Moderacija

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Moderacija

Post od ogi »

ogi napisao:
Cika Zika napisao:Zasto je Matador dobio ban?
Zar ti je zaista potrebno objasnjenje? Sje*ao je forum svojim teorijama zavere. Razje*ao ljude i energiju sa glupostima. Unosio zlu krv na forum...jel' ti to dovoljno? Uostalom, znamo da je on jos uvek na forumu, samo pod drugim nickom... :wink:

Ps. Vas dvojica se znate? Da nisi mozda na njega mislio da hoces da ga registrujes u poruci koju si mi napisao na private? :mrgreen:
Matador jos uvek pise na ovom forumu samo pod drugim nikovima, za one koji im doticni nedostaje. Na vama je da ga prepoznate :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Moderacija

Post od recni galeb »

Tipujem na Voju, velika kvota ali iznenadjedja su uvek moguca! :D

Malo je neozbiljno ovakvo objasnjenje ali meni nije bilo potrebno ni takvo, tvoja lopta tvoja pravila, kada te mama vikne kuci i ti je ududan pokupis moje je da nadjem drugi vid zabave... :lala:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

ogi napisao:
ogi napisao:
Cika Zika napisao:Zasto je Matador dobio ban?
Zar ti je zaista potrebno objasnjenje? Sje*ao je forum svojim teorijama zavere. Razje*ao ljude i energiju sa glupostima. Unosio zlu krv na forum...jel' ti to dovoljno? Uostalom, znamo da je on jos uvek na forumu, samo pod drugim nickom... :wink:

Ps. Vas dvojica se znate? Da nisi mozda na njega mislio da hoces da ga registrujes u poruci koju si mi napisao na private? :mrgreen:
Matador jos uvek pise na ovom forumu samo pod drugim nikovima, za one koji im doticni nedostaje. Na vama je da ga prepoznate :wink:
Pre ce Ozegovic,Rosic i Palocevic otici za 2 miliona eura nego sto ce njemu biti dopusteno da pise vise ovde :mrgreen:

ustvari,imam predlog,Djumi ako si posten,volis Vosu,i vratis se u istu,mislim da bi bio red da insistiras na tome da se Matador pomiluje :lala: Samo tako se moze biti jedno,kada nijedan navijac,simpatizer Vose ne smeta drugom,jer jednostavno nismo niti cemo ikada biti ljudi na isti kalup,ali bas ta raznovrsnot bi trebalo da nas cini jacim,da se medjusobno dopunjujemo i grabimo ka napred :thankyou:

p.s.inace,meni Matador licno ne treba,i bez njegovog prisustva se moze sasvim dobro razumeti situacija u klubu,ali zbog renomea ovog foruma,mislim da je preko potreban
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Moderacija

Post od Radoye »

Dobro, jel' treba sad da se javno objave svi email nalozi sa kojih su se registrovali clanovi foruma i da se ljudima napravi problem da biste poverovali da pojedinci imaju visestruke naloge?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

Radoye,znam da pojedinci imaju duple naloge,i logicno mi je da dupli nalog ima neko ko je banovan,a navucen na ovaj forum.Pogotovo ako se preko 70% aktivnih forumasa izjasni da je ban neosnovan. Sto se Matadora licno tice,mislim da ne pise pod drugim nickom,jer onakav stil je jednostavno,prepoznatljiv. Nidzo mu samo dodje kao brat blizanac :mrgreen: Mnogo gora stvar su forumasi koji nisu nikad banovani (niti mogu biti),a poseduju duple naloge.Ima i takvih. :wink: Forumasima koji su ovde samo iz ljubavi ka fudbalskom klubu Vojvodina dupli nalozi apsolutno nisu potrebni :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Moderacija

Post od Radoye »

Vojo, moraces da mi verujes na rec da osoba iza naloga Matador i dalje aktivno pise na forumu, stil ili ne stil. Registovan je sa istim emailom i postuje sa istih IP adresa, i nije ga registrovao nakon banovanja naloga Matador vec dobrih godinu i kusur ranije i pisao je sa njega i pre banovanja naloga Matador.

Mislim, ne znam kako da ti to dokazem osim da objavimo njegove licne podatke i da mu potencijalno napravimo problem u stvarnom zivotu sto zaista ne zelim nikome i nadam se da ne ocekujes to od nas da uradimo?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

Ama Radoye nigde nisam trazio da se dokazuje da neko ima dvojne naloge,niti da se objavljuju bilo ciji podaci. Mene takve stvari ne zanimaju,vec sam za to da se ne banuju ljudi za koje vecina forumasa tvrdi da nisu zasluzili ban.Ali ajd,mogu i da razumem neke stvari :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Moderacija

Post od Radoye »

Ono, cisto da se zna, licno ni ja nisam bio da se nalog Matador banuje.

Ali, "ljud" koji je pisao sa tog naloga nije banovan, u tome je sustina, da ga se htelo ucutkati bili bi mu banovani svi nalozi. Koliko je meni poznato, niko ko je odavde banovan nije zaista banovan, nisu pozatvarani alternativni nalozi cak i kad se 100% sigurno znalo za njih (kao i u ovom slucaju).

To valjda zbog toga sto nam je cilj da sirimo jednoumlje i diktaturu, jel'da?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

Radoye napisao: To valjda zbog toga sto nam je cilj da sirimo jednoumlje i diktaturu, jel'da?
U pravu si... i meni kad oduzmu E kategoriju zbog brze voznje,ne banuju mi B,pa cu i dalje nastaviti brzo da vozim... ahaaaaa... Ustvari,tebe mnogo cenim,i par puta smo imali slicne duele,pa smo se posle izvinjavali jedan drugom na pm,da ne bi dosli ponovo do te faze,pusticemo i druge da pisu malo :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Moderacija

Post od Radoye »

Voja napisao:
Radoye napisao: To valjda zbog toga sto nam je cilj da sirimo jednoumlje i diktaturu, jel'da?
U pravu si... i meni kad oduzmu E kategoriju zbog brze voznje,ne banuju mi B,pa cu i dalje nastaviti brzo da vozim... ahaaaaa... Ustvari,tebe mnogo cenim,i par puta smo imali slicne duele,pa smo se posle izvinjavali jedan drugom na pm,da ne bi dosli ponovo do te faze,pusticemo i druge da pisu malo :cheers:
Druze nema frke medju nama dvojicom :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Moderacija

Post od Djumi »

Koliko treba da se skupi novca i do kada.Nemojte da se desi da se forum ugasi.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post od Voja »

Djumi napisao:Koliko treba da se skupi novca i do kada.Nemojte da se desi da se forum ugasi.
Po mojoj slobodnoj proceni,nepunih milion eura :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Moderacija

Post od Del_Boske »

Опет се бришу постови без упозорења, објашњења, по неким непознатим критеријумима?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Moderacija

Post od Turija »

Da li je ukinut ban forumasu ,,ernesto" ili momak vise ne zeli da pise?
I ovako nas je malo i ne treba da svoje navijace drasticno kaznjavamo za neke pogresne korake.
Desi se. Ponesu ljude emocije, pa u afektu kazu i ono zbog cega se posle pokaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Moderacija

Post od gospodinFKV »

Sta se uopste desilo? Samo sam video da je popio ban i to je to...
Odgovori