O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Pauza je stigla u pravi cas. Zamolicu Vas sve da rasparava na ovom forumu zadrzi nivo koji je pre imala i da se svi suzdrzimo od licnog vredjanja i psovki. Hvala na razumevanju!
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Post od Vuke »

Forum je ponovo dobio na kvalitetu!
Uzivanje je citati Turijine, Ice, Dejanove, Vojine, Budine, Podbarine itd. postove! Nema prijateljevih i Djumijevih (Djumi, ako citas forum barem se javi :wink: )


PS Najvise nedostaju postovi Stare Garde, mislim da bi zarad kvaliteta trebalo da se vrati na NAS forum!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Kao sto vidite doslo je do male izmene u adresi foruma. To je ucinjeno jer je doborovoljni prilozima clanova ovog foruma zakupljen server i neograniceni web prostor na dve godine. Sada smo u fazi izrade sajta onakvog kakav ovaj klub zasluzuje.
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Mogli ste i druge clanove obavestiti o toj kaciji (ili sam ja nesto mozda propustio?) jer znam da ima ovde jos clanova koji su bili spremni da pomognu.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

max napisao:Mogli ste i druge clanove obavestiti o toj kaciji (ili sam ja nesto mozda propustio?) jer znam da ima ovde jos clanova koji su bili spremni da pomognu.
Nista nije gotovo! Ko god ima volje i zelje da pomogne mesto je otvoreno!! Opsirnije na p.m.!
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Post od Nikola »

Svako ima pravo na svoje misljenje, ostali mogu da ga uvazavaju ili ne, ali treba da ga postuju! Nemojmo poprimati osobine turaka, uvek i na svakom mestu se ponasajmo kao pravi Vojvodjani! Dosta problema u klupskom(u poslednje vreme i navijackom) pogledu imamo zato sto nas zanima kako cemo ispasti u tudjim ocima, a zaboravljamo ono sto nas je od uvek krasilo!

Kada budete imali slobodnog vremena, pretrazite malo forum, procitajte(ili se podsesti te) podbarine i turijine tekstove o istoriji naseg kluba, kako je osnivan, sa koliko ljubavi su igraci igrali itd. Iz problema cemo izaci tek kada se vratimo nasim korenima, kada ponovo sve bude odisalo pravim VOJVODJANSKIM smekom!

Meni vise to nedostaje, i vise bi voleo to da vratimo, nego da slusam od raznih sumljivih ljudi obecane titule, kupove , da u nasem dresu igraju Lazetici, Vukajlovici, Lovrici...(a nasa deca ne dobijaju sansu)

ps.Ovaj problem nam se javlja u klubu, na tribini, na forumima...Poceli su navijacima da se namecu raznorazni stavovi, zelimo da se dokazemo drugim grupama kako smo mi veci Srbi od njih( kada neko nemisli tako namece mu se etiketa kako uplice politiku u to slede napadi, uvrede itd.) Ja se prvenstveno osecam kao Vojvodjanin, pa potom Srbin, moje stranka je FK Vojvodina!

ps1Pogledajte samo ta sva bespotrebna prepucavanja i prozivanja po forumima...Napadi i kao odlasci sa foruma...Razmisli te malo o svemu, voleo bi da neko da svoje misljenje o ovoj VAZNOJ temi, koja se dugo vec gura pod tepih!(ocekujem Voju, Turiju, Podbar, Staru Gardu,Dejana, ice, budababu...)
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Nikola napisao:Svako ima pravo na svoje misljenje, ostali mogu da ga uvazavaju ili ne, ali treba da ga postuju!
Naravno! To je pocetak i kraj svake price. Ovaj forum je zaziveo kao mesto gde iskljucivo navijaci Vojvodine imaju pravo da raspravljaju o svakoj temi vezanoj za klub.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Imam cast da vas obavestim da je izrada sajta u samoj zavrsnici i to sve zahvaljujuci nasem Nboyi. Sad zasto sajt kasni? Razlog su slike igraca do kojih ja i pored svoje dobre volje i moljakanja nisam uspeo da obezbedim. Ja koji sam uvek bio spreman da pomognem svakom sajtu(a valjada sam i u necemu pomogao) sada nisam naisao na dobru volju drugih ljudi da privedemo ovu pricu kraju. Umoran sam od moljakanja i zato molim forumase koji imaju zanimljive slike aktuelnih igraca da kontaktiraju mene ili Nboyu pa da tu pricu zavrsimo sto pre. Hvala!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Zamolio bih nadlezne da neke teme koje vise nisu aktuelne,kao sto su "pitajte igrace" i jos neke koje se uopste ne posecuju premeste u arhivu,radi bolje preglednosti foruma!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Sest-sedam topika je prebaceno u arhivu, a narednih dana cemo skloniti jos neke teme koje su "duplirane", a neke cemo spojiti u jednu. Takodje, uvescemo praksu da arhiviramo utakmice koje su starije od dve nedelje i teme na koje nije replicirano vise od tri meseca. Jos malo pa nam, zahvaljujuci Nboyi i Ogiju, stize i novi sajt, kao i novo odelo foruma :wink:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ode i Mile lajkovačkom prugom, ode Mile sa još jednim drugom :shock:
Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane.Ali, bar će ovaj forum dobiti na kvalitetu :!: a ja više ne moram ,,da menjam kanal".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Nadam se novom home page-u 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Molio bi administratore da teme pitajte igrace(Popovic, Buac, Vlatce...) premeste u "pitajte igrace" a ne samo da ih "sutnu" u arhivu! Nekada se sve ovde dobro i azurno radilo, treba nastaviti tako
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Somborac napisao:Molio bi administratore da teme pitajte igrace(Popovic, Buac, Vlatce...) premeste u "pitajte igrace" a ne samo da ih "sutnu" u arhivu! Nekada se sve ovde dobro i azurno radilo, treba nastaviti tako
Potpuno delim Tvoje mišljenje, jer takođe smatram da su ti odgovori nešto sa čime treba ovaj forum da se ponosi i diči i da zbog toga oni treba da su vidno i lako dostupni svakom ko poseti naš forum.
Te odgovore smatram jednim od najvećih uspeha i dostignuća forumaša, ravno onome kada se prvi naš trener, i uopšte Superligaški, pojavio na netu zajedno sa nama (Milan Đuričić-Djumi) .To je bio istorijski trenutak, kao i svi ovi razgovori sa igračima Vojvodine.Po tome se ovaj forum prepoznaje i razlikuje od ostalih navijačkih.To ne treba da skromno skrivamo po arhivama.Oni treba da su stalno na oku i starim i novim posetiocima (budućeg sajta), jer veoma mnogo vrede i Klubu i navijačima.
Brzopleto su sklonjeni, samo po jednom kriterijumu, kriterijumu preglednosti.Mislim, kao i Ti, da je to greška koju treba ispraviti i nastaviti započetu praksu internet razgovora sa aktuelnim i bivšim igračima Vojvodine, Predsednikom Kluba, Direktorima u Kluba (kada ljudi na tim funkcijama budu spremni za takav iskorak i prihvate savremeni vid komunikacije i marketinga.Prihvate da nismo suportstavljene strane, već saveznici za postizanje što boljih rezultata voljenog Kluba).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Moja je greska, iskreno, nisam ni video (a ni pretpostavio) da ima necega ispod sekcije "Arhiva foruma" (posto mi dotle doseze stranica na monitoru). Posto ja krpim sve sa dial-up-om, u cetvrtak cemo podbara i ja napraviti malo veceg reda, kada se njemu kompjuter (i ADSL) vrati u zivot.
Odgovori