(GS 2011/12) Vojvodina - Sloboda 2:0

Vojvodina - Sloboda

Danijel Mojsov (1:0)
9
29%
Aleksandar Katai (2:0)
22
71%
 
Ukupno glasova: 31

Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

(GS 2011/12) Vojvodina - Sloboda 2:0

Post od nboya »

I ponovo izbor izmedju dva gola. Video cu postaviti kasnije.

Sto se tice one price oko glasanja jednom mesecno, to cemo videti od sledece sezone.


Edit: snimak -> http://www.mondo.rs/s237663/Sport/Sport ... _Vosa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Sloboda 2:0

Post od Turija »

Ja sam glasao za gol Mojsova
Možda nije lepši, ali ga je bilo teže i važnije postići ( kod rezultata 0:0, a i zbog 3 igrača Slobode na samom golu, kao i Božovića ispred njih).Trebalo je umeti provući tu loptu do mreže ( iz pozicije iskosa i velike gužve u 16m).Nije to bilo lako, jer se moralo reagovati brzo, a gađati tačno.
Katai je imao puno lagodniju situaciju, više vremena i manje odgovornosti. Raspalio je odlično po lopti i ona je ušla u bliži ugao, zaista, vrlo efektno. Tako smo, eto, u ovoj slaboj utakmici imali 2 lepa gola.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Sloboda 2:0

Post od DUB »

Ja sam skroz zaboravio na ovaj deo foruma, delom zahvaljujuci "najkracoj" pauzi izmedju dva dela prvenstva u celoj Evropi a delom zahvaljujuci efikasnosti voljenog tima...
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Zaključana tema