Moderacija

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od laki »

Jel nisu ovde bar tri puta do sada bile okacene privatne slike? Trajkovic, Supic, Skuletic; Trajkovic, Skuletic; jbg, sad ne znam dali kad je jos bilo, ako se neko seti neka kaze. Jel to sad neko novo pravilo?
Slika
Drina
Postovi: 358
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Drina »

laki napisao:Jel nisu ovde bar tri puta do sada bile okacene privatne slike? Trajkovic, Supic, Skuletic; Trajkovic, Skuletic; jbg, sad ne znam dali kad je jos bilo, ako se neko seti neka kaze. Jel to sad neko novo pravilo?
Izgleda da se ovde sprovode neka nepisana pravila kako se administraciji cefne! Zasto je obrisana slika Abua u cigansom dresu? A da.. administratorima se nije svidela. :frown:
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od nboya »

laki napisao:Jel nisu ovde bar tri puta do sada bile okacene privatne slike? Trajkovic, Supic, Skuletic; Trajkovic, Skuletic; jbg, sad ne znam dali kad je jos bilo, ako se neko seti neka kaze. Jel to sad neko novo pravilo?

Jeste, vec sam tu gresku priznao u prethodnom postu, kacene su slike i bile su povod za opstu pljuvacinu. To je i razlog sto je smanjena tolerancija na te stvari.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od gospodinFKV »

Potpuno se slazem sa nboyom...
Koga bas zanimaju te slike, saljite u inbox, ipak je ovaj forum vidljiv i onima koji nisu clanovi, pa nije bas u redu...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Grof Žekula »

Drina napisao:
laki napisao:Jel nisu ovde bar tri puta do sada bile okacene privatne slike? Trajkovic, Supic, Skuletic; Trajkovic, Skuletic; jbg, sad ne znam dali kad je jos bilo, ako se neko seti neka kaze. Jel to sad neko novo pravilo?
Izgleda da se ovde sprovode neka nepisana pravila kako se administraciji cefne! Zasto je obrisana slika Abua u cigansom dresu? A da.. administratorima se nije svidela. :frown:
Administratorima se "sviđa" šta im se sviđa i to je to.
Nemoj Ti određivati Pravila Foruma!!!
Ako ti se ne sviđa rad istog, slobodno napusti ovo mesto!!!
Eto - "ćefnulo" nam se - NEMA KAČENJA NIČIJIH PRIVATNIH SLIKA!!!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od 1892 »

Grof Žekula napisao:
Drina napisao:
laki napisao:Jel nisu ovde bar tri puta do sada bile okacene privatne slike? Trajkovic, Supic, Skuletic; Trajkovic, Skuletic; jbg, sad ne znam dali kad je jos bilo, ako se neko seti neka kaze. Jel to sad neko novo pravilo?
Izgleda da se ovde sprovode neka nepisana pravila kako se administraciji cefne! Zasto je obrisana slika Abua u cigansom dresu? A da.. administratorima se nije svidela. :frown:
Administratorima se "sviđa" šta im se sviđa i to je to.
Nemoj Ti određivati Pravila Foruma!!!
Ako ti se ne sviđa rad istog, slobodno napusti ovo mesto!!!
Eto - "ćefnulo" nam se - NEMA KAČENJA NIČIJIH PRIVATNIH SLIKA!!!
Voleo bih da vidim da je neko drugi napisao ovako bahat post, koliko bi vremena trebalo da mu se edituje a mozda bi i privremeni ban sledio. Ako se sami ne pridrzavate pravila koja ste propisali, kako isto ocekujete od drugih !
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Moderacija

Post od nboya »

1892 napisao:Voleo bih da vidim da je neko drugi napisao ovako bahat post, koliko bi vremena trebalo da mu se edituje a mozda bi i privremeni ban sledio. Ako se sami ne pridrzavate pravila koja ste propisali, kako isto ocekujete od drugih !
Posle nekoliko mojih objasnjenja i na temi i na pm-u zasto je slika sklonjena, Drina odgovara kako je to nas nekakav hir. Pa, nije tako. Zato je Grof tako i reagovao.


Koje dobro su donele sve te slike? Ponavljam, nema smisla objavljivati te slike. Svako ima pravo da izadje u grad, a ako je prekrsio neko pravilo, trener neka ga kaznjava. Ja necu da dozvolim da ovo postane pljuvacki forum i mesto gde ce se igraci mazati govnima. Normalna kritika - da, spijuniranje i vredjanje - ne.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Grof Žekula »

1892 napisao:Voleo bih da vidim da je neko drugi napisao ovako bahat post, koliko bi vremena trebalo da mu se edituje a mozda bi i privremeni ban sledio. Ako se sami ne pridrzavate pravila koja ste propisali, kako isto ocekujete od drugih !
Bahat?
Ja sam skrenuo navodnicima na detalje Drininog posta u kome On "proziva" da se ovde radi (od strane moderatora) šta nam se sviđa i ćefne...
Posle nekoliko objašnjenja (koja često drugi Forumaši ne vide jer se rade preko PM) nastavlja se za guranjem istih "stvari" na Forumu.
Ne znam šta je tu nejasno, a još manje šta je tu bahato sa moje strane!

I još jednom:
Učestvovanje na Forumu je dobrovoljno i svako kome se nešto ne sviđa neka ga napusti, pređe na neki drugi, pravi svoj itd...Na ovom Forumu će važiti Pravila koja, između ostalog, garantuju svima privatnost. Koji fudbaler je sa kim u kafani/krevetu...spada u to.

Svaki Forumaš je dobrodošao da predloži izmene Pravilnika, ako će to doprineti njegovom boljem radu i funkcionisanju. Od strane moderatora neće biti dopušteno da, nakon VIŠE upozorenja da nešto ne čini, isti nastavlja sa tim (bilo čim).

1892,
Ako će ti biti lakše, evo banovaću sam sebe do ponedeljka, zbog "prestupa" (bahatosti) koji si primetio? Dovoljno?
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od 1892 »

Grof Žekula napisao:
1892 napisao:Voleo bih da vidim da je neko drugi napisao ovako bahat post, koliko bi vremena trebalo da mu se edituje a mozda bi i privremeni ban sledio. Ako se sami ne pridrzavate pravila koja ste propisali, kako isto ocekujete od drugih !
Bahat?
Ja sam skrenuo navodnicima na detalje Drininog posta u kome On "proziva" da se ovde radi (od strane moderatora) šta nam se sviđa i ćefne...
Posle nekoliko objašnjenja (koja često drugi Forumaši ne vide jer se rade preko PM) nastavlja se za guranjem istih "stvari" na Forumu.
Ne znam šta je tu nejasno, a još manje šta je tu bahato sa moje strane!

I još jednom:
Učestvovanje na Forumu je dobrovoljno i svako kome se nešto ne sviđa neka ga napusti, pređe na neki drugi, pravi svoj itd...Na ovom Forumu će važiti Pravila koja, između ostalog, garantuju svima privatnost. Koji fudbaler je sa kim u kafani/krevetu...spada u to.

Svaki Forumaš je dobrodošao da predloži izmene Pravilnika, ako će to doprineti njegovom boljem radu i funkcionisanju. Od strane moderatora neće biti dopušteno da, nakon VIŠE upozorenja da nešto ne čini, isti nastavlja sa tim (bilo čim).

1892,
Ako će ti biti lakše, evo banovaću sam sebe do ponedeljka, zbog "prestupa" (bahatosti) koji si primetio? Dovoljno?
Nije bilo nista licno, jednostavno cini mi se da nisi primereno reagovao, tj nisi reagovao u skladu sa principima kojih bi vi prvi, kao moderacija, trebali da se pridrzavate. Nema potrebe da se banujes, ali takodje nema potrebe ni da budes sarkastican. U svakom slucaju nemam nista protiv moderacije, mislim da radite dobar posao, jer definitivno nije lako odrzati kvalitet foruma na visokom nivou kroz sve ove godine ali mi se cini da nemate iste arsine prema clanovima foruma, nekima se konstantno gleda kroz prste dok se drugi za mnogo manje greske uzimaju na zub.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Moderacija

Post od laki »

n
Poslednja izmena od laki u Sub Sep 08, 2012 11:30 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Moderacija

Post od Turija »

I Moderatori su ljudi (mogu i oni da pogreše, iznerviraju se, ponesu ih emocije...), što će reći: i oni imaju dušu. Zato, ne treba ih odmah napasti svim silama, kao da se jedva čekala prilika za to.
Razumem da smo svi mi danas na ivici živaca, ali ipak bi trebalo ,,izbrojati do 10", da bar na ovom Forumu nađemo oazu tolerancije, a ne odmah za paragrafe (kad nam odgovaraju).Ne može se paragrafima obuhvatiti i rešiti baš sve što život može izrežirati.Zato se oni vremenom i usklađuju.Da ne dužim sa uvodom, hoću da kažem da možda i nije bilo sve po propozicijama, ali mislim da je namera i cilj bio dobar (tj da se više ne objavljuju privatne slike - objaviće ih neko i bez nas), iako su oni javne ličnosti. Ne moramo mi baš biti ti koji ćemo najviše ,,izgaziti svoje".Mislim, imamo dovoljno protivnika, tako da ne moramo biti kolovođe, koliko god se osećali da ne pripadamo tom miljeu ponašanja.
Naravno, treba stalno ukazivati, ispravljati i popravljati sadašnje stanje, ali treba ostati fer igrač (bez obzira na ,,protivnika"), jer to je izvorna Vojvodina :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Moderacija

Post od nboya »

Zapad je udaljen na tri dana zbog nepostovanja sagovornika.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Moderacija

Post od madda fakka »

http://fss.rs/sr/takmicenja/superLiga.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Molim vas ili se uskladite sa FSS ili oni sa nama :D posto vidim da Vojvodina na tabeli ovde na sajtu ima 17 bodova +3 znaci 20, a na FSS pise da smo imali 18 bodova +3 znaci 21... Isto je i sa (sm)radom osim sto oni nisu uzeli 3 boda juce. :greenbutt: U zdravlje!! :cheers: :cheers:

P.S. Ovo je edit za pvu poruku sada vidim da nije azurirano jos od 10og kola. Brisite ovaj post! :) Izvinjavam se jos jednom! U zdravlje!! :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Moderacija

Post od nboya »

Ne priznajemo zadnja dva kola posto smo ruzno igrali :mrgreen: .

Zezam se, ko radi taj i zaboravlja :wink: . Hvala na podsecanju
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Moderacija

Post od laki »

Sta nije uljudno u pitanju: Kako vas ne mrzi?! Da li mi neko moze objasniti. Niti sam ljut niti bilo sta, stvarno mi nije jasno. Bas me briga za post nego stvarno ne kontam, majke mi!!
Slika
Odgovori