Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Mnogo se ovde luta od teme... svako ima pravo na svoje misljenje, i to treba postovati, a ne vredjati i komentarisati tipa "pod hitno na dijagnostiku". Niti su svi Srbi četnici, niti su svi Hrvati ustaše, niti je ultra nacionaliza nekome nešto dobro doneo.
Makar za Vojvodinu bi trebalo da važi epitet "gospodski klub", i za naš klub navijaju ljudi i srpske i madjarske i hrvatske nacionalnosti. To treba poštovati i mi treba da smo ponosni na to. Novi Sad je multikulturan grad. A nacionalističke, rasističke i šovinističke ispade ostavite radovcima i blizancima.

Ono što sam hteo u ovoj temi dodati:
https://www.dreamteamfc.com/c/chelsea-m ... nja-matic/" onclick="window.open(this.href);return false;

Plašim se ako Vuković ostane, da li će čovek sebi uzeti 50% novca kojeg dobijemo i od narednog Sergejevog transfera? Pošto je u prethodnom transferu tvrdio da je to njegov novac, sva sreća pa nije bio u klubu tada... inače bismo bili u još većim problemima. Ali naredni transfer će biti još veći... plašim se da je Vuković ušao u Vojvodinu samo da bi sačekao taj transfer...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9636
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

1892 wrote:
Stexman wrote:Da smo mi to pevali ubedjen sam da bi nas kaznili i to drasticno! Zato ovo treba isterati do kraja.
ali očigledno da je lakše sada par dana palamuditi o rečima pesme već o tome kako smo mi tu utakmicu odigrali.
Protiv Zvezde akcenat na publiku,protiv Partizana akcenat na publiku,mnogo se talasalo,a blizanci rutinski dobili obe utakmice.Ja sem setnje igraca po terenu nista vise video nisam. A i akcija Igrac sezone potvrdjuje da je malo ljudi videlo borbu nasih igraca. Definitivno se fudbal u Srbiji igra zbog i za 7-10 ljudi
Image
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

PZS wrote:
Rivelinjo wrote:
Протомајстор wrote: Иначе, термини Усташе и Четници се користе за међусобно увредљиво означавање Хрвата и Срба, мада најчешће и једнима и другима прија да их тако прозивају, поготово навијачима.
Čega se mudar stidi, tim se lud ponosi. Meni ne prija da me zovu ni četnikom, ni ustašom.
Ako su tebi ustaše i Četnici isto, onda pod hitno na dijagnostiku ili druga opcija - knjige u šake
Jesu. Isti k***c. Možemo sad diskutovati i kako je kukasti krst u stvari poreklom iz indijske kulture, ili rimske i kako nije ništa loše - ali budimo realni. U današnjoj konotaciji, šta se sve radilo pod jednim i drugim oznakama i imenom - sve najgore, daleko im lepa kuća i jednima i drugima.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
CRD FCV
Posts: 1558
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Протомајстор wrote:Како схватам текст, њима не смета да Мађаро-усташа одраста уз Партизан, него има смета кад такав пређе у наш табор.
Ово сваки пут помислим кад крене та песма. Рекох ја да немају они много мозга па ни не знају шта певају.
021 wrote:Kao koreografiju treba raširiti ogromnu mađarsku zastavu sa šahovnicom na sredini, skandirati „Szia, szia, Hungaria!“, pevati „Lijepa naša domovino“... To bi bio pravi odgovor na idiotsku prozivku, koja normalnu osobu u suštini ne bi ni trebalo da iznervira...
Отпевати уз "партизан одрасто сам ја за војводину сада навијам, ЈА сам пичка највећа ЈА сам душа продана ја сам пола мађар пола усташа". Уколико би то неко схватио другачије од спрдње, нека се сети да су цигани прихватили и сами запевали "ми цигани из равнице домаће смо издајице".
Rivelinjo wrote:Jesu. Isti k***c. Možemo sad diskutovati i kako je kukasti krst u stvari poreklom iz indijske kulture, ili rimske i kako nije ništa loše - ali budimo realni. U današnjoj konotaciji, šta se sve radilo pod jednim i drugim oznakama i imenom - sve najgore, daleko im lepa kuća i jednima i drugima.
Маните се политике. Сви они имају путера на глави. И четници и усташе и партизани и домобрани и ко је ту све постојао. Има нас овде разних, свако може навести пример да је његова породица била жртва ове или оне фракције. Манимо се тога. Било прошло не поновило се.
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Ako su tebi ustaše i Četnici isto, onda pod hitno na dijagnostiku ili druga opcija - knjige u šake[/quote]

Jesu. Isti k***c. Možemo sad diskutovati i kako je kukasti krst u stvari poreklom iz indijske kulture, ili rimske i kako nije ništa loše - ali budimo realni. U današnjoj konotaciji, šta se sve radilo pod jednim i drugim oznakama i imenom - sve najgore, daleko im lepa kuća i jednima i drugima.[/quote]

Kao što sam već napisao... da se ne ponavljam :roll:

Poruka za administraciju: Iako sam morao da odgovorim na provokaciju (izjednačavanje najekstremnije zločinačke organizacije uz njihovo imenovanje velikim početnim slovom sa prvim antifašističkim slobodarskim pokretom čiji su pripadnici bili različitih vera i nacija) mislim da tome nije mesto na ovom forumu, pa vas molim da u startu brišete svaki komentar koji sa tim ima veze.
Čisto da ne bi ulazili u ovakve polemike
Ovde smo zbog Voše
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

PZS wrote:(izjednačavanje najekstremnije zločinačke organizacije uz njihovo imenovanje velikim početnim slovom sa prvim antifašističkim slobodarskim pokretom čiji su pripadnici bili različitih vera i nacija)
Ostalo se slažem, samo na ovo komentar:

Ako pričamo o novijoj istoriji, od početka drugog svetskog rata - za najveći procenat četničkog pokreta (pogotovo najpoznatiji pod vođstvom Draže Mihajlovića) postoje pisani i na sudu validni dokazi da su, kao i ustaše po tim pitanjima:
- primali od okupatora pomoć u oružju i opremi
- pomagali okupatoru u borbama sa pokretom otpora (partizani, je li)
- ubijali civile i ratne zarobljenike

Pametnom dosta.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
ssnigd
Posts: 3349
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Administratori, zabranite I brisite komentare o ovim stvarima. Ljudi smarate, nastavite na privatnim porukama diskusiju
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

ssnigd wrote:Administratori, zabranite I brisite komentare o ovim stvarima. Ljudi smarate, nastavite na privatnim porukama diskusiju
Pošteno. Isključiću se svakako iz dalje diskusije. :cheers:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

sto sada kada ste vec obesmislili temu da odjednom stanete, samo navali, ima jos tih "argumenata" uoci kup utakmice?!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

recni galeb wrote:sto sada kada ste vec obesmislili temu da odjednom stanete, samo navali, ima jos tih "argumenata" uoci kup utakmice?!
:cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Pera Centar
Posts: 816
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Rivelinjo wrote:
PZS wrote:(izjednačavanje najekstremnije zločinačke organizacije uz njihovo imenovanje velikim početnim slovom sa prvim antifašističkim slobodarskim pokretom čiji su pripadnici bili različitih vera i nacija)
Ostalo se slažem, samo na ovo komentar:

Ako pričamo o novijoj istoriji, od početka drugog svetskog rata - za najveći procenat četničkog pokreta (pogotovo najpoznatiji pod vođstvom Draže Mihajlovića) postoje pisani i na sudu validni dokazi da su, kao i ustaše po tim pitanjima:
- primali od okupatora pomoć u oružju i opremi
- pomagali okupatoru u borbama sa pokretom otpora (partizani, je li)
- ubijali civile i ratne zarobljenike

Pametnom dosta.
Nema veze sa FK Vojvodina, ali izjednačavanje ustasa i cetnika je za mene mnogo gore od onog što grobari pevaju.Drugi čovek cetnickog pokreta je bio hrvat Zvonimir Vučković, u cetnicima je bilo preko 40.000 Slovenaca i više od 15.000 hrvata, svi iz predratnog udruženja ORJUNA.Cetnici su spasili nekoliko stotina americkih avijaticara i bili do 1944 mnogo veci problem za Nemce od partizana.Samo Cercilov pritisak na kralja je doneo partizanima prevagu nad cetnicima.Izmedju ostalog i ti partizani su sarađivali sa Nemcima.A, ...ustase pogledaj dokumentarni film o Jasenovcu i sve će ti biti jasno, valjda.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Zaključavajte topik...
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Uprava

Post by Душан »

Red Marquis wrote:Zaključavajte topik...
Моментално.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

Minja wrote:Молба је да овде завршимо дебатовање, a без закључавања...
Тачно!
Молим чланове Форума - тема је УПРАВА ФКВ !!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Posle gotovo nikakve reakcije najslaninarskije uprave na poslednje fudbalske predstave u vrlo lošoj režiji udbaško kriminalnih struktura infiltriranih u tzv. državni aparat, ne treba se čuditi potpunoj letargiji čak i najtvrđeg jezgra "doma bolesnih"
Sve stane u tri reči: POJEO VUK MAGARCA
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Post Reply