O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

Meni nikada,ali nikada nije smetalo sto neko pravi chat u nekoj od tema,pogotovo mi ne smeta jer se pokazalo da medju forumasima ima jako duhovitih clanova,pa je pravo zadovoljstvo citati upadice,spontane reakcije (na prvu) i slicno.
Nelogicno mi je da se dijalog prenosi na pm,jer smatram da ako neko zastupa svoj stav,treba pred svima da ga javno zastupa i oobrazlaze.
Privatne poruke (bar po mom misljenju) treba da sluze samo za stvari za koje mislite da nisu za javnost.
Jedina stvar koja me nervira na forumu su dugacki postovi,bez obzira ko ih pisao.Takve u 80% slucajeva u startu preskacem.

I jos jedna stvar,obraticu se konkretno Milanu,bez bilo kakve namere da vredjam ili se svadjam,ulazim u raspravu ili bilo sta.Jednostavno,nije me pogodilo,isprovociralo,naljutilo,ali je sad bas super prilika da iskoristim taj detalj. Covek koji poziva na ogranicavanje postova po danu,meni u prethodnoj poruci kaze "nisi se trebao ni vracati na forum." Znaci,samo jedna poruka ali otrovnija neko necijih 50 taj dan :mrgreen:
I iz tog razloga nisam za nikakve restrikcije. Ko ima sta da kaze pisace,ko nema cutace... tako je bar samnom bilo :cheers:
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Владика »

Огромно хвала екипи која је реализовала интервју са тренером Николићем! Изузетно добро одрађен посао!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

podbara wrote:Огромно хвала екипи која је реализовала интервју са тренером Николићем! Изузетно добро одрађен посао!
+1

Zaista prijatno iznenadjenje. Prvo kada sam video link,pa zatim vreme trajanja,pa jos i graficku podrsku,a o odgovorima da ne pricam. Veliki plus i za trenera i za sajt. Nadam se da ce ovaj intervju otvoriti mnoga vrata redakciji u buducnosti (tipa da nam i drugi clanovi kluba posvete toliko vremena i paznje) :cheers:
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Helm »

Pridruzujem se cestitkama! :cheers:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: O Forumu i Sajtu

Post by the Gari »

podbara wrote:Огромно хвала екипи која је реализовала интервју са тренером Николићем! Изузетно добро одрађен посао!
:!:
Forumašu koji je postavljao pitanja Marku Nikoliću ovo sam rekao lično, ali moram to uraditi i ovako javno. Dakle, neizmerno mi je drago da postoje ljudi koji, kada se njihov glas snimi, u off-u zvuče još "novosadskije" nego što je to slučaj u prirodi. A ja mislio da sam jedini...
:cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

Statistika - avgust 2013.

Image

Ponovo je oboren rekord što se poseta tiče - skoro 93 hiljade (pređašnji je bio oko 75 hiljada).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Milan »

Uzasno sporo mi otvara stranice na forumu. Net mi dobro radi, pa ne znam da li se jos nekom dogadja...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Milan wrote:Uzasno sporo mi otvara stranice na forumu. Net mi dobro radi, pa ne znam da li se jos nekom dogadja...?
Verovatno je forum preopterecen zahtevima, uvek se to desi kada se nesto bitno dogadja ili je u najavi...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post by ogi »

Milan wrote:Uzasno sporo mi otvara stranice na forumu. Net mi dobro radi, pa ne znam da li se jos nekom dogadja...?
Dobro bolan Milane, nije sećer u vodu. :lol:

Pitanje za sve, kako vam se sada učitavaju sajt i forum? Upgrejdovali smo se na bolji hosting od istog provajdera. Razlika u učitivanju bi trebala da bude odmah vidljiva, barem je meni tako.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Meni fercera OK...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post by ogi »

Bitno je da nema usporavanja i pucanja foruma.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Milan »

Radi ko podmazan! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Toto Riina »

Da li je to samo meni sajt i forum pravio probleme i poceo da "stuca"?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Passion »

Мени није хтео ни да уђе на сајт, ево тек сада прорадио.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Da, izgleda da je opet bio prs'o... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply