odnosno, da li poštuje obavezu koju zakonski ima prema svojim pretplatnicima i građanima, da objektivno i pravovremeno informiše o svim značajnim događajima na teritoriji APV :?: :?: :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post od gospodinFKV »

Turija, mnogo bitniji zakoni se u ovoj banana drzavi krse, i to od strane tih sto treba da ih sprovode. Takodje, to odavno nije pokrajinski javni servis, nazalost, vec prcija za partijske poslusnike.

RTV su ubili cim su stekli dovoljno moci da to urade, isto kao sto ubijaju FKV i sve ostalo sto smeta...al ajde...da ne zalazimo u politiku previse...
Zaključana tema