Moderacija

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Moderacija

Post od Salvador »

Boske87 napisao:
Salvador napisao:Zasto se ne brise poslednjih 5-6 postova sa politickom tematikom na "Tribina nekad i sad" topiku? Takve rasprave nam samo mogu stete doneti.
Slažem se, cenzura je pogrešan način rešavanja problema. Mislim da je rasprava bila konstruktivna, u granici korektnog. Napišem svoje mišljenje o trenutnom stanju i budućim potezima koji bi mogli dovesti do rešenja problema (katastrofalnog navijanja na Karađorđu), dobijem neke negativne komentare, opet počnem pisati kilometraski post da lepo, ljudski i civilizovano obrazložim svoje mišljenje kad ono lock :?:
Znam da mi ovde teramo neku "praznu" priču ali opet ostavljati ljude bez mogućnosti da izraze svoje mišljenje, brisati postove u kome nije prekršeno nijedno pravilo foruma (takav je bio moj post) je najblaže rečeno nekorektno.
Nisi me razumeo, ja sam trazio da se postovi brisu, politicke diskusije nam mogu doneti vise stete nego koristi. Ovde sve treba da nas ujedinjuje ljbav prema Vosi, a o politici mozemo raspravljati na drugim mestima.
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Moderacija

Post od Boske87 »

@Salvador Ok, moja greška, nisam video negaciju u tvojoj rečenici :) . Slažem se u vezi politike, hiljadu sam puta rekao da joj nije mesto na stadionu ni na forumu. Nisam čitao forum nakon mog obrisanog posta (koji nije bio politički), pa ne znam u kakvom se pravcu dalje vodila diskusija i verujem da je moderacija sa pravom odreagovala. Zasmetala mi je samo neselektivna cenzura, što nisam imao šansu da detaljnije obrazložim svoj stav u sledećem postu. Jbg meni samo žao što sam nehotice ugasio zanimljivu temu koju je pokrenuo FCVNS (ako se ne varam), čovek je imao kvalitetne i zanimljive postove pa mu se ovog prilikom izvinjavam :D (ako ovo čita).
Radoye napisao:Svi smo mi tu zbog nase Vose, to je jedino vazno, sve ostalo je deveta rupa na svirali.
Upravo to, zato i nije bila namera da izazovem bilo kakvu podelu ili konflikt, samo smatram da podrška sa tribina može i mora da bude mnogo bolja.
Kao što kaže Morrissey
The devil will find work for idle hands to do
:) , čitamo se i dalje samo ću malo stati na loptu i smanjiti postovanje. Pozdrav :cheers:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

Pitanje za sve: gde je Nboya nestao? Dugo ne pise nista? :(
Slika
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Moderacija

Post od madda fakka »

Molio bih urednistvo ovog foruma i generalno sajta da promene na tabeli (na naslovnoj strani) imena ona dva kancera Srpskog fubala tj. da imena ta dva kluba budu napisana malim slovima (ako je moguce) i da se ubaci Čukarički u timove protiv kojih smo igrali u delu "rivali". Hvala :)
I Bog je Slaninar...
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Moderacija

Post od Helm »

Za Cuku ce biti sredjeno ovih dana. Sto se blizanaca tice, ja bih licno ostavio velikim slovima jer se radi o glavnoj stranici koja bi trebalo da bude formalna. Misljenje o ovima i odnos prema njima je za forum, a na glavnoj stranici bi ipak trebalo sve da bude po pravilima. Moje misljenje.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Moderacija

Post od Forza Voša »

Helm napisao:Za Cuku ce biti sredjeno ovih dana. Sto se blizanaca tice, ja bih licno ostavio velikim slovima jer se radi o glavnoj stranici koja bi trebalo da bude formalna. Misljenje o ovima i odnos prema njima je za forum, a na glavnoj stranici bi ipak trebalo sve da bude po pravilima. Moje misljenje.
Koliko god ih nevolimo neznaci da netreba da ih postujemo u smislu koji je Helm naveo (u suprotnom bi mogli stavljati "smrdljivog" smajlija iz drugog reda umesto malih slova). Helm, sto se mene tice imas podrsku za misljenje.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Moderacija

Post od Milan »

Ja sam i za mala slova i za smrdljivog smajlija. Ta zla ne zasluzuju ni trunku respekta...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

laki napisao:Nabijem ga na k***c, seljacina smrdljiva. Steta sto nije bio tu protiv cigana kad smo igrali, coban srbobranski, naigrace se fudbala ali sa prikolicom lubenica koje ce sutirati , majmuncina sabanska, posto za loptu i nije nego za lubenicu. Jebem ga u usta usrana.
Upozoravan si već nekoliko puta zbog ovakvog rečnika, i banovan jednom-dvaput zbog istog. Sledeći put ide trajan ban, jer je očigledno da te finim pristupom ne možemo ubediti da ovakve stvari ne možemo tolerisati na forumu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Moderacija

Post od Milan »

U ovakvim slucajevima, u potpunosti podrzavam slobodu govora...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

Helm je novi moderator u sekciji Gol sezone, srećan rad :cheers:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Moderacija

Post od Helm »

Hvala, trudicu se da vremenom to bude sve bolje. :cheers:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

Danilo -> ban na mesec dana.

Odnos prema drugim članovima foruma, spamovanje (4 posta za 11 minuta u istom topiku), pravopis...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

Forumašu sa nikom Vesela Erika je banovan nalog, na njegov lični zahtev.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

vojkanov m. napisao:Iako sam rekao(Vojkan) da se necu javljati dok su na celu kluba ovi nesposobnjakovici ipak sam se predomislio u nadi da cu bar malo ubrzati njihov odlazak!
Dupli nalozi, kome god da budu pronađeni, biće brisani. A ti si se u ovom slučaju sam ponudio na tacni, tako da ti novi nalog automatski biva brisan. Stari ti je aktivan, pa možeš pisati sa njega.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Moderacija

Post od budababa »

Ponovo na sajtu imamo učestala vređanja, prozivanja, spominjanje ličnih imena... Poslednja opomena svim forumašima da pisanje dovedu u red u skladu sa pravilima foruma, jer za svako buduće kršenje pravila sledi trajni ban, dok zabrana registrovanja novih članova i dalje ostaje na snazi do daljnjeg. Nikom neće biti zabranjeno da iskaže svoj stav sve dok to čini na kulturan i odmeren način.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Odgovori