G.S 2011/12: Kval. LE : Vaduz - Vojvodina 0:2

Gol utakmice po vama je...

Glasanje se završava Uto Jul 19, 2011 3:46 pm

O.Abubakar
38
100%
B.Ilic
0
Nema glasova
 
Ukupno glasova: 38

Korisnikov avatar
igoork
Postovi: 781
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 11:09 pm
Lokacija: Na brdovitom Balkanu

G.S 2011/12: Kval. LE : Vaduz - Vojvodina 0:2

Post od igoork »

Evo da se pohvalim da sam od ove sezone preuzeo Vojinu funkciju da vodim rubriku Gol Sezone!
Zahvaljujem mu se ovom prilikom na poslu koji je do sada obavljao a ja se nadam da cu biti minimum na istom nivou. :wink:

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope :

Vaduz 0:2 Vojvodina

Strelci:

Abubakar, B.Ilic



Glasanje traje 3 dana!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ooooooo.... napokon i ja da imam pravo glasa :lol:
Igore,srecno u nastavku akcije i zelim ti lepse golove nego sto sam ja imao do sada. :wink:

A sto se ove utakmice tice,Abu bez dileme... gol po mom ukusu,prost,a atraktivan!!!
Evo i drugog gola
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Cestitke novopostavljenom uredniku ove rubrike za ustolicenje na funkciju, kao i starom na zasluzenom odmoru :wink:

Bez dileme gol Abua, vrlo efektan, sto kaze Voja sve vrlo jednostavno izvedeno, sjajna asistencija i odlicna zavrsnica, neodbranjivo!

Po meni, za ovo se vec sada moze reci da ce biti ozbiljan kandidat za gol sezone!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Radoye napisao:Po meni, za ovo se vec sada moze reci da ce biti ozbiljan kandidat za gol sezone!

Realno, lepsi je ovaj Abubakarov od proslogodisnjeg pobednickog Merebinog (za koga sam i ja glasao). Ili su bar rame uz rame. :) Iz odlicnog ugla je snimljeno, golman se baca i ulepsava paradom, lopta prolazi kroz jedino moguce mesto i od stative ulazi u gol... Kakav pocetak Gola sezone 2011/2012!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Čestitke novom moderatoru i neka izdrži bar koliko i Voja 8)

Glasao za prvi gol, čista Engleska
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Retko viđen gol od naših ekipa.Odličan centaršut i još lepša realizacija Abua :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema