O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

Statistika - septembar 2013.

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

U oktobru smo i zvanično, po Google Analytics-u, probili brojku od 2 miliona poseta otkako se vode merenja...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Toto Riina »

Dobronamerna sugestija urednicima foruma, ranije otvarajte teme o predstojecim utakmicama :idea:
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Schteph_F89 »

Zasto kad sam izlogovan mi je vreme +1 a kad sam ulogovan, moram staviti na greenwich time da bi bilo dobro?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post by ogi »

Namesteno. Hvala na informaciji. Za tacno vreme treba da odaberete UTC Western European Time, Greenwich Mean Time.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Schteph_F89 »

ogi wrote:Namesteno. Hvala na informaciji. Za tacno vreme treba da odaberete UTC Western European Time, Greenwich Mean Time.
Sad je sve u redu :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

Statistika - oktobar 2013.

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by MiSmoFKV! »

Mogli bi ste da malo ranije otvarate teme za prvenstvene utakmice. Eto sutra igramo sa Javorom, a ni jedna rec na forumu nije tome posvecena.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Nikola »

Zasto je toliko tesko otvoriti temu vezanu za utakmicu koja je na programu 3-4 dana ranije? Takva je praksa 5, 6 godina.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post by budababa »

Motiv za rad, otkako je ovakvo stanje u klubu, je na rezervi. To se odražava i na sajt i na forum. Razmišlja se o ukidanju naslovne strane sajta, a forum bi nastavio da živi dok ima ludaka i mazohista koji će biti tu bez obzira na sve. Rekao bih da smo uzeli preveliki zalogaj i da, iskreno, admin/mod ekipa u ovom sastavu ne može izgurati priču na nivou dostojnom kluba koji slavi 100 godina.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Grba_NS »

budababa wrote:Motiv za rad, otkako je ovakvo stanje u klubu, je na rezervi. To se odražava i na sajt i na forum. Razmišlja se o ukidanju naslovne strane sajta, a forum bi nastavio da živi dok ima ludaka i mazohista koji će biti tu bez obzira na sve. Rekao bih da smo uzeli preveliki zalogaj i da, iskreno, admin/mod ekipa u ovom sastavu ne može izgurati priču na nivou dostojnom kluba koji slavi 100 godina.
Doslo je do malog zasicenja kod admin/mod ekipe. Potrebna je mlada, sveza krv!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Владика »

Дошло је до засићења са људима који воде клуб. Када се то промени, радићемо сви као брзи воз!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Toto Riina »

Mozda sam lud, ali ja jedva cekam subotu, pa dva gostovanja crvenoj petokraci. Bez fudbala cemo biti skoro 3 meseca,
ne bih sebi oprostio da propustim ove 3 tekme. Svakako razumem i starije, ali mi smo ovde zbog Vojvodine i
ovaj forum postoji pre ove uprave, a postojace i posle iste.

Jednostavno cim otvorim oci pomislim na FKV, cim otvorim mozilu automatski kucam http://www.fkvojvodina.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Schteph_F89 »

Ispravite vreme pocetka utakmice, ljudi vec po drustvenim mrezama sire info da je u pola 5, ok je zasicenje al bar malo ozbiljnosti, poslednje vreme se sve previse opusteno radi...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by vosa do groba »

Imam jedno pitanje. Drugar zeli da se registruje na forum, ali nigde ne moze da nadje opciju za to. Ja sam takodje trazio i ne mogu da je nadjem. Moze li neko da mi pomogne?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Post Reply