(GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Vojvodina - Hajduk 4:0

Slobodan Medojevic 1:0
0
Nema glasova
Georgi Merebashvili 2:0
18
44%
Petar Skuletic 3:0
16
39%
Miroslav Stevanovic 4:0
7
17%
 
Ukupno glasova: 41

Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

(GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od nboya »

Posle vise od mesec dana pruza nam se prilika da glasamo za gol utakmice. 4 gola u izboru:

http://youtu.be/a4ykHRIeU-o?t=9m35s" onclick="window.open(this.href);return false;
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Tony Starks »

Škuletićev gol je efektan, ali ipak glas za Merebin gol zbog celokupne akcije koja je bila sjajna, svi pasovi i završnica školski odrađeni, odličan kontranapad.
simicpk
Postovi: 425
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od simicpk »

Ovde imaju golovi...
http://www.mondo.rs/s221588/Sport/Fudba ... OLOVI.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moj glas Bosketu, ali i Merebin i Skuleticev gol su bili lepi.
ФКВ
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Voja »

Bez dileme Boske.... ovakve golove daju samo fudbalski znalci.Podsetio me na moje omiljene centarforove Kodra i Klosea.Za mene je taj gol,majstorija!!!
Slika
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od DUB »

Moj glas Merebi.
To je gol Vojvodine kakvu želim da gledam, tečna i brza igra, odlična transformacija iz faze odbrane u napad, precizni pasevi iz prve i sigurna realizacija.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od mihailov »

Mereba definitivno, akcija ko iz udzbenika!
Napred Voso!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od limanfkv »

Steta sto se kod drugog gola (Gija) ne vidi akcija od pocetka. Cini mi se da je neko iz odbrane ispucao, Skuletic uradio ono sto napadac u takvim situacijama treba da uradi (primio loptu i odlozio do igraca ispred sebe) i onda je usledila fantasticna kontra. Sva cetiri gola vrlo lepa, nadam se da cemo imati jos ovakvih "slatkih muka" na glasanju.
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od the Gari »

DUB napisao:Moj glas Merebi.
To je gol Vojvodine kakvu želim da gledam, tečna i brza igra, odlična transformacija iz faze odbrane u napad, precizni pasevi iz prve i sigurna realizacija.
Tako nekako... Mereba!

S tim da bih dodao izrazito zadovoljstvo zbog ponuđenog izbora. Četvrti gol isto je bio odličan: Medina promena strane i tačan pas na levi bok, odlično Pajino proigravanje u prostor, Abuova požrtvovanost i lopta "pod nebesa" i onda isti takav Bosketov skok i završnica. Treći gol me je jako obradovao zato što smo ga zavukli izvan kaznenog što se ne dešava baš često... Medin gol možda nije lep za oko, ali jako je važan i pao je u pravom trenutku!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Tony Starks »

limanfkv napisao:Steta sto se kod drugog gola (Gija) ne vidi akcija od pocetka. Cini mi se da je neko iz odbrane ispucao, Skuletic uradio ono sto napadac u takvim situacijama treba da uradi (primio loptu i odlozio do igraca ispred sebe) i onda je usledila fantasticna kontra.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... E4Q#t=283s" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Helm »

Škuletić je dao fantastičan gol ali akcija kao kod drugog gola se retko viđa na našim terenima i zbog toga moj glas ide Merebi.
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Vuke »

Samo zbog efeknosti moj glas ide Skuleticu, ali akcija kod drugog gola je bila odlicna.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od laki »

Ljudi, 2. gol je bar 80% Medin, ako se duboko ne varam da je on bio u pitanju! Dao je takav pas od nekih 30 metara da sam narednih 15 minuta bio odusevljen tim potezom! Za mene je ujedno Medved igrac utakmice! Dao prvi gol, za drugi gol je po meni 80% zasluzan, borbenost, pregled igre, u 95% slucajeva pravpvremena promena strane... Ubio je ovu utakmicu! Ja kontam da cu da glasam za 2. gol jer kod glasanja za gol nije u pitanju samo momenat kad neko zatrese mrezu vec i akcija pre toga se po meni mora ispratiti!
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od ssnigd »

Konacno da imamo bar nesto i da biramo. Ocekujem ovakav izbor i u narednim mecevima :!:
Glas je otisao Paji, Abubakaru i Bosketu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
WestSide
Postovi: 188
Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 8:27 pm
Lokacija: Istok:)

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od WestSide »

Mislim da ne bi bilo loše smisliti način da se na kraju sezone nagrade svi učesnici akcije kod gola kakav je npr. ovaj Merebin. Jer u slučaju da, hipotetički, izglasamo Merebin gol za gol sezone, nagrada će otići samo njemu, iako su praktično svi glasali za gol zbog akcije, a ne zbog individualne egzekucije.

Ja npr. uvek glasam za one golove koji su više plod individualne "magije" baš iz tog razloga, jer znam da nagrada, po sadašnjem sistemu, ide strelcu gola, pomalo neopravdano izostavljajući asistenta i ostale učesnike akcije.

Zamislite situaciju u kojoj, sad lupam, ali npr. Mereba krene sa centra, pređe ceo protivnički tim u stilu Maradone nekim nenormalnim driblinzima, izbaci golmana i onda samo ostavi loptu Brani na tacnu. Mi glasamo i Brana dobije nagradu za gol sezone. Pomalo bzvz.
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: (GS 2011/12) Vojvodina - Hajduk 4:0

Post od Voja »

Kad je akcija "Gol sezone" osnovana prvenstveno se mislilo da se glasa za NJALPESI GOL,a nikako akciju,al posto se u Srbiji uvek izvrcu teze i nalaze razna "pametna" resenja,nije ni cudo sto je i u ovoj akciji zavladao sindrom Rake Djurovica :mrgreen: Koga bi trebalo da bude briga kakva je akcija,al ajd.... kad filozofiramo u svemu,slobodno opusteno mozemo i ovde :cheers:
Slika
Zaključana tema