fkvojvodina.com

It is currently Thu Aug 17, 2017 8:26 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 1491 posts ]  Go to page Previous  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next
Author Message
 Post subject: Re: O Forumu i Sajtu
PostPosted: Fri Jan 10, 2014 11:00 pm 
Dežurni spiker

Radoye cenim sto si izneo i ti svoj stav.Nigde nisam naveo da su moje tvrdnje tacne,ali kao sto sam rekao to je moje misljenje i moje vidjenje. Evo recimo,mislim da je samo danas na forumu napisano mnogo vise ruznih i nekulturnih reci nego onomad,a onomad je bilo brdo brisanih postova. Nebitno. Bitno je samo da ti nastavis da iznosis akciju na kojoj radis i kojoj si vec sada dao mnogo veci doprinos od mene.I kamo srece da je vise toliko istrajnih ljudi poput tebe :cheers:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Jan 11, 2014 2:07 pm 
Moderator

Voja wrote:
Evo recimo,mislim da je samo danas na forumu napisano mnogo vise ruznih i nekulturnih reci nego onomad,a onomad je bilo brdo brisanih postova.

Ovo je tacno, no kao sto sam rekao ljudima su u medjuvremenu zivci dodatno popustili zbog svih desavanja, svi smo poprilicno nadrndaniji u odnosu na pre par godina, i da tako kazem "obicni" forimasi, i oni "vidjeniji", pa i mod-admin ekipa. Svima treba oduska za uzavrele emocije s jedne strane, a s druge postoji i zamor materijala pa se manje revnosno obavljaju moderatorske duznosti. Sto je, po meni, s obzirom na sveopstu situaciju sasvim razumljivo i ne treba traziti nikakve teorije zavere i iznenadne zaokrete. Jednostavno ljudska priroda.

Ajd' ziveli! :cheers:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jan 12, 2014 8:53 pm 

Ja zelim da se javno izvinim administraciji, svim forumasima i citaocima foruma sto nisam obavljao zadatak na koji sam pristao u poslednje vreme. Jednostavno, nije bilo do mene, neke stvari su se izdogadjale koje nisam ocekivao i u Srbiji sam proveo jako malo vremena, dok u inostranstvu nisam imao vremena, a cesto ni prilike da koristim internet u ozbiljnijoj meri. Da li ce se takve situacije ponoviti, zaista ne znam, ali mogu da ponudim svoju pomoc kad god sam u prilici. Ukoliko smatrate da vam treba "stabilnije" resenje, potpuno razumem i obavestite me o tome. Ako smatrate da i ovako mogu da pomognem, nalog mi je aktivan, i nastavicu da obavljam posao koji mi je bio zadat. Takodje sam otvoren za dogovore ako zelite da prosirimo moju ulogu u celoj prici.

Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Moderacija
PostPosted: Sat Jan 18, 2014 11:40 pm 

Нови смо на форуму (нас 6), неки од нас су рег овде под другим именом, али ово име ћемо користити као представници овде на форуму од (последње време тема на ФБ) и сад ћемо се званично овде представити ко смо и који су нам циљеви ове приче:

http://www.facebook.com/slaninari.VI

"КЛУБ Навијача,Симпатизера и Пријатеља ФК Војводине 1914 - VI" (ово је група грађана која стоји да званично иступи као не владина организација/клуб на 100 годишњицу од оснивања нашег клуба. Која ће имати у циљу да приближи и пробуди армију навијача ФК Војводине. Ово није група или подгрупа навијача, ми смо само навијачи, и стим желимо да прикажемо лепшу страну навијања и навијача.
"VI" је само лого будуће невладине организације, и то представља римско бр 6, што означава 6 људи (30+) који су ово покренули које чине из редова: свих страна стадиона "Карађорђе" Север-Исток-Запад (незадовољни дешавањем унутар клуба као и међу навијачима)
За сад се нећемо представити јавно ко стоји иза овога док не добијемо званично документ да смо регистровани као клуб)
Свако добро! СЛАНИНАРИ НОВИ САД

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jan 26, 2014 9:39 pm 

Sa solidnim zakašnjenjem... Statistika za decembar 2013.

Image

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 02, 2014 9:04 pm 

Statistika - januar 2014.

Image

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 14, 2014 8:48 pm 

Molba za urednike da ranije otvore tema za utakmicu u Pećincima.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 03, 2014 4:50 pm 

Ljudi, znam nekoliko primera da vec dva dana forum nece da radi. Ne pomaze ni koriscenje razlicitih pretrazivaca, ni koriscenje razlicitih uredjaja, jednostavno izbacuje gresku pri svakom pokusaju ulaska na sajt ili forum. U ovoj nedelji nam to nikako ne treba, te bih zamolio nboyu da proba resiti problem...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 03, 2014 5:48 pm 

Nemam pojma, meni radi normalno :?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 03, 2014 6:12 pm 

Ni ja nisam imao problema.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 03, 2014 7:20 pm 
Moderator

Ja sam imao problema u prosli petak, jedno par sati nije bilo pristupa ni forumu ni sajtu, od onda sve normalno...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 03, 2014 8:00 pm 

Pretpostavljam da se ovde ni nece javiti ljudi koji ne uspevaju da pristupe... :mrgreen:

I dalje postoji problem...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Mar 04, 2014 5:52 pm 

Za Subotici sever i jug 150, istok 250, zapad 300 dinara. Dok se teme ne otvori.

Jug inace ne naplacuju gostujucim navijacima, ali treba ocekivati aranzman Brke i njihovog savetnika predsednika.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Mar 04, 2014 9:52 pm 

Milan wrote:
Pretpostavljam da se ovde ni nece javiti ljudi koji ne uspevaju da pristupe... :mrgreen:

I dalje postoji problem...

Meni preko eunet Adsl-a nece. Sa androida preko telenora hoce. Ako povezem mobilni preko WiFi na eunet onda opet nece. Sta je tacno u pitanju nemam pojma.

P.S.
Nece ni preko komsijinog wirelessa :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Mar 05, 2014 9:55 am 

Ja od subote ne mogu da pristupim sajtu,jedino preko telefona.Isti problemsam i sa firminim sajtom.Ako neko može da uradi nešto povodom ovog problema bio bi mu zahvalan.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 1491 posts ]  Go to page Previous  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

All times are UTC + 1 hour