Humanitarne i dobrotvorne akcije

Sve o sajtu i forumu
User avatar
jeremy
Posts: 16
Joined: Tue Jul 23, 2013 10:17 am

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by jeremy »

+1 za majicu.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by DUB »

budababa wrote:Možda bi se radila druga tura, sve zavisi od interesovanja ljudi. Pored toga, trebao bi da postoji i cilj zbog kojeg se majice rade, kao što je u ovom slučaju obnova spomenika, a to bi trebalo da bude pokriveno prvom turom. Želja je da akcija ima svrhu, kao i da sve bude transparentno. Drugim rečima, nije zarada u fokusu akcije.
Evo neka cilj i svrha druge ture bude pomoc Stojanu Kolarovu da prikupi neophodna sredstva za operaciju u Parizu.
Ja bih podrzao akciju sa par komada.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by Junior »

Dobra ideja :!:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by ragazzi di Neoplanta »

Mislim da je to najplemenitije rešenje, a zainteresovanih za majice ima mnogo.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by gospodinFKV »

ragazzi di Neoplanta wrote:Mislim da je to najplemenitije rešenje, a zainteresovanih za majice ima mnogo.
+1 :!: :!:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by the Gari »

+1
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by budababa »

Radiće se druga tura, ali moramo prvo završiti ono zbog čega smo radili prvu seriju.
DUB wrote:Evo neka cilj i svrha druge ture bude pomoc Stojanu Kolarovu da prikupi neophodna sredstva za operaciju u Parizu.
Novci od druge ture ići će u ovu svrhu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by budababa »

http://sportal.rs/news.php?news=106680
Humani navijači Vojvodine realizovali još jednu akciju

Navijačka grupa Firma1989 je na utakmici Vojvodine i Burse nastavila sa svojim humanitarnim aktivnostima. Ovoga puta sredstva su se odvajala za našeg sugrađanina, velikog navijača Vojvodine, Stojana Kolarova. Stojan Kolarov boluje od retke bolesti Mukopolisaharidoze i potrebno mu je još 8000 evra za operaciju u Parizu. Ovom prilikom je skupljeno 68.149,00 dinara. Zahvaljujemo se svim ljudima koji su se odazvali ovoj akciji. U skorije vreme planiramo da realizujemo još nekoliko aktivnosti koje će imati isti cilj.

Ovim putem apelujemo na sve ljude dobre volje da se priključe Stojanu u njegovoj borbi.

DINARSKI RAČUN

Banca Intesa 160-5500102308991-66
Stojan Kolarov
Čika Stevina 9, Novi Sad

DEVIZNI RAČUN

SWIFT CODE: DBDBRSBG Banca Intesa ad Beograd
Milentija Popovića 7b, Novi Beograd Republic of Serbia
IBAN/ACCOUNT CODE: RS35160553020036405528
Stojan Kolarov
Čika Stevina 9, Novi Sad, Serbia
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by Helm »

Lično nisam zadovoljan prihodom ako skupljeni novac predstavlja akciju sa Burse. Konkretno, do mene niko nije ni došao a moji drugari i ja bismo sigurno ostavili koju hiljadu. U principu, meni je svejedno, pomučiću se malo i uplatiti koliko sam hteo. Ali mi se ne dopada što se nije pedantnije obišao stadion i što od 7-8.000 ne može svako da da barem 50 dinara.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by PanonskiFantom »

Ja sam slučajno primetio gareze koji su skupljali lovu pa sam ih povukao za rukav da ubacim lovu.. Realno baš je bila gužva ali uz malko truda možda je moglo detaljnije skupljanje.
Vise nista nije isto!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by njaks »

Slazem se da je moglo i bolje, ali bila je jako velika guzva momcima nije bilo lako da se probiju do svih. U svakom slucaju ko ima zelju tu je ziro racun pa neka uplati. Inace Stole se svima zahvlaio i nadam se da ce se registrovati uskoro i ovde na forum. :cheers:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by Владика »

Са радошћу Вам јављамо да смо данас уплатили средстава за сређивање споменика првом капитену ФК Војводина, Јоци Љубојевићу. Степен оштећења споменика је знатно мањи од очекиваног и захваљујући добрим људима из Лисја добили смо цену која је знатно мања од износа прикупљених средстава.
Рачун-
Image
Стога, преостала средства у износу од преко 20 000 динара(нисам запамтио колико тачно :oops: , мислим да је 24 000 рсд) уплатићемо за лечење нашем саборцу са трибине, господину Стојану Коларову.

На делу смо показали шта у данашњем друштву значи идеја друштвеног активизма и међусобне солидарности. Кроз мајице, које су прави хит, одали смо поштовање једном од најзначајних људи у историји клуба др Косту Хаџију. Кроз прикупљена средства обновићемо споменик човеку који је дао име нашем клубу и наравно, што нам је најдраже, притекли смо у помоћ нашем Сланинару.

Пред нама су два пута, да седимо кући и да гунђамо или да удружимо снаге у једној здравој и искреној симпатизерској причи. Стотку смо већ почели да крњимо, много тога још мора и треба да се уради. Отворени смо за све добре идеје и иницијативе!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by FCVNS »

Tacan iznos koji ce biti uplacen za lecenje Stojana Kolarova je 27180 din,ceka se jos par ljudi pa ce se uplatiti,ovde cete moci da vidite i potvrdu uplate u sto kracem roku,nadam se...

Druga tura majica moze da pocne da se narucuje,samo bi ovaj put bilo najbolje da se naruci velicina i odmah plati,kako bi se olaksalo ljudima koji su zaduzeni za organizaciju svega ovoga,novac ce biti iskoriscen za akcije vezane za proslavu stogodisnjice naseg kluba prilikom kojih cemo imati priliku da se i svi mi ucesnici bolje upoznamo...majice i nece imati nekog smisla u novembru...svaka sumnja u upotrebu novca bice otklonjena transparentnoscu u cije funkcionisanje cete biti upuceni preko ovog foruma...jos jednom hvala svima koji su ucestvovali u prvom delu akcije i onima koji planiraju da nam ukazu poverenje u drugom delu ove akcije...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by Toto Riina »

Svaka cast :!:
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Humanitarne i dobrotvorne akcije

Post by WeAreTheFirm »

FCVNS wrote:Druga tura majica moze da pocne da se narucuje,samo bi ovaj put bilo najbolje da se naruci velicina i odmah plati,kako bi se olaksalo ljudima koji su zaduzeni za organizaciju svega ovoga
Mislim da bi bilo dobro napraviti topik u aktuelnostima oko svih pojedinosti vezanih za narucivanje majica, sa obzirom da je interesovanje ogromno :)
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Post Reply